Jsi loser?

Myslíš si, že jsi, co se týče ženských loser? Pakliže jsi měl méně než 15 sexuálních partnerek, tak si to myslíš správně. Podle rozsáhlého průzkumu, kterého se účastnilo několik tisíc respondentů, je právě 15 a více partnerek nejčastější možnost, kterou respondenti zvolili. Naštěstí existuje spousta mužů, jenž na tom budou hůře než ty, plných 17 procent mužů nemá žádný sexuální život a na 15 procent jich nikdy nemělo více než pouhopouhou jednu.

Sex jednou měsíčně?

Přestože statisticky dochází ke styku dvakrát týdně, tak existuje na 37 procent mužů, kteří mají štěstí na styk pouze jednou měsíčně. Z výzkumu dále vyplynulo, že přestože spousty z nich má ze svého pohledu neuspokojivou frekvenci styku, tak 59 procent považuje sex za klíčovou záležitost pro fungování jejich vztahu. Což ovšem neznamená, že by spousty z nich nesnilo například o kamarádkách své partnerky a dokonce 33 procent se k tomu hrdě hlásí. Zda je to před svojí partnerkou už výzkum nezmiňuje.

Prim hraje trojka

Alespoň, co se týče fantasií u mužů, k této představě se přiznalo na 61 procent respondentů. Svou představu, ale do reality převedlo pouze 15 procent mužů, kteří zažili trojku s další ženou či mužem. Ti, kteří se trojky nedočkají, aspoň při té představě masturbují. Na 49 procent masturbuje více než třikrát týdně a skoro 63 procent z nich u toho kouká na porno. Jsou tací, kteří to zvládnou denně, ale těch moc není, čísla hovoří o jednom procentu.

Jaký preferujeme sex?

Přestože většina mužů má ráda klasický průnik do pochvy, tak existuje na 29 procent mužů, kteří mají rádi pro změnu průnik do sebe. Těch, kteří by rádi anál od ženy někdy zkusili je na 25 procent.

A co se nám na ženách nejvíce líbí?

Na 43 procent mužů preferuje oholené dámské přirození a na 46 procent respondentů preferuje nejvíce poprsí o velikosti 3.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: