Erotická povídka: Žhavé hrátky v posilovně

Potřeboval jsem zlepšit kondici a tak jsem začal chodit do posilovny. Nechtěl jsem chodit sám a tak jsem řekl svému kamarádovi Jirkovi.

Jirka byl tím nápadem nadšený. Zakoupil si kvůli tomu oblečení vhodné na fitness. Zpočátku mi to oblečení přišlo divné, ale když jsem viděl, jak se po něm ženy otáčí, tak jsem si to oblečení pořídil také.

A hned první den, kdy jsem si svůj nový obleček oblékl, tak jsem zaznamenal patřičné úspěchy. Ženské v posilovně se za mnou lačně otáčely.

Nejvíce mě těšil zájem recepční Markétky. Markétka byla drobná brunetka, měla malý štíhlý zadeček a prsa, tak akorát do ruky. Byla předmětem mých erotických snů a představ. Ani jsem netušil, že se mi zakrátko poštěstí s ní být v posilovně úplně o samotě.                                   

Událo se to takto  

Markétka za mnou přišla s nabídkou, že by mi dala soukromou hodinu s výkladem ohledně posilování. Nadšeně jsem souhlasil, protože mě její příjemná společnost těšila.  Domluvili jsme se spolu na čase, kdy má posilovna oficiálně zavírat.

Markéta na mě již netrpělivě čekala. Oblečena byla ve sportovním. Legíny a krátký top dokonale zvýrazňovaly její postavu.

,,Pavlíčku, lehni si tady pod tu činku a já ti poradím, jak správně efektivně vzpírat.“

Položil jsem se pod činku. Markéta se nade mnou rozkročila. Ucítil jsem její vůni. Když mi pomáhala se vzpíráním činky, její kůzlátka se jí pohupovala. Občas zavadila svým zadečkem o moje mužství. Můj penis vůči jejímu chování nezůstal chladným a začalo se mu dokonce její počínání líbit.

Na mých sportovních legínách byla vidět pěkná boule. Markéta si toho všimla. Zdálo se, že ji to i potěšilo. Sklonila se ke mně a vášnivě mě políbila. Hrála si s mým jazykem. Sebral jsem odvahu a položil ruku na její prsa. Rozhodně nebyla proti. Dovolila mi dotýkat se jejích ňader a já cítil vystouplé hroty jejích bradavek.

Markéta se dotýkala mých svalů. Hladila mé vypracované tělo. Vyhrnula mi tričko a jazykem putovala od pupíku k mému vyholenému místu kolem penisu. Vzrušením jsem polkl.

Na legínách se mi rýsovala opravdu velká boule. Markéta šla ještě dál. Vysvobodila můj trčící penis a vložila si ho do pusy. Kouřila mi ho znamenitě.  Pusou mě dráždila. Strkala si můj penis hluboko do krku. Cítil jsem, že to již déle nevydržím. Naznačil jsem, aby přestala. Měl jsem chuť si naopak zase pohrát já s ní. Stáhl jsem jí legíny a vykoukla na mě její oholená mušlička.

Roztáhla doširoka nohy a nechala si laskat jazykem její mušličku. Dobýval jsem se do ní jazykem a její studánka byla čím dál vlhčí. Tušil jsem, že nebude proti, když jí ho tam vrazím. Zavedl jsem svého ptáka do její dírky. Zapřela si nohy o má ramena a já do ní mohl zhluboka přirážet. Byla to divoká jízda. Markétka mě vyzvala, ať se položím. Napíchla se na mého ptáka a začala divoká šukačka v pozici na koníčka.

Zrychlovala a zpomalovala tempo, až jsem z toho najednou vystříkl. Spokojeně jsme se zhroutili vedle sebe. Z pochvy jí vytékal pramínek mého spermatu. Domluvili jsme se, že si společné cvičení co nevidět zopakujeme.

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: