Home > Erotické povídky > Mix povídek > Erotická povídka: Práce gynekologa

Erotická povídka: Práce gynekologa

povídka gynekolog

Zase bylo ráno a já se chystal do práce. Ta spočívá v tom, že každý den v místní nemocnici koukám svým pacientkám pod sukně – jsem gynekolog. Už jsem byl v ordinaci, když zaklepal někdo na dveře. Bylo opravdu brzy, ještě ani sestra tady nebyla, ale otevřel jsem.

Na chodbě stála dáma kolem 40 let hezky upravená a v očividně velice drahém kostýmku. Usmála se a prosila o vyšetření, protože. Ani nevím proč, neposlouchal jsem ji. Koukal jsem na její vlasy vyčesané do drdolu, rudé rty a odhalený výstřih…

Byli jsme v ordinaci, a zatímco jsem zapisoval do její karty, ona se vysvlékla. Když jsem se na ni otočil, skoro jsem zapomněl zavřít pusu úžasem. Na sexy paničce zbyla jen blůzka a punčochy sahající skoro až ke klínu. Nechala si i lakované černé lodičky na vysokém podpatku a vyhoupla se do křesla. Měl bych jí říct, aby si boty sundala, ale právě tím její návštěva nabírala obrátky…

Seděla v křesle, nohy do široka rozkročené, vyzývavě se na mě dívala a zeptala se: ,,Tak na co čekáte pane doktore?”
Pohotově jsem se posadil mezi její nožky a začal svou práci. Vzal jsem nástroj pro rozevření pochvy, zasunul a ozval se vzdych… s roztažením se ozval další vzdych a výmluvné: ,,Pardon studí to“. Potom jsem ji do kundičky dal dva prsty kvůli prohmatání a opět se ozvaly vzdychy. Vlastně jsem jí spíš už dráždil, než prohmatával, moje prsty jezdily po jejím clitorisu a pak zase vklouzly do vlhké dírky. Byl jsem na tu dámu opravdu nadržený a můj ocas už dávno stál v pozoru.

Vstal jsem a šel k ní z boku, jako že jí musím prohmatat ještě prsa. Svlékla si i blůzku a nechala se osahávat. Pořád vzdychala a otevírala tu její rudou pusinku, do které jsem měl sto chutí se udělat. Najednou mě začala hladit po bouli na kalhotek a za chviličku už měla můj nástroj v pusince. Obratný jazýček začal u žaludu, který masíroval. Nemusím vám určitě říkat, jak bylo vzrušující, když špičkou jazyka zajela k močové trubici a jemně ji roztáhla.

Hned zase rejdila ústy po celém penisu i po koulích a každou chvíli byla moje tvrdá chlouba v jejích ústech úplně celá. Rukou si pohrávala s koulema zatímco rudé rty laskaly bříško a já věděl, že už to dlouho nevydržím. Vrátil jsem se mezi její nohy a opět vsunul prsty do její vlhké škebličky. Jemně jsem ji roztáhnul a zasunul svůj penis.

Snažil jsem se přirážet co nejpomaleji, abych to co nejdéle vydržel ale při pohledu na její slastný a především vyzývavý úsměv a to jak si olizovala rty ve kterých ho ještě před chvílí držela nešlo vydržet začal jsem přirážet čím dál rychleji.

Krásně svírala kundičku, že jsem ho v ní měl pevně sevřeného ..cítil jsem každý milimetr o který jsem se pohnul a tak jsem do ní v mžiku vystříkal asi všechno co šlo..

Beze slova jsem od ní odešel k umyvadlu a šel si omýt penis. Když jsem se vrátil, ona byla oblečená a tvářila se jako by se nic nestalo. Jak dopadlo vyšetření?“ zeptala se a já jí jako by se nic nestalo odpověděl: Výborně.
Na stůl mi položila 30,- KČ a s úsměvem odešla.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: