Erotická povídka: Vyšetření kundičky

Seznámila jsem se na seznamce s mladým klukem, který nabízel vyšetřování kundy jako u doktora, a jelikož mám ráda hrátky s kundou, tak jsem odepsala.

Odepsal mi a dal mi adresu, a jestli teda chci, tak ať přijedu. Neváhala jsem a rozjela se do města vzdáleného asi 3Okm od mého bydliště. Zazvonila jsem u cizích dveří a taky jsem se bála, kdo je on. Otevřel mi mladý kluk asi 20 roků. Představil se jako Pavel a pozval mě dál.

Mě je 48let, jsem baculka s velkými prsy. Chvíli jsme si povídali o tom, co mám ráda, nalil mi víno a řekl, že se jde připravit. Přišel v doktorském plášti vzal mě za ruku odvedl do koupelny. Řekl, abych se svlékla a klekla na všechny 4, pak mi dal 2× klystýr a po vyprázdnění si mě umyl a zavedl do pokoje, kde měl gynekologické křeslo, vylezla jsem, on mi připnul nohy i ruce do pout.

Vzal si rukavice a nejdřív mě začal prohmatávat moje prsa, hnětl je, měřil je i bradavky, pak vzal provaz a kozy mi pořádně omotal, až trčely vzhůru. Vzal skřipce a nasadil mi je na bradavky, a já vykřikla. 

Strčil mi prsty do pusy a pak mi tam strčil roubík, abych nekřičela. Přesunul se k mé kundě, roztáhnul mi ještě více od sebe nohy, až má kunda byla úplně roztažená, prošmátl mi poštěvák a řekl, že ho zvětší, vzal odsávku a nasadil mi ji na poštěvák a pustil. Pumpovala a natahovala mi poštěvák, nechal ji tam, a sundal mě ze skřipce, a nasadil mi na prsa nástroj na dojení vemen, prý mám vemena a tak je musí podojit. Přistoupil ke kundě, aby zjistil, jak se mi zvětšil poštěvák, liboval si, že je větší, ale že ještě chvilku a tak odsávku zapnul a odešel.

Nemohla jsem se hýbat ani křičet, odsávky mi zvětšovaliy bradavky a poštěvák, asi po 5minutách přišel, a odsávky vypnul. Bradavky byly bolestivé a zvětšily se, a poštěvák podle něj byl mega, řekl, že mě vycévkuje a strkal mě do čurací dírky trubičku a vycévkoval mě. Pak vzal gyno kleště, namazal mi kundu a strčil mi kleště do kundy, roztáhl, vzal velkou špejli s vatou a strkal mi špejli do kundy, až úplně dozadu, pak vytáhl kleště a prohmatával mi kundu prsty, strkal tam celou ruku a já tekla.

Druhou rukou vzal můj poštěvák a tahal mi za něj a kundu mi mrdal rukou, udělala jsem se, vytáhl ruku a, že ji musíme nafouknout, strčil mi tam nafukovací kolík a nafukoval. Kunda byla plná, zvětšovala se a on mě zase začal při tom odsávat poštěvák a já se udělala asi 3x, kunda tekla a on byl spokojen, když se mu zdál poštěvák opět dost velký, vzal ho do pusy a kouřil mi ho, byla to krása. Pak si sedl na stoličku a přifoukl ještě kundu a jal se vyšetřovat můj anál, jeden prst strčil do vazelíny a pak do mého zadku hned dva prsty, pak tři, už si liboval, jak se zadek roztahuje, můj nespočetný orgasmus tu byl každou chvilku, pak řekl, že ani zadek nemůže zahálet a strčil mi tam vibrátor a zapnul ho, bylo to krásné, když viděl, že jsem se opět udělala, vyndal mi ho i nafukovací kolík a někam odešel. Přijel se stolečkem, na kterém měl šukací nástroj, dal tam umělého čůráka, ale mega, a do análu taky. Nastavil mi to ke kundě, namazal a spustil, pak přišel k mé hlavě vyndal mi roubík a dal hlavu dolu, a strčil mi do pusy takový roubík z dírou a začal mě mrdat až do krku, divoce mě mrdal stroj do obou děr, a on do pusy, měl čůráka pěkně macatého a držel mi krk rukou a mrdal, pak se do mě vystříkal a držel mi nos, abych vše spolkla, vypnul stroj a pod moji kundu dal misku a chcal mi do kundy. Pak mě odvázal, poslal mě umýt a rozloučil se se mnou, bylo to super.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: