Jak odbourat stydlivost při sexu? Poradíme vám…

Sex je všude kolem nás, aniž bychom si to uvědomovaly. Koupíte si časopis, je tam sexy muž v trenýrkách. Jedete vlakem a narazíte na lákavou reklamu s přitažlivým mužem. Nakonec zjistíte, že reklama není vůbec lákavá, jen muž na fotce vás zaujal. 

Sex bychom si my, ženy, měly pořádně užívat. Měly bychom o něm dokázat mluvit stejně tak, jako třeba o problémech v práci. Je to přirozená věc, která tu s námi je už od zrození Adama a Evy. Moc dobře vím, že stydlivost je v sexu hodně velká zábrana, ale pokud jí překonáte, věřte mi, že sex bude mnohem lepší a pořádně si ho užijete.

To, že o sexu nemluvíme má svůj skrytý význam. Buď náš sexuální partner stojí za starou Bellu a my si sex neužíváme tolik, jak bychom si představovaly a nebo jednoduše žádný sex nemáme. V tomto článku se dozvíte pár jednoduchých tipů, pomocí čeho odbourat stydlivost při sexu a sex si začít pořádně užívat.

Jako první a všemi dobře známý je vibrátor. Je to sexuální pomůcka, která více poslouží ženám, co jsou momentálně bez partnera. Vibrátor je nejčastější sexuální pomůcka a také to má své důvody – svou práci odvede skvěle a . ženy dostanou, po čem touží. Samosebou, že vibrátor může žena používat i s přítelem. Jen pozor, aby si to partner vyložil po svém.

Možná patříte ke skupinám žen, co si sex neužívá tak dobře jak by chtěly, právě proto, že mají zábrany a stydí se, ať už je důvod jakýkoliv. K odbourání stydlivosti Vám můžou pomoci různé typy afrodiziak. Afrodiziaka jsou v různých formách. Vyskytují se v jídlech, jako příklad kaviár, šampaňské, mnoha ženy milována čokoláda nebo jahody a v neposlední řadě velmi známé ústřice. To ovšem není vše. Dále jsou různé krémy, kapky, spreje či tablety, které jsou vyráběny přímo za účelem zvýšení sexuální touhy.

Dále existují vůně – jak pro muže tak i pro ženy, které obsahují feromony. Fungují na té bázi, že jakmile na sebe aplikujete vůni s feromony, žádný muž či žena vám neodolá.

Dále si můžete pořídit sexy prádlo. ve kterém se budete cítit sexy a neodolatelně. Budete se v něm cítit tak dobře, že si sama sobě, při pohledu do zrcadla, řeknete, jak moc k nakousnutí jste. Pomůže Vám to odbourat stydlivost a věřte mi, že trocha větší sebevědomí při sexu vůbec neuškodí, ba naopak.

A poslední rada. Koukejte se s partnerem na filmy se sexuální tématikou. Ve Vás i v partnerovi to vyvolá sexuální touhu, se kterou se po drahé polovičce okamžitě vyrhnete a stydlivost půjde úplně stranou!

Pokud rády experimentujete, můžete všechny tyto typy vyzkoušet najednou. Je to bomba!

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: