Erotická povídka: Na katedře je občas veselo 2

Touto povídkou navazujeme na povídku Na katedře je občas veselo.

Jakmile Jekatěrina zabouchla dveře, doktor Ladislav je zamkl a začal si mě mlčky prohlížet od hlavy, až k patě. Nahého, s penisem teď už ochablým. Ani jsem ho nezakrýval rukama a vyčkával jsem, co se bude dít.

Popravdě mi gayové byli docela nechutní, ale na druhou stranu mě pomyšlení na to, že to dělám s mužem, úchylně vzrušovalo.

Ladislav je skoro dva metry vysoký, hubený, pohledný muž s knírkem a blond vlasy. Tradičně na sobě měl volnou tmavou košili s orientálními symboly, rozepnutou pod krkem a pod ní upnuté šedé tílko a od pasu dolů mu nory rýsovaly černé kožené kalhoty. Mám dojem, že jsem ho snad ani v jiném oblečení ještě neviděl.

„Líbíš se mi. Už jsi to někdy dělal s chlapem? Co uděláme s tím ochablým penisem?“ myslím, že znal odpověď na obě otázky. Ani jsem nedutal a vyčkával, co se bude dít.

Přistoupil ke mně, dřepl si a beze slov vlak ochablou chloubu do ruky a pomalu ho začal přetahovat. Druhou rukou mi hnětl koule a jedním prstíkem mi, jakože „omylem“ přejížděl přes anální dírku. Když honění občas prokládal mělkou kuřbou, byla jen otázka času, kdy můj penis zase bude tuhý jako kámen. Hnětení koulí přerušil a navlhčil si v ústech ukazováček, který se chystal zavést do mého panenského zadečku. Jemně se dral dovnitř. Popravdě ani jsem necítil nějaký velký odpor. To až ve chvíli, když začal přidávat druhý a třetí prst. Byl to příjemný tlak, který se dal snést. Zvrhle mě to vzrušovalo a můj penis už zase nehnutě stál.

Najednou se vším přestal a vstal. Chytil mě za rameno a otočil k sobě zády. Uslyšel jsem zvuk rozepínání zipu u kalhot. Trochu mě vystrašilo a ohlédl jsem se. „Jen se neboj, nejsi první. Nebude to bolet.“ řekl se vzrušeným hlasem. Zahlédl jsem, jak se mu z kalhot vydral opravdový stojící macek. Měl aspoň dvacet centimetrů. Uviděl můj zděšený výraz a s posměškem dodal: „Myslím, že ještě budeš mít příležitost si ho prohlédnout z blízky.“ Rukou mi mírným tlakem zatlačil na šíji, abych se opřel lokty o stůl a předklonil. Udělal jsem to, i když se mi chvěla kolena. Uslyšel jsem a vzápětí ucítil jeho plivnutí mezi mé půlky. Začal mi mezi nimi projíždět svým stojícím pérem a roztíral tak, sliny, které měly nahradit lubrikant.

Byl jsem tak vzrušený, že jsem nemohl takřka dýchat. S napětím jsem čekal, až do mě vstoupí. Dočkal jsem se. Jeho žalud se pomalu začal drát do mého zadečku. Byl opravdu široký a tak to nejdříve nešlo. Ladislav přitlačil a vklouzl do mě až po koule, až jsem zavzlykal. Spíše od leknutí, než od bolesti. Měl jsem dojem, že je úplně všude. Vyplňoval každý milimetr mého análku. Chvíli počkal, až si moje dírka zvykla na jeho obrovský penis. Pomalu začal přirážet a přecházel k stále rychlejšímu tempu. Jeho koule narážely do mých v zběsilých přírazech. A já cítil jak mé napětí je maximální, ale nemohl jsem se vystříkat. Stačil by jediný jeho dotek a stříkal bych jako divý, ale on to neudělal.

Po asi patnácti minutách bušení do mého zadečku se rozhodl přestat. Vysunul ze mě svůj stojící penis a tlumeně oddechoval, tak jako já. „Kleknout,“ nařídil „řekl jsem ti, že si ho budeš moci prohlédnout z blízky.“ Byl jsem už naprosto vyčerpaný, ale smlouvat se nedalo. Klekl jsem si a před mým obličejem se objevil jeho obrovský úd. Nikdy jsem si nemyslel, že jednou někomu vykouřím. To už mě Ladislav držel za vlasy a tlačil na svůj úd. Byl jsem tak unavený, že jsem se nevzpouzel. Otevřel jsem ústa a poslušně si ho nechal vsunout do úst. Sotva jsem do sebe dostal půlku jeho klády. Byla na ni ještě cítit pachuť mého zadečku, ale nevadilo mi to. Spíše mě to ještě více vzrušilo. Sál jsem, jak jen to šlo. Bylo vidět, že se mu to líbilo. Spokojeně oddychoval.

„To by stačilo. Když ty ses udělal do Jekatěriny, tak já se udělám do tvého zadečku. Lehni si na záda na stůl. No honem.“ Učinil jsem, co si přál a už jsem cítil, jak do mě znovu vniká a přiráží. Vydržel do mě bušit dalších deset minut, aniž by se dotknul mého péra, které stálo jako kolík a bylo připravené okamžitě stříkat. „Prosím, tak už mi ho vyhoň. Nevydržím to.“ vyhrkl jsem. Překvapilo ho to, protože doposud jsem nepronesl jedinou větu, ale bylo vidět, že je rád, že si taky užívám.

Chytl můj penis konečně do ruky a začal ho v rytmu přírazů honit. Cítil jsem, že každou vteřinu budu a on také. Ještě poslední přetažení a přírazy, a stříkali jsme jako pominutí. On plnil mou dírku svými dávkami semene, což bylo velmi příjemné. Krásné teplo se mi rozlévalo zadečkem. A já si skrápěl vlastní hruď svým spermatem.

„Myslím si, že dnes by to stačilo. Nemyslíš?“ bez čekané odpovědi pokračoval: „Líbilo se mi to s tebou, doufám, že si to zopakujeme, třeba i s Jekatěrinou.“ Utřel ptáka do kapesníku, který byl na stole. Zapnul si zip a se slovy: „Musím na přednášku.“ odešel.

Utřel jsem ze sebe své semeno, oblékl se a zamířil rovnou do své postele na kolejích.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: