Home > Erotické pomůcky > Erotický nábytek a doplňky do domácnosti

Erotický nábytek a doplňky do domácnosti

Nepatříte-li k dobrodružným typům a radši intimní chvilky necháváte doma, vyzkoušejte alespoň speciální nábytek, který vaše milostné hrátky posune zcela do jiných a lepších rozměrů.

Obsah článku

Lakované PVC prostěradlo, polštář a povlak na peřinu z vinylu

Chcete si dopřávat erotických postelových hrátek v čistotě bez zbytečných skvrn od masážních olejů a jiných chemických či organických liquidů a dalších nežádoucích tekutin?

V tom případě si pořiďte tento lakovaný povlak ze silnějšího vinylu, který Váš polštář před těmito sekrety bezpečně ochrání! Používá se zejména při populárních erotických masážích nebo piss praktikách a uchovává tak Vaše ložní prádlo v čistotě.

Luxusní koupelnová přísavka

Luxusní držadlo na dlaždice pro erotické hrátky v koupelně. Držadlo má přísavku se dvojím zámkem pro bezpečné upevnění ke každému hladkému povrchu. Držadlo je 10,16cm dlouhé.

Erotické nafukovací křeslo

Nafukovací, černé, lesklé, hladké křeslo. Je pružné a tak se vždy přizpůsobí tvaru těla, na křesle jsou bondážní pásky na kotníky, zápěstí a paže. Připoutejte si svou polovičku tak ať Vám neuteče.

Nafukovací taburetek s vibrátorem

V růžové barvě s držadly na obou bocích taburetku. S nosností do 100 kg a s pevně připevněným vibrátorem z tuhého gelu s ovladačem pro regulaci vibrování. 6 regulací vibrování. Na 2AA baterie. Prakticky doplněk do bytu pro rozdovádění Vaší erotické fantazie.

Nafukovací postel s přirážecím nástavcem a třemi vibrátory

Jedná se o nafukovací postel s vyjmutelným přirážecím nástavcem. Přirážecí nástavec je jednoduše vkládá přímo do otvoru v posteli kde pevně drží a zároveň je možno ho vyjmout a nezávisle používat jako tzv. Šukací stroj. Přirážecí nástavec je ovládán nezávislým dálkovým ovládáním s dosahem až 10 metrů takže ho můžete pohodlně ovládat bez nutnosti měnit polohu, či ho půjčit Vašemu partnerovi.

Na nástavec můžete připevnit jeden ze tří vibrátorů, které jsou součástí balení a které mají samostatné vibrační pohony takže si můžete užívat jak přirážení rychlostí tři přírazy za sekundu tak silné a intenzivní vibrace. Vibrátory jsou napájeny vlastní baterií a je možno je používat i nezávisle. Samotná postel je velice komfortně tvarována a po stranách má čtyři pouta na suchý zip, kterých se můžete držet, či se nechat k posteli pevně připoutat za ruce i nohy.

Pro příjemnější používání se doporučuje při aplikaci použít na vibrátory lubrikační gel a před i po použití ošetřit antibakteriálním čistícím přípravkem.

Nafukovací rampa s madly

Tento jedinečný nafukovací polštář, Vám svým jedinečným tvarem umožní všestranné využití pro jednoduché i složitější milostné polohy, aniž byste ztratily rovnováhu či rytmus. Nafukovací polštář je vybaven plastovými madly, umístěných na stranách, čímž zaručí  snadné využití a stabilitu partnera či partnerky. Rampu jednoduše nafouknete a zajistíte v těsnícím ventilem. Když je zábava u konce, opět jej snadno vypustíte a uschováte.Stane se ideální a skladnou pomůckou pro romantické pobyty nebo diskrétním a pohodlným doplňkem Vaší domácnosti.

Taneční striptýzová tyč

Přestože má GoGo tyč 3 díly, tak je poměrně pevná a stabilní. Spodní část má u země rozšířenou patku s gumovou vložkou proti skluzu. Horní díl je teleskopický a má širokou patku na strop – opět s gumovým chráničem. Průměr tyče 6,5cm a maximální výška dosahuje 2,59cm.  Tyč je proto vhodná například do bytů na improvizované vystoupení, nebo pro mobilní striptýzovou buňku. Zavěšování za nohy a jiné akrobatické prvky se nedoporučuje. Na stropě může patka zanechat stopy – především při nedostatečném roztažení a upevnění.

Houpačka

Pověste houpačku pouze na bezpečně ukotvený stropní hák. Houpačku zatěžujte maximální celkovou hmotností do 250 kg! Šroub pečlivě dotáhněte.

Houpací křeslo

Bondážní houpací křeslo. Tento vynález je určen pro skutečné znalce sexuálních her. Umožní Vám partnerku nejen pevně spoutat a příjemně “pohoupat”, ale vyzkoušet i velké množství úplně neznámých sexuálních poloh.

Autor: Veronika Maršálková

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: