Erotická povídka: Vakuovka v ložnici mladíka

Jednoho dne jsem se rozhodla, že bych také ráda vyzkoušela něco jiného, než jsou pořád jen vibrátory. Petr je sice nadšený z dalšího a dalšího testování hraček, ale já bych se také ráda jednou podívala, jak je tím pokusným králíkem on a nikoliv já.

Zašla jsem do obchodu a našla jsem na prodejně vakuovou pumpu. Líbila se mi nejen designem, ale také tím, že díky této hračce bych si vlastně mohla užít i já. 

Abych měla výbavu kompletní, vzala jsem domů ještě erekční kroužky, které zaškrtí penis a udrží tak erekci ve 100% stavu po delší dobu.

Spolu s vakuovou pumpou, do které jsem vložila baterie, abychom se nemuseli manuálně namáhat s odsáváním vzduchu a erekčními kroužky jsem se vydala domů, plna očekávání, jak bude pumpa na Petra působit a zda mě s ní nevyhodí.

Nejdříve sice vypadal, že se urazí, ale poté, co jsem ho ujistila, že se jedná o vědecký výzkum zda jeho penis může být ještě větší a pevnější než je, začal lehce váhat.

Když jsem mu vysvětlila, že to chci vidět na vlastní oči, abych si rozšířila své obzory a vědomosti o erotických pomůckách, a že pokud do toho nepůjde on, budu muset poprosit souseda, bylo rozhodnuto. Sice nebyl tak nadšený, jako když přinesu domů vibrátor, ale s ukojením mojí zvědavosti souhlasil.

Nechal si tedy nanést na penis notnou dávku lubrikantu, zaškrtit penis kroužkem a lehce nedůvěřivě jej strčil do válce pumpy. Při stisknutí knoflíku začala pumpa sama odsávat vzduch a vytvářet podtlak. Jako nějakým kouzlem se začal Petrův penis zvedat vzhůru.

Netrvalo dlouho a jeho penis byl opravdu o něco delší, než jak ho znám já a když jsme pak pumpu z penisu sundali, byla jsem naprosto paf z toho, jak je pevný. Byla jsem tím tak nadšená a mile překvapená, že jsem se od něj nemohla odtrhnout.

Neustále jsem se ho chtěla dotýkat, hladit ho a líbat. Nakonec jsem neodolala a musela ho mít v sobě. Hezky pomalu jsem si nasedla na koníčka a užívala si každý milimetr penisu, který je pevný jako skála. Díky zaškrcení kroužky jsem si ani nemusela dělat starosti s časem, věděla jsem, že si můžu užívat déle než obvykle.

Pomalu jsem tedy nechala jeho chloubu pronikat do nitra mojí jeskyňky a pak ji zase pomaličku pouštěla ven. Nakonec jsem silou přirazila a stáhla poševní svaly, abych maximálně cítila tu pevnost a délku, která mě naprosto uchvátila.

Když jsem se po několika minutách vzpamatovala z tohohle nečekaně silného zážitku, viděla jsem na Petrovi, že ho pumpa sice nezklamala, ale daleko víc ho nadchla moje reakce.

Je mi tak jasné, že pokud si to budu chtít někdy zopakovat, nebude zas až takový problém ho k tomu přimět. Ani on si totiž na tenhle zážitek nestěžoval a z pumpy už rozhodně žádné obavy nemá…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: