Erotogenní zóny ženského těla

Celé ženské tělo je pokryto erotogenními zónami. Co to vlastně je erotogenní zóna? Jedná se o místa, která se vyznačují vysokou koncentrací nervových zakončení. Díky tomu se právě odsud dostává do mozku spousta podnětů, které vyhodnocujeme jako velmi příjemné.

Obsah článku

Zkoušejte dotyky peříčkem nebo mokrou žínkou

PeříčkoKdyž tato místa hladíme, masírujeme, laskáme, pociťujeme velmi příjemné vzrušení, protože jde o místa velice citlivá. Jak poznat erotogenní zóny ženy? Nejlépe se zkoumá partnerským dotekem, můžete k tomu používat třeba i peříčko, kožešinku, jazyk či mokrou žínku. Díky těmto předmětům mohou ženy doslova zahrát na své vlastní tělo. Budou znát jeho nejjemnější tajemství a vědět, jak si udělat dobře. Ženy učte se dotyky mít ráda své tělo. Skryté záhady svého těla tak snáze odhalí svým partnerům a svůj sexuální život mohou dostat do nové dimenze. Někdy se také říká, že v místech, na kterých je žena lechtivá, jsou silné erotogenní zóny. Vydejme se tedy na pouť ženským tělem. Co a kde vzrušuje ženu?

Masáž hlavy pro dobrou náladu

Nemusíte hned odkládat všechno prádlo. I taková hlava poskytuje spoustu potěšení. Zkuste své partnerce vsunout ruku do vlasů a začít jí jemně masírovat pokožku hlavy. Nejspíš bude blaženě zavírat oči a možná, že dokonce usne. Blahem. Tato masáž totiž uvolňuje napětí. Do krve se dostávají hormony dobré nálady. Partnerka bude nadšená. Ušní boltce jsou zdrojem něžných dotyků, při kterých mnoho žen cítí šimrání vrcholící až jemných vzrušení. Oční víčka patří k vůbec nejcitlivější místa lidského těla. Můžete partnerku nadchnout polibkem na ně. Za jednu nejerotičtějších zón vůbec považujeme rty.

Prsa pro laskání, bříško ke hlazení

Když pokračujeme dál po ženském těle, nemineme oblast krku. Jemná masáž a polibky pomohou odhalit, zda se i zde nacházejí citlivé zóny. Dostáváme se pak do oblasti prsních bradavek, které jsou považovány za vůbec nejcitlivější část těla. Je dobré, když se žena sama se svými prsy mazlí, laská je a objevuje tak jejich tajemství. Dokáže pak partnera dobře vést, aby věděl, co jí udělá dobře. V intenzitě a způsobu laskání jsou totiž ženy velmi odlišné. Břicho se nabízí ke hlazení. Dokonce některé cviky břicha mohou ženy přivést k orgasmu. Své o tom ví třeba břišní tanečnice, ostatně tato technika má ženě usnadnit porod a dovést ji ke slastnějším intimním prožitkům.

Nečekaná citlivost křížové oblasti

Místo těsně nad zadečkem, křížová oblast je skrytým tajemstvím ženského těla. Přímo si říká o jemnou masáž partnerovými prsty nebo jazykem, na kterou zareaguje nečekanou rozkoší. I zde je totiž velké množství nervových zakončení. Samostatnou kapitolou je zadeček. Říká si o smyslnou masáž. Když se vydáte z bříška dolů, narazíte na Venušin pahorek. Masírování a hlazení tohoto místa je příjemnou předehrou k dalším událostem, než dorazíte k cíli. Tím jsou, jak jinak, pohlavní orgány. Nejcitlivějším místem u ženy je klitoris. Způsob, jakým se mu věnovat žena může odhalit při masturbaci. Bude-li objevovat své tělo, dá partnerovi zároveň správný návod ke svému plnému uspokojení.

Nepodceňujte dlaně a kolenní jamky

Velmi podceňovanou erotogenní zónou jsou dlaně. Přitom i tady je obrovské množství nervů. Hry partnera s partnerčinými prsty a dlaní jsou toho jasným důkazem. Jde o velmi příjemné dotyky, které mohou navést k dalším aktivitám. Zapomínanou částí těla jsou i kolenní jamky. Kůže zde je nečekaně jemná a polibek na ni způsobí v ženě velmi blažené pocity. Naproti tomu známým místem pro laskání je vnitřní strana stehen. Pozor ovšem dejte na prsty u nohou. Dotýkejte se jich něžně. Masáž nohou je velmi příjemná, na chodidle se totiž nachází velké množství reflexních bodů. Na závěr jednu radu. Mazlete se s partnerem. Opakovaným laskáním zvyšujete citlivost erotogenních zón.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: