Jak se starat o penis

Penis je pro pány ten nejdůležitější orgán v těle a věnují mu kolikrát přes den více pozornosti než čemukoliv jinému. A aby i nadále zůstal penis v perfektním stavu, přinášíme Vám pár rad, jak se o něj starat.

1. Neřešte jeho velikost, tloušťku a tvar. A už vůbec nepoužívejte nějaké pochybné léky na jeho prodloužení. Vše je geneticky dáno a nemá smysl se tím trápit, jestliže není podle vašich (porno) představ. Podle poslední studie urologů má průměrný penis ve ztopořeném stavu kolem 14 cm a po obvodu jen 11 cm. Takže je velká pravděpodobnost, že ten váš je v pohodě.

2, Masturbujte co nejčastěji. Ne jen pro ten příjemný pocit při vyvrcholení, ale je prokázáno, že ejakulace snižuje riziko rakoviny prostaty. Takže masturbací ku zdraví!

3, Příliš těsné prádlo vašemu miláčkovi nesvědčí. Ano, boule vypadá skvěle, ale vyšší teplota a větší množství potu mu nesvědčí. Je prokázáno, že tyto faktory dlouhodobě ovlivňují kvalitu spermií.

4, Penis je nejlepší omývat teplou vodou bez další chemie. Pamatujte, že agresivní mýdlo, pěny či mořské soli mu nedělají dobře. Předkožku pod vodou nestahujte, otvíráte tím močovou trubici a dáváte šanci infekci.

5, Přestože mu jistě věnujete názornou pozornost, i tak je dobré připomenout, že jakmile si všimnete něčeho neobvyklého, je čas jít za doktorem. Zde stud nemá místo, každé zaváhání může skončit nevratným poškozením.

6, Dbejte i na duševní rovnováhu v životě, přesto že se to nezdá, tak úzce s vaším kamarádem souvisí. Dlouhodobá přepracovanost způsobuje nedostatečnou erekci a v krajním případě i impotenci.

7, Opatrujte jej i po fyzické stránce. Příliš drsný sex či masturbace ho můžou poškodit či aspoň odřít. Cesta pro infekci je rázem otevřená.

8, Nesnažte se ho strkat, kam nepatří, ordinace Urologie by mohli vyprávět neuvěřitelné příběhy. Nesnažte se být účastníkem jedné z nich.

9, Alkohol může být dobrý kamarád a pomůže odbourat zábrany, ale také může být zlý pán. Konzumujte jej s rozvahou, jinak budete mít brzy obdobné problémy, jako při přepracovanosti.

10, Nepodceňujte pravidelnou ejakulaci, její dlouhodobé oddalování způsobuje bolest varlat. Je to dáno tím, že muž se vzruší, ale nedojde k vyvrcholení.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: