Home > Jak na sex > Jak obléci a chovat se na prvním rande

Jak obléci a chovat se na prvním rande

Když vás někdo pozve na první rande, ocitáte se ve stresu. Hlavou vám běží otázky, co si vzít na sebe a jak se chovat. Nejdůležitější rada zní: Zůstat sám sebou a na nic si nehrát.

Obsah článku

Nespěchejte a nestresujte se

Určitě budete chtít na svůj protějšek dobře zapůsobit, vždyť setkání může být předzvěstí lásky na celý život. Proto by průběh schůzky měl být pohodový. Vyhraďte si proto dost času na cestu i na vlastní setkání, nestresujte se dopředu scénáři, že to nemusí dobře dopadnout.

Nestyďte se za svůj oblíbený oděv

Oblékněte se tak, aby vám ve zvoleném outfitu bylo příjemně. Ženy se často pečlivě strojí a líčí, jenže vyjít si v nových lodičkách, u kterých po pár krocích zjistí, že vás tlačí, a s make-upem, pod kterým se potí, není příjemné. Jsou pak nervózní. Proto si vezměte svoje oblíbené oblečení, ve kterém se cítíte příjemně a uvolněně a jste přesvědčeni, že v něm i dobře vypadáte. Nestyďte se za své oblíbené tričko a džíny. Pokud vztah vyjde, budete v tomhle oblečení nejspíše trávit i velkou část společného času. Dámám doporučujeme líčení, na které jsou zvyklé a mají pocit, že jim nejvíce sluší.

Vsaďte na přirozenost

Vypočítejte si to tak, abyste na domluveném místě byli včas. Nejlepší je, když dorazíte přesně akorát nebo pár (dejme tomu pět) minut předem. Pokud se budete snažit se za každou cenou zalíbit, může to působit křečovitě. Chovejte se přirozeně. Při konverzaci zapomeňte na negativní témata a nenuťte se do věcí, které vás nezajímají a nebaví. Jestliže je protějšek expert na současnou rockovou hudbu a vy ne, nebojte se to přiznat s tím, že se rádi necháte poučit. Rozhodně nepředstírejte, že tématu rozumíte, když to není pravda. Počítejte ale i s tím, že vaše zájmy a životní styl mohou být tak odlišné, že to neklapne. Nebudete si rozumět, i když si budete fyzicky sympatičtí, ale takový už je život.

Fotografie:Mladé dvojice Seznamka legální fotografie z fotobanky www.pixmac.cz

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: