Erotická povídka: Pokračování překvapení v kanceláři

Od šukání v kanceláři s Nikolou uplynula už celkem dlouhá doba. V práci jsme se potkávaly každou chvíli, ale ani jedna na sebe nijak nereagovaly. Já jsem nechtěla, aby na mě bylo vidět, že se mezi náma něco stalo.

V kanclu jsme se spolu nijak nebavily ani předtím a teď by můj zájem o ni mohl u některých lidí vzbudit zvědavé otázky. Ona na sobě nedala znát vůbec nic, protože byla přísná už odjakživa. Nějací chlapi si ji ztotožňovali s ledovou královnou. Kdyby ti kreténi věděli, že ledová vůbec není.

Při vzpomínce na její teplou, vlhkou kundičku a její stříkání vlhnu taky, takže na to musím přestat myslet! Abych se přiznala, často na to myslím a u toho si to dělám. Bohužel od té doby mi nezbylo nic, než jen vzpomínka a vlhký klín. Slíbila mi, že budeme pracovat, abych uměla taky stříkat a já jak poslušná čubka čekám, až zavelí, že si mě vezme do učení. 

Sedím doma na pohovce se skleničkou vína a koukám na film. Už je večer, takže si užívám klid a volno. Z kuchyně slyším, že mi přišla SMSka na mobil, který jsem tam nechala ležet. Nechce se mi pro něj jít, tak ležím dál. Po nějaké době už mi zvědavost nedala, kdo mi může takhle večer psát, tak jsem si pro něj došla. Neznámé číslo. To asi bude nějaká debilní reklama.

Otevřu zprávu a tam stojí:

Zítra si nic neplánuj!! Budu tě mít ve své moci!! Do práce přijď v šatech a bez podprsenky!! Pokud to nesplníš, budeš potrestaná!! N. ,,A doprdele!!”

Musela jsem se opřít o skříňku, jak se mi rozklepala kolena. Hnedka za touto zprávou přišla další: Vyzvednu si tě v 17:00!! Čekej před budovou kanclu!! N. ,,A sakra.” V hlavě se mi začaly honit myšlenky, co se tak asi může dít. Kam mě to chce vzít? Co se mnou všechno chce dělat?

Co si mám vzít na sebe? Jak se v práci na ni budu celý den asi tak moct podívat? Byla jsem nervózní jak blázen a vzrušená zároveň. Těšila jsem se, ale zároveň bála.

Mými rozklepanými prsty jsem ji odepsala: Ano paní.

Okamžitě jsem šla vybírat vhodné šaty do skříně a vyhráli to krátké tyrkysové šaty s velkým výstřihem. K tomu vysoké černé podpatky, abych byla pro ni hezky oblečená. Dopila jsem zbytek vína a šla si lehnout. 

Další den v práci jsem raději seděla schovaná za počítačem, protože jsem byla nervní a nechtěla jsem se s nikým bavit. Moc jsem se nevyspala, protože jsem přemýšlela nad dneškem. O půl 3 všichni vypadli z práce a já tam zůstala sama.

Neskutečně se to vleklo a před pátou hodinou jsem sestoupila po schodech a vešla před vchod. Stála a čekala, jak mi to paní přikázala. Nad tou myšlenkou jsem se zasmála. Já a něčí otrok.

Představa zajímavá, ale nikdy jsem to neabsolvovala na vlastní kůži. To se evidentně mělo změnit. Z myšlenek mě vytrhlo přijíždějící luxusně vypadající auto. Zastavilo na parkovacím místě přede mnou a vystoupila z něj Nikola. Své kudrnaté vlasy měla sepnuté v drdol a měla černý kabát, který zakrýval, co má na sobě.

Prošla kolem mě a naznačila mi, že mám jít s ní zpátky do budovy. Beze slova jsme vyjely výtahem do kanclu a skončily jsme v meetingovce, kde to všechno začalo.

Přišla ke mě na pár centimetrů a mě se zatajil dech. Chtěla jsem na ni šáhnout, ale podle jejího výrazu bych si to radši nedovolila.

,,Roztáhni nohy.” A já poslušně poslechla.

,,Zkusíme, jak se na mě těšíš.” Rukou mi zvedla šaty a koukla na moje krajkové zelené kalhotky. ,,Takže slečinka se tak těší, i když jsme ani nezačaly a už má tak mokré kalhotky, že to ani nemohou pojmout. Připravena.”

Poodstoupila ode mě a rozvázala si ten svůj kabát. Odhalilo se, co měla pod ním. Její dokonale vysportovanou postavu zdobil kožený korzet s kalhotkama a samodrzřícíma punčochama. Bylo vidět, že se jedná o kvalitní prádlo, které ji padlo úplně neskutečně. Ještě ji chyběl bič, pomyslela jsem si.

,,Svlékni si kalhotky a dej mi je.”

Poslušně jsem splnila příkaz a ona si ty kalhotky dala do kapsy u kabátu. Sáhla do vnitřní kapsy a vytáhla venušiny kuličky. ,,Předpokládám, že tohle víš kam patří, tak se podle toho řádně nastav, at ti je tam můžu zavést.”

Nikdy jsem je v sobě neměla, takže jsem nevěděla, jaký to je pocit. Uposlechla jsem, posadila se na stůl a roztáhla na ni nohy a prstama pysky. Tři kovové kuličky byly spojené fialovým provázkem a připravené jít do mě. Nejdřív si první kuličku navhčila o moji šťávičku. Tu si pak vzala a sttčila do pusy, aby mě ochutnala.

,,Chutnáš stále skvěle, ty čubko!”

A zatlačila mi první kuličku dovnitř. Vklouzla tam úplně lehce a mě to totálně vzrušilo. Druhá a třetí šly hnedka za ní. Vzdychla jsem a zavrněla. Zkusila, jestli kuličky drží na místě zataháním za provázek vyčnívající ven.

,,Bože já se snad udělám už teď a tady.” Vzdychla jsem. ,,Uděláš se, až já budu chtít. Jdeme zpátky do auta a jedeme ke mně.”      

Sedly jsme do auta. ,,Mám pro tebe další úkol čubko. Nasadím ti kuklu, aby jsi nemohla koukat na cestu a vnímat kolem sebe zvuky. Takže se mi pěkně nastav, abych ti ji mohla dát.” Tak to pro mě byla hodně nečekaná situace a moc se mi ta představa nelíbila, že nebudu vědět o světě.

,,Něco se ti nezdá? Chceš dostat na prdel tady na ulici před lidma na kapotě auta?” ,,Nechci.” Tak se ke mě pěkně nakloň.”

Udělala jsem teda, co říká. Z přihrádky vytáhla koženou masku na obličej, která měla jen otvor na dýchání. Šel z ní fakt strach.

Opravdu jsem nic neslyšela a neviděla. Cítila jsem, jak mě Nikola pohladila po prsou, připoutala pásem a její ruka skončila v mém rozkroku, kde jen přejela poštěváček. Strach z kukly mně najednou přešel a zasténala jsem. Bylo to vzrušující. Dala mi pusu na krk a hnedka její ruka byla pryč a auto se rozjelo. Dýchání se mi uklidnilo a já přemýšlela, co všechno se bude dít, když jsem začaly už takovou celkem drsnou věcí. 

Cesta netrvala dlouho a dorazily jsme na místo. Motor zhasnul a cítila jsem závan čerstvého vzduchu, při otevření dveří. Poté se otevřely dveře i na mé straně a ruka Nikoly mě odpoutala a zaťukala na nohu, že mám vystoupit. Přidržovala mě, abych nespadla, protože jsem fakt nevěděla, kam jdu. Vedla mě ale jistě a já ji důvěřovala, že mě nenechá nikde spadnout.

Z čerstvého vzduchu jsme se ocitli v místnosti, kde bylo tepleji. To vzrušení a zároveň strach ve mně tak rostly, že jsem nevěděla, co převládá víc. Najednou mě pustila a začala mi svlékat šaty až jsem před ní stála jen v podpatkách. Zatlačila mi do hrudníku a já couvla a narazila do něčeho. To něco byl zřejmě kříž na spoutaní lidí, protože jsem během chvíle měla připoutané ruce i nohy. Začala mě hladit po nohách od kotníků až mezi rozkrok, který ji teďka byl otevřený.

Úplně jsem zapomněla, že v sobě mám ty kuličky a začala mi je vytahovat. To mě tak vzrušilo, že jsem myslela, že se udělám. Pěkně si se mnou hrála a vytahovala kuličky pomalu jednu za druhou. Když poslední vyklouzla hnedka jsem ucítila vibrátor na svém poštěváčku. Byla jsem na krajíčku už při vytahování kuliček a tohle byla poslední kapka a já se během pár vteřin začala zmítat ve velkém orgasmu, který neměl konce. 

Vibrátor mě přestal dráždit a já se dostala zpět na nohy. Až teď jsem si uvědomila, že jsem měla celou svoji váhu jen v poutech na rukách, protože se mi podlomila kolena a zápěstí mě pěkně bolely. Ucítila jsem Nikoly ruce na své hlavě a konečně mi sundala kuklu.

,,Hezky ses udělala čubičko. Nechám tě chvíli odpočinout a za okamžik budeme pokračovat.”

Přikývla jsem. Neměla jsem sílu moc mluvit, a tak jsem se měla čas trochu porozhlédnout. Byly jsme nejspíš v její ložnici. Kromě velké železné postele a malé skříňky tam nic neměla.

Teda až na ten velký kříž, na kterém jsem byla připoutaná já. Nikola si svůj kabát hodila přes postel a chodila přede mnou v tom nádherném korzetu. Přistoupila ke mě a beze slova mi začala rozvazovat pouta. Když mě osvobodila, sedla si na kraj postele a prohlížela si mě od hlavy až k patě. Mlčela. Rukou si pohladila prsa a sjela si mezi nohy.

Prstem si kalhotky posunula na stranu a zajela si mezi svoje mokré pysky. Já jsem před ní stála a pozorovala a nechtěla se hnout z místa, abych to dobře všechno viděla. Její dlouhé nohy si ještě více roztáhla, aby se mohla dostat všude, kde jen potřebovala. Opět jsem z té podívané začala vlhnout.

,,Nebudeš se tam jen dívat a nic nedělat, čubko. Půjdeš si sem kleknout a uděláš mi to jazykem, dokud nebudu spokojená. Rozumíš? ” ,,Ano.”

Nakročila jsem směrem k ní, jenže v tu chvíli se zvedla a chytla mě pod krkem tak silně, že jsem se začala dusit. Zůstala jsem stát, protože mi nedovolila si kleknout a dala mi pořádnou ránu přes zadek. ,,Říká se – ano paní. Pro příště! Aby sis to pamatovala!” Pustila můj krk a za vlasy mě donutila si kleknout. ,

,Ano, paní.” ,,Hodná a teď lízej!”

Opět se vrátila do původní polohy a mě se naskytl pohled na její kundičku. Nejdřív jsem slízla tu její šťávičku, které bylo dost a začala ji dráždit jazykem.

Opravdu jsem si to vychutnávala, protože byla vynikající. Sténala mi pěkně nahlas, což mě přivádělo k šílenství. ,,Jazykem to děláš moc pěkně a jde ti to, ale ještě do mě zasuň ty svoje prsty.

Ale předtím si promni tu svoji nadrženou kundu, abys na prstech měla svoji šťávu, kterou pak do mě strč.” Ta ženská má neskutečně rajcovní nápady. Samozřejmě, že jsem byla mokrá, takže jsem jen do sebe zavedla dva prsty a v další chvíli už byly v ní.

Začala jsem přirážet a lízat. ,,Rychleji.”  Poslechla jsem její příkaz a začala prstama ještě víc přirážet. Její dech se zrychloval a tušila jsem, že se mi udělá. Nečekala jsem moc dlouho a orgasmus se jí dostavil.

Jak se krásně sevřela a hodně ji to dráždilo tam, kde mělo, tak mi prsty najednou sami od sebe tlakem vyklouzly a ona na mě začala tak neskutečně stříkat, že jsem to měla všude. Nestihla jsem ani otevřít pusu, aby mi nastříkala do pusy, ale tím, že mi stékalo po obličeji až na prsa, tak jsem ji i tak ochutnala.

,,Jsem spokojená s tvým výkonem. Můžeš se postavit.” 

Obě jsme se postavily a prstem mi ukázala, že se mám posadit na postel, zatímco ona šla do skříňky a vytáhla provazy. ,,Sedni si až k čelu postele, tam si tě přivážu.” Udělala jsem, co mi přikázala a už jsem seděla svázaná sedící na její posteli. Vrátila se do skříňky ještě jednou a vytáhla roubík.

,,Ten jsem ještě nikdy neměla na sobě.” ,,Však vše je jednou poprvé a já tě v něm chcí mít a nepotřebuju, aby jsi křičela nebo mluvila při tom, co se bude dít.”

Tak tohle mě opravdu vyděsilo a nevěděla jsem, co od ní mám čekat. Pusu jsem ji stále neotvírala, tak mi zacpala nosní dírky, abych se nadechla a hned mi ho tam vrazila a zavázala. ,,Tak se mi líbíš čubko, budeš poslouchat, co ti řeknu.” Vzala mě za bradavky, zmáčkla si je mezi prstama a já se prohnula v zádech. Taková bolest a zároveň slast mě dokáží dostat a ona to ví. Mrcha jedna. A opět nemůžu nic říct, protože mám v puse ten roubík. 

Najednou někdo zazvonil. Cože? Ona někoho jako čeká? To snad ne. ,,Právě včas. Vydrž tu a nevydávej ani hlásku.” Kývla jsem. To snad jako nemyslí vážně, že někoho čeká. Poslouchala jsem, ale nic jsem neslyšela. Jen zavření dveří a chůzi dvou lidí. Po chvíli ticha se otevřely dveře do ložnice a já nevěřila svým očím. Nikola si vedla na vodítku za sebou chlapa!! Dělá si ze mě snad prdel?

,,Asi si říkáš, co tady dělá. Měla jsem dneska chuť, mít tady svoje dvě čubky najednou, protože mám neskutečné choutky si to s váma rozdat najednou, ale ještě si rozmyslím, jestli si to zasloužíte.”

,,Klekni.” Křikla na chlapa a on to bez odporu vyplnil. Můj první šok už polevil, tak jsem si začala hnědovlasého chlapa prohlížet. Byl poměrně vysoký, dost vysportovaný a nahý jako já, takže jsem viděla úplně všechno. Pro takové chlapi mám slabost a ona si ho tady vodí na vodítku jako čokla.

,,Na všechny čtyři poskoku. Dostaneš bičem pěkně na zadek a ani u toho necekneš!”

Zavelela Nikola a chlap opět poslechl. Už v ruce držela bič a vodítko měla stále v ruce. Kéž bych byla na jeho místě, abych taky dostala. ,,A ty – ukázala na mě – se koukej, co udělám tomuhle sluhovi.” A zrovna mu jednu ránu dala.

Nepohnul se ani o centimetr a Nikola mu dávala další a další rány. Viděla jsem, jak se mu na zadku dělají červené šrámy po výprasku a vypadalo to sexy. Po chvíli skončila a koukla se na mě. ,,Kolik dostal ran? Ukaž to na prstech.”

Tak to jsem fakt neměla tušení, takže jsem musela hádat. Ukázala jsem 7 ran na prstech. ,,Špatně. Ty jsi nedávala pozor! Dobře, takže tady čubka dostane dalších sedm ran navíc. A bude to větší silou, aby sis to užil. A můžeš poděkovat pak čubce na posteli!” Zatahala ho za vodítko, aby ho dostala ještě víc na přední.

První ránu ustál, druhou už se zadýchal, třetí už dost nahlas vzdechl a zaúpěl.

,,Ty nebudeš zticha. No dobře. Tak ti zacpeme hubu.”

Sáhla do svého kabátu, vytáhla moje kalhotky a nacpala mu je do pusy. A pokračovala v úderech. Musely to být rány, protože chlápek zatínal pěsti, až mu z toho nabíhaly všechny svaly na rukou. Podívaná to byla ale vzrušující.

Ještě o to víc se mi to líbilo, když chlápkovo péro s každou ranou čím dál tím víc stálo, i přes tu evidentní bolest. Po sedmé ráně mu Nikola vytáhla kalhotky z úst a on se na mě podíval.

,,Děkuju za výprask. Zasloužil jsem si ho.”

Nikola ho pochválila a ještě musel poděkoval ji, jako jeho paní, že sloužil jako dobrá hračka. Potom si ho odvedla ke mě a přivázala mu ruce k posteli, akorát obráceně než mě. 

,,Neboj, o tebe se postaráme za okamžik. Jen si pro něco dojdu.”

Zmizela za rohem místnosti a my se na sebe s chlápkem kouknuli. Hezky voněl a usmál se na mě, což jsem nečekala. Chtěla jsem se na něj usmát taky, ale přes roubík to šlo těžko. V tu chvíli jsem si uvědomila, že mě bolí čelist, jak jsem nikdy roubík neměla na sobě. Snad dám pusu zpátky na místo a nezůstane mi pusa otevřená a ztuhlá, ale musím říct, že se mi ten roubík líbí. Z mých myšlenek mně vytrhla vracející se Nikola. Wow! Další bomba.

Korzet sice měla sundaný, ale za to na sobě měla nasazeného strapona s pěkně velkým ptákem. Neskutečně ji to slušelo a kráčela si k mé natěšené kundičce. Už jsem vážně potřebovala se znova udělat.

K mému překvapení mi sundala roubík a popotáhla si mě tak, abych ruce měla natažené a nohy roztažené. Poklepala mi dildem na poštěváček a já jen zasténala.

,,Už jsi zase připravená, ty jedna malá čubko. Tak tě teda ošukám.”

Zasunula uměláka nejdříve nakrajíček kundičky a já ho chtěla mít už v sobě. Hned ho zasunula ho do mě hluboko. Cítila jsem ten objem toho umělého péra a celou mě to naplnilo. Nikdy jsem snad necítila takové dráždění jako právě teď.

Přirážela nejdříve pomalu, ale postupně začala zrychlovat. Její prsa krásně skákala, jak mě šukala a ten pohled mě vzrušoval ještě víc než jsem si dokázala představit. Její ruce se mi chytly za prsa a začala mě mírně tahat za bradavky.

To už jsem nevydržela a vzdychala. Dokonce jsem zapomněla, že nějaký chlápek je vedle nás a pozoruje, jak si to rozdáváme. Koutkem oka jsem na něj mrkla a jeho péro mu pevně stálo a vytékalo na stehno. Vrátila jsem se pohledem zpátky na Nikolu a cítila, že už budu. Akorát to bylo jiné než normálně.

,,Mám takový pocit, že se asi počůrám.”

Opravdu jsem měla takový pocit, ale Nikola mi na chvíli zakryla ústa dlaní a šukala ještě víc. Orgasmus se dostavil vzápětí na to a byl brutálně silný a já začala vzdychat na celou místnost. Nikola vytáhla svoje dildo v jeho průběhu a dostavila se další vlna orgasmu a pocit čůrání se převtělil na můj první výstřik. V tom okamžiku jsem si toho nevšimla, ale bylo mokro úplně všude.

,,Gratuluju k tvému výstřiku. Šlo ti to pěkně čubinko.”

,,Že potřebuješ čůrat je první dobrý znak, že budeš kvalitně stříkat, pokud se uvolníš. A tobě se to moc hezky povedlo.” Úplně vyčerpaná, udýchaná a vyšukaná jsem ležela na posteli. ,,Bylo to neskutečný. Děkuju paní.” Poplácala mě po zadku a nechala mě ležet a vydýchávat to.

Bylo vidět, že dildo je celé mokré ode mě a Nikola si ho hladila. ,,Doufám, že jsi připravený na to, že tě taky ošukám čubko číslo dva. Péro je pěkně navhčené, tak je škoda toho nevyužít. Ojedu ti prdel a ty se neuděláš. Zahlásíš mě, když budeš před stříkáním. Je ti to jasný? Jinak tě potrestám a dlouho si nezašukáš” ,,Ano má paní.”

A začala mu pomalu toho velkýho uměláka strkat do zadku. Opatrně se hýbala a chlápek začal sténat a jeho péro vypadalo, že snad tím vzrušení exploduje.

Chytla si ho pevně za vlasy a šukala ho zezadu. Byla to opět vzrušující podívaná a já bych se k nim chtěla nějakým způsobem přidat. Vždyť mě pomalu nenechala na ni ještě dneska sáhnout a myšlenka, že bych měla dělat něco i s ním mi, nepřišla tak proti srsti, i když jsem ho neznala. Sténal, sténal a ona ho nemilosrdně šukala. ,

,Paní. Já už za chvíli budu. Hlásím to předem, abych nebyl potrestán.”

V ten moment Nikola zastavila, vyklouzla z něj a oběma rozvázala ruce.

Odešla z postele, sundala si postroj a vrátila se do ní. Chlápka povalila na záda a nasedla na jeho péro, které už chtělo stříkat. ,,Sedni si mu na obličej a on tě bude dělat jazykem. Otoč se pěkně ke mě, ať na tebe vidím a můžeme se dráždit a líbat navzájem.”

Konečně jsem měla povolení se ji dotýkat, a proto jsem nad tím nepřemýšlela a poslechla její touhu. Mokrou kundičkou jsem nasedla na jeho obličej a začal mě poslušně lízat, zatímco si mě Nikola přitáhla k sobě a začaly jsme se líbat. Na to jsem čekala celý den a vychutnávala si každý její polibek a slinu.

Když jsme se od sebe odtrhly, tak se začala na chlápkovi vrtět a on pode mnou sténal. Nikola mě chytila pod krkem, aby se zapřela a šukala dál a on dál lízal. Druhou rukou si to k tomu ještě dělala a bylo vidět, že už k orgasmu nemá daleko. Její stisk na mém krku zesílil a v tu ránu bylo vidět, že se udělala.

Doufala jsem, že bude stříkat, protože mě to u ní vzrušovalo a fascinovalo, což se taky stalo. Seskočila mu z péra a rukou se stále dráždila, až všechnu tekutinu do poslední kapky vystříkala na něj.

,,Běž na moje místo a došukej ho místo mě.

,,Myslím, že oba budete brzo hotoví.” Slezla jsem mu z obličeje a nasedla na něj. Nikola vedle nás ležela a koukala. Ten chlap měl celkem ucházejícího ptáka a zarazila jsem si ho do sebe až po koule. Zasténala jsem a opakovala jsem stejné tempo jako ona. Šukat s neznámým chlapem mě nikdy nenapadlo, ale musím uznat, že tahle situace se mi dost zamlouvala.

Jako kdyby znala můj typ, mrcha jedna. Bylo vidět a slyšet, že chlápek pode mnou už to nevydrží  a za pár okamžiků se vystříká. Měla jsem taky na krajíčku, pomohla jsem si prstama a udělala se společně s ním.

Pěkně se do mě vystříkal a potom jsme všichni vyčerpaně leželi na mokré posteli, ale uspokojení vlastními zvrácenostmi a plní zážitků jsme usnuli.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: