Sexuální polohy, kterým muži příliš neholdují

Sexuálních poloh existují desítky a každá je vhodná pro jinou příležitost. Existuje dokonce i encyklopedie sexuálních poloh. Pro dlouhý a romantický sex se hodí polohy, kdy jsou partneři v blízkém kontaktu.

Pokud partnera žena uvnitř příliš necítí, budou se vám hodit polohy vhodné pro co nejhlubší hluboký průnik. Ženy, které by rády dosáhly vaginálního orgasmu si oblíbí polohy stimulující bod G. A pokud jste nadprůměrně fyzicky zdatní, patříte mezi ty šťastlivce, kteří si mohou vychutnat sex v akrobatických polohách.

Abyste mohli svůj milostný život obohatit, je třeba nejprve polohy znát a pak samozřejmě poctivě trénovat. Každý si totiž zaslouží pestrý a nápaditý sex.

Zastáváte názor, že všichni muži touží po sexu kdykoli a že mu bez zaváhání podlehnou jakýmkoli způsobem? Tento předsudek je sice hojně rozšířený, bohužel se ale ne vždy setkává s pravdou!

Ačkoli se to o nich tvrdí, ne vždycky jsou – jak se říká – v náladě a rozhodně ne všechny polohy by zařadili na seznam svých nejoblíbenějších. Možná to nepřiznají, ale existují sexuální polohy, které je děsí, a proto se jim snaží vyhnout. Víte, které to jsou, nebo potřebujete menší taháček?

Obsah článku

1. Poloha na koníčka

Čekali byste, že za jednu z nejméně oblíbených poloh by nejeden muž označil právě tuhle? Zní to možná nevěřícně, neboť všude kolují fámy, jak si muži tuto polohu užívají, ale ve skutečnosti pro ně představuje spíše obavy. Jaké? Nejeden muž se při praktikování polohy na koníčka ošije strachem, že se jeho partnerka rozvášní a v zápalu chtíče ublíží jeho nejcennějšímu orgánu.

2. Sezení na obličeji

Orální sex představuje příjemné zpestření celého aktu a mnoho párů se mu s oblibou věnuje. Jenže pozor – vzhledem k tomu, že se dá praktikovat vícero způsoby, si musíte dobře rozmyslet, k jakému provedení se uchýlíte. Muži orální sex milují a rádi jej partnerkám poskytují, ovšem nikoli v poloze, kdy jim žena „sedí“ na obličeji.

3. Ve stoje a čelem k sobě

Tato poloha je poměrně náročná, zvláště v případě, kdy se muž neřadí mezi svalovce a partnerka váží trochu více. Má-li muž možnost, raději se této poloze vyhne, neboť pro něj představuje zbytečnou fyzickou námahu.

4. Misionář

A konečně se dostáváme ke klasice – misionářské poloze, kterou ženy milují a muži považují za nudnou a jednotvárnou. Ano, jako startovní čáru muži ve většině případů neodmítnou, jako zahřátí se je tato poloha ideální, neboť není náročná. Ovšem pozor – po chvilce muže začne nudit stále a ten samý pohyb, proto se raději postarají o změnu polohy.

5. Vleže na boku a zezadu

Ačkoli se tato poloha zdá příjemně jednoduchá a k tomu všemu ještě nenáročná, mnoho párů jí nevyhledává. V situaci, kdy je muž přitisknutý k zádům své partnerky sice vypadá lehce proveditelná, ovšem muži si v takové chvíle pohrávají s myšlenkou, co dělat s rukama i nohama. Ve finále se pak příjemný sex mění v nemotorný – a to muži dvakrát nemusí.

Fotografie: www.freedigitalphotos.net

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: