Jak svádět muže? Naučíme vás to krok za krokem…

Jak se chováte, když chcete zaujmout muže? Máte svou techniku svádění, nebo raději čekáte, až vás dotyčný osloví. Dnes už se ženám nevyplatí být v pasivní roli.

Technika svádění muže

Dříve nebylo běžné, aby ženy sváděly muže, ale v dnešní osvícené době vám nic nebrání. Spíše naopak.

Mnohdy jsou aktivnější ženy, a kdyby měly čekat na aktivit u muže, nemusely by se dočkat. Pánové se čím dál častěji nechávají svádět místo toho, aby oni byli ti dobyvatelé. Seberte tedy odvahu a zkuste to. Důležité je mít dostatek sebedůvěry a trochu rafinovanosti. Oslovili jste cizího muže? Ať už je to kdekoliv (v baru, parku či na večírku), je třeba rychle zjistit, zda se jedná o nesmělého kluka či drsňáka.

Tomu je třeba přizpůsobit svou strategii svádění. To, co může zapůsobit na určitý typ muže, nemusí imponovat jinému. Na někoho zaberou milé, téměř stydlivé úsměvy. Jiní touží po více smyslnosti. Zaujme je např. olizování rtů, hraní si s vlasy a podobně. Nebojte se experimentovat. Určitě něco zabere.

Svádět však nemusíte jen cizího muže. Sveďte i svého partnera. Oživíte tím váš milostný život. Není od věci si čas od času koupit hezké sexy prádélko a připravit partnerovi nevšední zážitek. Vašemu vztahu to prospěje a neupadnete tak do nudného stereotypu. Svádění je smyslná hra. Ukažte, co ve vás je.

Další tipy pro svádění muže

Mnoho sexuologů tvrdí, že televize v ložnici je zabijákem sexu. Co tahle udělat z této velice šikovné krabičky sexuální pomůcku? Kde jinde můžete se svým miláčkem koukat na erotické filmy či si do konce nějaký zajímavý erotický kanál předplatit. Mým doporučením je např. velice zajímavý film s názvem Paprika.

Sedněte si se svojí drahou polovičkou naproti sobě tak, aby partner svými pokrčenými koleny svíral ta vaše. Poté se mu začněte upřeně dívat do očí, dále uchopte jeho penis, ale nepřerušujte ani na vteřinu oční kontakt mezi vámi a začněte jeho žaludem stimulovat svůj klitoris. Nebraňte sedávat najevo své pocity, třete se o sebe a laskejte se, dokud oba nebudete na prahu úlevné ztráty sebekontroly.

Vezměte si na sebe sukni, vyhrňte si ji tak, jak vám to jen půjde a nabídněte svému partnerovi rychlovku ve stoje. Sex bude příjemný i vám, pokud se u toho budete navzájem stimulovat. Pokud jdete např. na ples, zatáhněte svého miláčka někam stranou, kde vás nikdo neuvidí a uspokojte ho orálně.

Nebojte se svádět. Někdy je třeba seznámení s přitažlivým mužem trochu pomoc.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: