Jak přistupovat k orálnímu sexu, aby ženám zachutnal?

Mezi muži je orální sex velice oblíbenou sexuální praktikou, který jim přináší neskutečnou rozkoš a dokáže je vynést až do sedmého nebe. Nejenže je to pro ně fyzicky velice příjemné, ale co si budeme nalhávat – i oku přitažlivé, neboť který muž by se nenechal unést vizuální stránkou tohoto aktu. Není se proto čemu divit, že toto laskání tolik mužů od svých partnerek vyžaduje. Jenže ouvej – ne každá žena je ochotná své drahé polovičce dopřát úžasný pohled i nepopsatelnou slast. Většině z nich se orální sex protiví, nemluvě o nejistotě, která je v tomto ohledu často trápí. Není to jen pachem penisu, polknutí spermatu či dávivému reflexu – ženy mají k orálnímu sexu odpor. Nabízí se tedy otázka: jak přistupovat k orálnímu sexu, aby ženám zachutnal?

Obsah článku

Penis jako dobrota? Inu, proč ne!

Je-li ženě orální sex nepříjemný především kvůli pachu či typické chuti spermatu, ale zároveň má zájem poskytnout partnerovi příjemný požitek, chce to přistoupit k tomuto aktu s nápadem. Jinými slovy pohrajte si s chutí! Uvědomte si, že orální sex může být příjemným zážitkem pro vás oba, tak proč se mu bránit? Možností, jak si můžete partnerův penis ochutit, je celá řada – můžete si jej namočit do čokolády či vaječného koňaku, postříkat šlehačkou nebo polít kondenzovaným mlékem. Uvidíte, že si pak uspokojování ústy o to více užijete, neboť si budete pochutnávat na obojím a určitě vás to bude bavit.

Chce to překonat prvotní rozpaky

Buďme k sobě upřímní – kterého muže by nepřekvapil úprk partnerky uprostřed sexuálních hrátek a její následovný návrat s nějakou dobrotou v ruce? Pravda, kdo nezažil – nepochopí, a proto by většina silnějšího pohlaví nejprve koukala s pusou dokořán. Ani ženám nemusí být tento experiment zrovna po chuti, přeci jen je to něco nového, neboť většina lidí si jídlo neumí spojit se sexem. Ovšem jakmile se vám podaří odbourat počáteční rozpaky a nejistotu, shledáte tuto postelovou novinku za velice příjemnou a co víc – chutnou a o to přece jde.

A co když nemáte chuť na sladké?

Zpestřit si orální sex něčím sladkým, díky čemuž žena překoná nechuť k penisu, je jedna věc – ale co když zrovna v onu chvíli nebudete mít chuť na sladké? Nabízí se otázka, zda si lze ochutit partnerův penis i něčím slaným, co by nebylo zdraví nebezpečné. Chcete nápad? Zkuste špagety! Špagety jsou příjemně kluzké, tak proč tuto vlastnost nevyužít? Příště si do postele vezměte obyčejný papírový talíř, který si před celou akcí speciálně upravíte tak, abyste na něj mohla nasadit partnerův penis. Následně jej zasypete špagetami dle vaší chuti a můžete se pustit do lahodné večeře. Zatímco vy budete spokojeně baštit, špageta po špagetě bude laskat úd vašeho milého.

Není to pro každého

Výše zmíněná slaná varianta orálního sexu je spíše pro otrlejší, kteří již mají jistotu jeden v druhém. Pokud s orálním sexem teprve začínáte nebo se právě pokoušíte překonat odpor, nechte si jako sázku na jistotu obyčejnou šlehačku. Aplikuje se velice snadno, chutná skvěle a nenadělá příliš nepořádku. Orální sex není povinnost, ale radost – když víte, jak na to!

No Responses

  1. Pingback: Blowjob - EroMag.cz 30. 12. 2015

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: