Home > Jak na sex > Jak odbourat stydlivost při sexu? Poradíme vám…

Jak odbourat stydlivost při sexu? Poradíme vám…

Sex je všude kolem nás, aniž bychom si to uvědomovaly. Koupíte si časopis, je tam sexy muž v trenýrkách. Jedete vlakem a narazíte na lákavou reklamu s přitažlivým mužem. Nakonec zjistíte, že reklama není vůbec lákavá, jen muž na fotce vás zaujal. 

Sex bychom si my, ženy, měly pořádně užívat. Měly bychom o něm dokázat mluvit stejně tak, jako třeba o problémech v práci. Je to přirozená věc, která tu s námi je už od zrození Adama a Evy. Moc dobře vím, že stydlivost je v sexu hodně velká zábrana, ale pokud jí překonáte, věřte mi, že sex bude mnohem lepší a pořádně si ho užijete.

To, že o sexu nemluvíme má svůj skrytý význam. Buď náš sexuální partner stojí za starou Bellu a my si sex neužíváme tolik, jak bychom si představovaly a nebo jednoduše žádný sex nemáme. V tomto článku se dozvíte pár jednoduchých tipů, pomocí čeho odbourat stydlivost při sexu a sex si začít pořádně užívat.

Jako první a všemi dobře známý je vibrátor. Je to sexuální pomůcka, která více poslouží ženám, co jsou momentálně bez partnera. Vibrátor je nejčastější sexuální pomůcka a také to má své důvody – svou práci odvede skvěle a . ženy dostanou, po čem touží. Samosebou, že vibrátor může žena používat i s přítelem. Jen pozor, aby si to partner vyložil po svém.

Možná patříte ke skupinám žen, co si sex neužívá tak dobře jak by chtěly, právě proto, že mají zábrany a stydí se, ať už je důvod jakýkoliv. K odbourání stydlivosti Vám můžou pomoci různé typy afrodiziak. Afrodiziaka jsou v různých formách. Vyskytují se v jídlech, jako příklad kaviár, šampaňské, mnoha ženy milována čokoláda nebo jahody a v neposlední řadě velmi známé ústřice. To ovšem není vše. Dále jsou různé krémy, kapky, spreje či tablety, které jsou vyráběny přímo za účelem zvýšení sexuální touhy.

Dále existují vůně – jak pro muže tak i pro ženy, které obsahují feromony. Fungují na té bázi, že jakmile na sebe aplikujete vůni s feromony, žádný muž či žena vám neodolá.

Dále si můžete pořídit sexy prádlo. ve kterém se budete cítit sexy a neodolatelně. Budete se v něm cítit tak dobře, že si sama sobě, při pohledu do zrcadla, řeknete, jak moc k nakousnutí jste. Pomůže Vám to odbourat stydlivost a věřte mi, že trocha větší sebevědomí při sexu vůbec neuškodí, ba naopak.

A poslední rada. Koukejte se s partnerem na filmy se sexuální tématikou. Ve Vás i v partnerovi to vyvolá sexuální touhu, se kterou se po drahé polovičce okamžitě vyrhnete a stydlivost půjde úplně stranou!

Pokud rády experimentujete, můžete všechny tyto typy vyzkoušet najednou. Je to bomba!

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: