Jak si osvěžit sex skrz role-play

Zejména pokud jste ve vztahu s partnerem už déle, prvotní náboj a vášeň při sexu mohou opadnout. Právě pro takové chvíle se hodí různé způsoby, jak rozbít stereotyp v ložnici. Role-playing, nebo jednoduše hraní rolí, je skvělým způsobem, jak toho dosáhnout.

Obsah článku

Co to je?

Role-playing není příliš složitý na vysvětlení. Každý z partnerů zaujme určitou roli, kterou může doplnit kostýmem, pomůckou, ale především odpovídajícím chováním. Především předehra se tak může proměnit k nepoznání a výsledkem pak bude úplně nový, smyslný zážitek. Dá se říci, že při role-playingu je cesta důležitější než cíl.

Role-playing není aktivita, kterou by bylo těžké si při sexu představit. Právě naopak. Dost často se stává, že role, které jednotliví partneři zaujmou, vychází z fantazií nebo preferencí, které už dávno mají.

Do jakých rolí se můžete vžít?

Většina lidí se do role-playingu nikdy nepustí především proto, že neví, jak začít. Nejdůležitější je si o celé věci promluvit s vaším protějškem. Pokud nebudete oba dva vědět, proč se do role-playingu pouštíte, rozhodně to nebude fungovat. Dalším krokem je už výběr správných rolí, do kterých se přesunete.

Erotických scénářů je opravdu mnoho. Od velmi je po ty složité, které vyžadují přípravu i souhru obou partnerů. Abyste věděli, kde můžete začít, poradíme vám s těmi, které zvládne i úplný začátečník.

Školačka se špatným prospěchem

Tento scénář patří mezi ty nejznámější. Pravděpodobně napadne velkou část lidí, kteří nemají s role-playingem žádnou zkušenost. To ovšem neznamená, že by nestál za vyzkoušení. Propadající školačka, která se rozhodne zlepšit si známky s profesorem v kabinetu, má něco do sebe.

Kostým školačky je snadno sestavitelný z běžných kusů oblečení, případně si můžete pořídit i speciální kostým. Jakmile máte hotovo, stačí se v myšlenkách přesunout do školní lavice a vášnivá scéna může začít.

Přísná policistka

U předchozího scénáře byl v pozici autority muž, u tohoto je tomu obráceně. Uniformy jsou prostě sexy a v tomto scénáři se o tom můžete přesvědčit. Skvělé na něm je, že existuje nespočet možností, jak ho provést.

Jakmile máte kostým policistky, už je jenom na vás, zda se přesunete do výslechové místnosti, kde se policistka pokusí z obviněného dostat přiznání pomocí svých předností, nebo třeba na silnici, kde se řidič pokusí svést policistku, aby si zachránil řidičák. Možností je nespočet.

Spoře oděná pokojská

Dalším scénářem, který je velmi šikovný pro začátečníky, je setkání pokojské s hotelovým hostem. Jakmile máte sexy kostým pro pokojskou, je už jenom na ní, jestli se pokusí hosta svést, nebo to bude naopak, a první krok udělá on.

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: