Erotická povídka – Náročný večer pro brunetku

Měla to být jen běžná kamarádská návštěva, ale nakonec skončila jinak, než si ona přála. Nebo ne? Ale jak to vlastně začalo? Brunetka, kamarádka mojí manželky z práce, se měla stavit jen na rychlou večeři, že má zrovna cestu kolem, tak jestli si zase nepokecáme. Přeci jenom dlouho jsme se neviděli, tak proč vlastně ne.

Jako kamarádka

Začalo to klasicky, uvítáním, pochválením šatů, povídáním, objednáním jídla, … nic neobvyklého, ani víno, co přinesla k jídlu, jsme si neotevřeli. Nepotřebovali jsme to, prostě debata plynula, bavili jsme se. Ale jedna nevyřčená věc se mezi námi stále vznášela.

Na rovinu, ta chemie mezi námi byla vždy funkční, jen jsme o tom nikdy nemluvili a neřešili to. Oba jsme byli zadaní, ale tenhle večer, to bylo mnohem silnější, než kdy jindy… K tomu prázdný byt a ona nemusela spěchat domů. Přímo se nabízelo, abychom to přátelství zrušili a zkusili něco jiného.

Ale jak se z přátelské návštěvy stane šukačka? No… potom, co jsem se rozhodl, že mi to za to stojí, jsem ji začal v průběhu debaty trochu škádlit. Tu pohladit, tu plácnout lehce přes zadek. Už v ten moment jsem mohl dostat facku. A tím by se ta situace pro jednou vyřešila.

Jenže ona na to reagovala přesně opačně. Začervenala se a koketně vždy opáčila, ať toho nechám… Pánové jistě znají ten svolný pohled, když protistrana nic vnitřně nenamítá, jen si zevnějšku chce nechat ráz slušné holky.

Kamarádka do postele

Přesně takovými malými krůčky jsme víc a víc sbližovali a dráždili – přidala se už i sama. Takže nám netrvalo moc dlouho, než jsme se na gauči líbali a prozkoumávali svá těla pod oblečením… To nám paradoxně moc dlouho nevydrželo.

Postupně jsem ji svlékal, líbil, hladil, lichotil jejím křivkám, … až najednou jsme se dostali do stavu, kdy ona byla kompletně nahá a já stále plně oblečený. Prostě to přirozeně vyplynulo a ona si ani nevšimla, že je bez oblečení. Ale v ten moment se situace obrátila, takže začala společně s dotyky svlékat i mě.

Když už jsem byl bez trenek, nenechala mého ptáka dlouho bez dotyků a rovnou se na něj vrhla pusinou. Jak doteď byla poměrně klidná, tak v kouření a drásání koulí byla dost agresivní. Zoubky při kouření nejsou vždy žádané, ale ona věděla, jak je použít na hraně snesitelnosti a příjemnosti… Evidentně už to někdy trénovala…

Když už jsem se dosytosti nabažil kouření (jasně, že bych se nechal nejraději vykouřit až do konce, to my chlapi milujeme), začal jsem zkoumat pro změnu ji… Jak reaguje na kroužení prstů kolem naběhlých bradavek, jak vzdychá při jejich lízání, sání či snad kousání?

Zkuste hádat… reagovala s čím dál větší intenzitou vzdechů a kroucení boků. A když jsem k tomu přidal 2 prsty kmitající v jejím už notně vlhkém klínu, bylo jasné, že tohle fungovat bude. Však. jsem dál zkoumal její reakce, zvyšoval, zpomaloval tempo, mimo prstů v kundičce jsem kmital na poštěváčku, abych ji dostal tam, kam jsem chtěl.

Aby se pro mě hezky udělala. Aneb spin-off z kamarádky na milenku s orgasmem v 1. hodině. Trpělivě sledovat umím, takže jsem vypozoroval, co na ní nejlépe funguje, takže prsty jsem ji postupně přivedl k pěkném vyvrcholení, při kterém sebou krásně škubala a přestala se ovládat.

Netrvalo dlouho, nenechal jsem ji moc odpočívat a otočil jsem si ji na všechny 4, abych ji mohl pěkně držet za její boky…

Dlouho jsem neměl novou holku, manželce jsem roky věrný, takže jsem z toho nadšení z nového „masa“ čekal, že budu hned hotový. Ale opak byl pravdou. Přirážel jsem jak divý, ona už i hezky se nabodávala sama, když jsem byl záměrně pomalejší. Střídání rychlostí, pevně si ji podržet za boky, … nechala se dobře šukat a krásně kňučela slastí.

Stále jsem neměl dost, takže těch poloh se vystřídalo více. Nejúspěšnější byla variace na misionáře, takže ona na zádech, ale s nohami ve vzduchu co si je držela, kdy jsem mohl nerušeně tvrdě přirážet do její kundičky a ona jen pěkně držela.

A solidně řvala… Ale z gauče a tohle úhlu už mě bolela kolena a kyčle, tak jsem si ji stáhl na hranu gauče, takže já mohl částečně stát a pokračoval jsem v neúnavném pumpování… to už přineslo své ovoce, takže za chvíli jsem už mimo ni stříkal do kondomu…

A ona jen náročně oddechovala a začala si uvědomovat, jak náročný sex to byl a že to bylo s manželem její kamarádky. Ale evidentně si z toho moc nedělala… což bylo dobře, protože ještě nevěděla, co bude následovat.

Jako otrokyně

Evidentně to pro ni bylo moc něžné, byla pořád nedočkavá, jestli se to zvrhne ještě víc. Protože věděla, že z holek si rád dělám sexuální čubky. A to ona asi doma neměla. Zajímala ji naše domácí sbírka hraček, které rozhodně nespadají mezi jemné a vanilkové milování. Proč? To si přečtete níže…

Nejdříve dostala kožený obojek na krk. Odhrnul jsem jí vlasy z krku, abych jí je tam neskřípl a nemusel jsem se k nim už vracet. Moc jsem se s ní nepáral, takže byl docela natěsno… Když už seděl tak, jak jsem si představoval, trochu jsem si ji povodil za očko na obojku…

Na gauči, dokola, aby věděla, že ji mohu a taky budu ovládat jak se mi zachce. A ona bude pěkně následovat. Trochu se zdráhala, přeci jenom v takové pozici nikdy nebyla, ale na druhou stranu to lehlé ponížení a vedení ji viditelně vzrušovalo, takže přijala naši dominantní hru.

Ale to byl jen začátek a ona to moc dobře věděla… Aby už moc neprotestovala a nechala mě si hrát, tak dostala odměnu – pouta, která jí u sebe držela kotníky a zápěstí a zároveň nemohla dát nohy daleko od sebe. Prostě jen tak mohla ležet na zádech, ruce u kotníků a jako celek vypadala jako rozkošný balíček… na znásilnění. Však jsem si ho pak užil dosytosti.

Její klín si říkal o něco náročnějšího, než je můj pták, takže po ruce jsem měl v naší #BDSM zásobárně pěkné dildo. Skleněné, s výraznými vroubky po boku a větším žaludem.

Umíte si představit, že cítila každý jeho výstupek a centimetr, co se do ní nořil… A ona to musela jen přijímat, protože byla krásně svázaná. Hezky čubka držela… a vzdychala a kroutila se. Když se moc bránila, tak jsem jí plácnul přes odhalenou prdelku.

Ale už ta její hlasitost byla přespříliš, nepotřebuju, aby si tuhle hračku užíval (byť jen po sluchu) třeba soused. Takže brunetka dostala hezký roubík, klasickou červenou kuličku mezi rtíky, aby nebylo moc slyšet, co říká či řve…

Však jsem jí připomněl, že udělala začátečnickou chybu a nedomluvili jsme si spolu stop-slovo. Takže ať si je vědoma toho, že dokud já nebudu spokojený, tak se z toho sevření a mé moci nedostane. Trochu vytřeštila oči, ale když jsem jí pořádně chytil za krk, pochopila to a zakývala hlavou…

Hned jsem jí ukázal, co tím myslím… Našel jsem v krabici náročné svorky, na které se předtím už ptala a už tehdy pochopila, že jsou nesnesitelně silné. A já jí je ukázal, aby pochopila, co mám v plánu… a než stačila cokoliv protlačit přes roubík, dostala je na odhalené bradavky…

Hned se začala kroutit, zavřela oči a mumlala bolestí. Chvíli jsem se kochal, ale pak jsem jí řekl, ať si je chvíli užije, že já jdu pro něco do vedlejší místnosti. Nechápala, že to myslím vážně…

Došlo jí to, když jí bolestivé svorky stále svíraly rozdrážděné bradavky, ona se jich nemohla zbavit a já prostě odešel…

Šel jsem si pro moji oblíbenou vibrační hlavici (PalmBullet) – je bez baterek, takže má napájení přímo ze sítě. Takže se nikdy neunaví a to jsem právě na tuhle hnědovlasou subinku potřeboval. Moc dobře jsem věděl, kde ji mám uloženou, ale nechal jsem moji hračku ještě trochu vycukat, takže jsem se zdržel o minutu déle…

Pořád se kroutila a prodýchávala tu bolest a vypadala neskutečně vděčně, když jsem se vrátil. Je vždy fantastické, jak je trpitel vděčný, že vidí svého mučitele. Pohladil jsem ji po tváři a zeptal jsem se, jestli je moje čubka… tentokrát moc neprotestovala a ani se nerozmýšlela. Rovnou to odkývala a zamručela přes roubík ANO.

Pohladil jsem ji ještě jednou, políbil na roubík a osvobodil jsem její bradavky z ocelového sevření svorek. Kdo někdy měl svorky tak ví, že bolest plyne nejen ze sevření, ale i uvolnění, protože se rozproudí krev.

Trochu se projevil můj sadismus, takže sice jsem jí svorky sevřel, ale ještě jsem je citelně promnul nasliněnými prsty… bylo vidět, že to byla další vlna bolesti a ponížení, které se jí dostalo…

Dobře, že jsem jí dal ten roubík… Tolik řevu, nadávek a poté prosení, co jsme si tím ušetřili a ona plně pochopila, kde je její místo.

Ví, kde je její místo

Když už si prožila iniciaci do čubkovství, tak jsem měl pro ni odměnu. A to neunavitelnou masážní hlavici. Ale aby se na ni mohla plně soustředit, zbavil jsem jí ještě jedné z jejích svobod. Pohyb už měla zakázaný, tak teď jsem k tomu přidal zrak.

Dostala krásnou koženou škrabošku, kterou pro nás vyráběla jedna česká řemeslnice. Perfektně jí sedla, takže nic neviděla a já začal zpracovávat její neskutečně tekoucí kundičku přívalem vibrací.

Kroutila se, mumlala si do roubíku… ale moc dobře věděla, že je to odměna, což jsem jí zašeptal do ouška. Hledal jsem ty správná místa, na která dobře reagovala. Kroužil jsem hlavicí kolem kundičky, tiskl jí na poštěváček, a znovu a znovu… Nádherně brunetka reagovala. Kroutila se v rozkoši a stále jen držela a držela… Neměla ani jinou volbu.

A netušila, že si ji zase někam směřuju, někam, kde se mi bude líbit. Pod kundičku jsem jí dal její černé šaty, protože jsem očekával splnění úkolu. K hlavici jsem totiž přidal ještě dva prsty, kterými jsem zevnitř tlačil a pulzoval přesně tak, abych umocnil dráždění vibracemi z druhé strany.

Věděl jsem totiž, že když v tom budu pokračovat a ona se nebude vzpěčovat… tak… začne krásně stříkat při orgasmu! A taky že ano… už to nezvládla držet a svázaná, oslepená a ponížená jako nikdy přede mnou krásně stříkala a já to chytal do jejích šatů…

Nevěděla, co se děje, celá sebou škubala, mručela do roubíku a tělo se konečně uvolnilo, protože do té chvíle byla jako napnutý luk. A vše se prostě dostalo ven… orgasmus jí neskutečně smetl a ona ještě 5 minut jen bezvládně ležela a oddýchávala… Za odměnu jsem jí pohladil po tváři, políbil na roubík a nechal jsem jí si to prožívat…

Každopádně skóre orgasmů bylo 2:1, takže tímhle jsme děvenko ještě neskončili, to si buď jistá!

6 Comments

  1. Jan Kolář 27. 9. 2020
    • Roman 2. 10. 2020
  2. Karel 6. 11. 2020
    • Roman 9. 11. 2020
  3. Porno Ann 2. 11. 2023
    • Roman 3. 11. 2023

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: