Home > Jak na sex > Jak být úspěšný při seznamování

Jak být úspěšný při seznamování

Každý, kdo využije služeb některé ze seznamek, by chtěl být maximálně úspěšný. Pro to je však potřeba něco udělat. Přitažlivý inzerát nebo dobře sestavený profil ještě nejsou všechno. V případě profilu je nutné věnovat se také úpravám profilu a komunikovat s ostatními – nejlépe denně. Dobré je prohlédnout si nejúspěšnější profily a zamyslet se nad tím, proč právě tyto profily jsou tak úspěšné. Patřičnou úpravou profilu se může výrazně zvýšit možnost úspěšného seznámení, proto se čas věnovaný úpravám opravdu vyplatí.

Obsah článku

Nebýt pasivní je základ

Mnozí lidé se sice chtějí seznámit, ale pasivně vyčkávají, zda je někdo osloví, nepracují se svým profilem na seznamce a třeba ho ani nemají dostatečně vyplněný. Jestliže s ostatními ani nekomunikují, nemají v podstatě na seznámení ani šanci. Být aktivní, sledovat profily ostatních a kontaktovat sami ty, kteří Vás zaujali, šance seznámit se výrazně zvyšují. Stačí strávit na profilech denně alespoň několik minut a úspěch se dostaví.

Na profilu záleží

Správně vytvořený seznamovací profil je základem úspěchu. Základní informace, vhodná fotografie- aktuální a pokud možno neutrální- a popis Vašich aktivit, zájmů a zálib přitahují zájemce nejvíce. Zde se vyplatí uvádět pravdivé informace, jinak sice vzbudíte zájem, ale po první schůzce přijde oboustranné zklamání. Jak partner, tak Vy budete očekávat někoho jiného, podle představy vytvořené na základě informací uvedených v profilu.

S profilem pracujte

Aktivní spravování profilu je další důležitou částí seznamování na internetu. Komunikace s těmi, kteří Vás osloví, a vlastní vyhledávání potenciálních partnerů zvyšuje pravděpodobnost nalezení vhodného protějšku. Nepředpokládejte však okamžitý úspěch, první, s kým se sejdete, nemusí být ten pravý. I seznámení prostřednictvím internetové seznamky vyžaduje dostatek trpělivosti a pečlivosti.seznamka

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: