5 důvodů proč s vámi nechce spát

Marně přemýšlíte, proč již sex není jako dřív? Či proč vlastně není vůbec? Zde je pět důvodů, proč tomu tak je:

1, Máte dítě

Dny sexuálních orgií jsou rázem pryč, když doma místo extatického křiku při orgasmu, slyšíte křik dítěte, co pořád něco potřebuje. Dříve věčně nadržená samice se mění v unavenou maminu, která nemá na sex ani pomyšlení.

2, Je unavená

Podle statistik se Češi milují zhruba dvakrát týdně a vy marně dumáte, kde se ten průměr bere, protože vy do něj určitě nepřispíváte. Přestože ve vás klíčí myšlenka, že za vás musí všechno dorovnávat Rosenberg, je řešení mnohem snazší a pro vás příjemnější. Zkuste převzít některé povinnosti, zařiďte si hlídání a jeďte si sami dva užít někam víkend jako za starých časů. Uvidíte, že i to milování se vrátí do starých časů. Vězte, že být maminou a k tomu starostlivou ženou není jednoduchá věc, mnohý chlap by to nezvládl, natož aby pak ještě plnil s nadšením manželské povinnosti.

3, Antikoncepce
Přestože nám výrobci tvrdí opak, je obecně dokázáno, že hormonální antikoncepce má spousty vedlejších účinků. Vedle známého nabírání na váze, je mnohdy doprovodným jevem i nechuť k sexu. Zkuste změnit vaší antikoncepci a třeba budete překvapení, jaký bouřlivý sexuální život poté nastane.

4, Zahýbá vám

Bohužel i toto se může stát a pak je pochopitelné, že nemá zájem spát s vámi. Symptomy poznáte poměrně snadno, věčně je duchem nepřítomná, nespí s vámi a dělá aktivity, jenž dříve nedělala. Začala se náhle líčit či sportovat? Připadá vám, že o sebe náhle dbá? Pak je nejvyšší čas zpozornět. Kvůli vám to určitě nedělá.

5, Ženské důvody

Je to nejsnáze řešitelný problém, ale na druhou stranu příčina je nejméně předvídatelná. Možná jste nevyluxoval, či měl nevhodné poznámky na její postavu nebo dokonce hodil okem po okolo procházející holce. Ať už za to mohou tyto zjevné důvody či důvody, o kterých nemáte tušení, stejně nemáte šanci to pochopit a nezbývá než čekat, až to odezní. Jakákoliv vaše aktivita je nejenom marná, ale i kontraproduktivní.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: