Jak na trojku? Poradíme vám z praxe

Co si budeme říkat, trojka láká skoro každého chlapa a i poměrně dost žen. Již dlouho toužíte to vyzkoušet, ale stále přemýšlíte, jaké to ve skutečnosti bude.

Dvě kočky a vy

Tradiční představa je, dvě ženy a vy. Dvě krásné kočky vám dělají pomyšlení a ve chvilkách, kdy si potřebujete vydechnout, tak si to rozdají mezi sebou. Ruku na srdce, kdo o tomto nesnil. Nicméně realita je mnohem jiná. Nejenže vaše partnerka není kočka z oblíbeného pornofilmu, ale i kdyby vám na to kývla, tak ta druhá nesmí tak také vypadat. Základní pravidlo, které musíte dodržet je, aby se emoce udrželi na uzdě, že další ženská do trojky nesmí vypadat lépe než vaše partnerka.

Dále byste měli zapomenout na její nejlepší kamarádku, přestože o ní tajně sníte. Ženská řevnivost pod povrchem bublá stále a je velmi pravděpodobné, že dlouhodobě by sex s nejlepší kamarádkou nevydýchala. Ideální je proto mít na sex ve třech náhodnou známost, či někoho, koho jen tak trochu znáte. Sice se tím zvyšuje riziko přenosu pohlavních nemocí, ale odbouráte tím riziko, že se partnerka zasekne, když uvidí, jak vám její nejlepší kamarádka provádí orální stimulaci a vy se u toho blaženě tváříte.

A co když bude chtít dalšího chlapa?

I to může být poměrně častá podmínka u trojky. Za to, že vám dopřeje další ženskou v posteli, ona na oplátku bude chtít dalšího chlapa. Popřemýšlejte nad tím, zda ustojíte pohled na to, jak další chlap do ní vniká a ona se u toho tváří náramně spokojeně. A k zamyšlení je i další aspekt. U skupinového sexu dochází k mnoha nechtěným dotekům, a proto si položte otázku, zda ustojíte, když se další chlap náhodně dotkne vašeho těšitele či vy jeho těšitele. Toto byste si měli zodpovědět ještě dříve, než na takovou trojku kývnete a případně předem stanovit hranice, co se smí a co už je tabu.

Problematika trojky není tak jednoduchá, jak se zdá a přesto, že to může být fantastický zážitek pro všechny zúčastněné, zvažte, zda je váš vztah dostatečně pevný, aby jí ustál. A především, nesnažte se do trojky partnerku nutit!

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: