Erotická povídka: Věznice Šuken

„Jste odsouzen na patnáct let klece na ptákovi. Můžete si ho naposledy vyhonit.“ Klep. Soud vynesen. Odvážejí mě do nechvalně známé věznice Šukem.

Auto zastavuje, asi jsme na místě. Otevření dveří policejní dodávky, vycházím ven nahý s klíckou na ptákovi a oslňuje mě slunce. Vedou mě přes dvorek a z oploceného prostoru na mě pořvávají další nadržení chlapi s klecemi na ptácích. Chce se mi brečet.

Vstoupili jsme do budovy a vcházíme do místnosti označené jako ošetřovna. „Předkloň se, otroku!“ Cože otroku? Proletělo mi hlavou. Ucítil jsem ránu bičíkem na hřbetě a rychle jsem se předklonil. „Budeš poslouchat! Nechtěj vědět, co se stane, když ne.“ „Zkontrolujte, zdali nemá u sebe drogy.“ Pronesla dozorkyně, která mě vedla už z auta, ženě v bílém plášti. Já drogy? A kde, vždyť jsem nahý. Leda? Ne, to ne. Polil mě chladivý pot. Ucítil jsem, jak mi někdo lubrikantem začíná prohmatávat řitní otvor.

Nejdříve mi to připadalo nechutné, ale poté jsem ucítil, jak můj penis reaguje a rád by se postavil, ale brání mi v tom ta zatracená klícka.

Důkladně mi protahuje dírku a cítím, jak mi masíruje prostatu. Umírám, chce se mi stříkat, ale nemůžu. Každou chvíli cítím, že už budu. „Ještě!“ neudržel jsem se a vykřikl jsem. „Tak tý čubce se to ještě líbí.“ Zasmály se a on přitlačila a ucítil jsem, jak se z mého uvězněného penisu začíná hrnout semeno. Zatočila se mi hlava a omdlel jsem.

„Vstávej, ty holčičko, ty jsi ale srágora. Mám pro tebe oběd.“ Otevřel jsem oči a zjistil jsem, že už nejsem na „ošetřovně“, ale v malé cele. Mám docela hlad, aspoň naberu sílu, myslel jsem si. Ale žena, která stála přede mnou, žádný tác s jídlem nedržela.

Rozepla si kalhoty a ty ji sjely i s trenkami ke kolenům. Z nich vypadl asi dvaceticentimetrový penis. Cože? To je shemale. „Ne, to teda ne, to do úst nevezmu.“ „Ale vezmeš, ty čubko, kuř nebo dostaneš takový kartáč, že tě ani vlastní máma nepozná.“ Chytila mě za vlasy a vší silou mi do úst vrazila své obří péro. Začal jsem se dusit a kašlat. Ona však mou hlavu chvíli přidržela a nenechala mě se nedechnout. Snažil jsem se nepozvracet se.

„Už sis zvykl? Tak co bude to?“ Začala mě tahat za vlasy, a přirážela. Bylo to nechutné. Beztak si ho už několik dní nemyla. Chutnal odporně.

Stále zrychlovala a já si uvědomil, že chce stříkat, to se mi hnusilo ještě víc. Pokusil jsem se vysmeknout, ale ona přirazila nadoraz a začala mi stříkat své sperma rovnou do krku. Dusil jsem se a myslel jsem, že každou chvíli omdlím. Omdlel jsem.

Probouzím se ve své posteli. Ještě, že to byl jen sen.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: