Home > Erotické hry > 5 tipů na erotické hry

5 tipů na erotické hry

hra twister

Blíží se dlouhý zimní večer, plánujete s přáteli mejdan? Pak by nebylo špatné ho okořenit něčím peprnějším. Přinášíme Vám pět tipů na zábavné erotické hry.

twister

Obsah článku

Twister

Jeho erotická varianta je značně podobná té klasické, kde se hraje též na proplétání, jen je navíc povoleno vyvádět ty druhé z konceptu pomocí líbání, lízání či čímkoliv, co vás napadne. Soft varianta této hry se hraje s oblečením, jenž se postupně sundává, hard rovnou nahá.

Kostka

K této hře není nutné mít žádné specifické pomůcky, ani není složitá, na její hraní vám stačí kostka a papír. Na papír napíšete pět svých přání, vaše partnerka také a hodíte kostkou. Podle toho jaké číslo padne, takové přání či experiment vyzkoušíte. Tato hra je dobrou příležitostí si říci o hrátky, o které by jste se jinak styděli požádat.

Kamenná tvář

Tato dnes již legendární hra je ideální na nějakou rozjetou párty. Její princip spočívá v tom, že muži sedí kolem stolu, na kterém je dlouhý ubrus a na sobě mají pouze trička a od pasu dolu jsou nazí. Pod stolem je žena, která si vždy náhodně či cíleně vybere muže a začne ho uspokojovat. Oběť na sobě nesmí nechat nic znát a pozná li rozhodčí, komu se žena věnuje, tak ten ze hry vypadne. Poslední, který zůstává, vyhrává, ale je jasné že si tu hru užijí všichni.

Sedm minut v nebi

Erotická hra, která je populární hlavně v zámoří, spočívá v tom, že náhodně vybraný pár je zavřen do místnosti bez oken a světla a má na cokoliv sedm minut. Hra má úžasnou atmosféru, protože partneři jsou do místnosti zavírání postupně a ten první nikdy netuší, kdo tam vešel.

Flaška

Oblíbená klasika, jenž je hodně hraná i u nás. Téměř by se nenašel nikdo, kdo by jí alespoň jednou nehrál, ale vždy je zábavné jí zahrát znovu. Jelikož se hra hraje obvykle s prázdnou flaškou tvrdého alkoholu, je vhodné předem stanovit hranice. Když už je máte, tak pravidla jsou jednoduchá. Na papír namalujete šest sekcí, přičemž každá je věnovaná určité sexuální praktice, francouzáku až po orální sex či cokoliv dle dohodnutých pravidel. Následně na papíru roztáčíte flašku a na tu činnost, na kterou hrdlo ukáže musíte předvést.
Existuje spousty erotických her jako například Na pravdu, či Vadí/nevadí, ale o těch někdy příště.

1 Response

  1. Pingback : Co koupit klukovi k Valentýnu - EroMag.cz

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: