Erotická povídka: Nebezpečné vztahy na pracovišti

Blížila se půlnoc. Odpolední směna se tentokrát protáhla. Všichni již odešli domů, jen Kamil čekal na zastávce na noční spoj. Ospale postával na opuštěné zastávce a přemýšlel, co si dá k rychlé večeři, než půjde spát. Z rozjímání ho vyrušil známý hlas. “Ahoj” pravil kolega Marek a usmál se na Kamila. “Co tu děláš?” podivil se Kamil. Věděl, že Marek bydlí nedaleko a z práce již dávno odešel.

“Měl jsem o tebe starost. Jsi tu tak sám, opuštěný uprostřed noci, ještě by se ti mohlo něco stát. Tak mě napadlo, že než ti přijede autobus, mohl bych tě pozvat k sobě. Čekal bys v teple, uděláme si něco dobrého k jídlu, popijeme vínko. Autobus ti jezdí často, tak pojedeš o něco později. Nebo jestli chceš, klidně u mě můžeš přespat. Zítra jdeš na ranní, tak kam by ses honil?” 

Kamil se zachmuřil a rychle zvažoval pro a proti. Že je Marek na kluky o něm bylo všeobecně známo. Na druhou stranu, ke Kamilovi si nikdy nic nedovolil a i kdyby dovolil, se svou postavou neměl šanci. Kamil ani chvíli nepochyboval, že Marka odkáže do patřičných mezi. Představa horké vany a večeře byla velmi lákavá. S trochu špatným svědomím se tedy nakonec rozhodl Markovu nabídku využít.

Společně kráčeli k Markovu bytu, bavili se všemožně o práci. Kamil byl překvapen, že s Markem nachází společné téma a že je s ním celkem i zábava. V útulném bytě se Kamil posadil na sedačku a čekal co bude. Marek zaběhl do kuchyně a za chvíli servíroval slíbenou večeři a láhev vína. Sedl si vedle Kamila a povídali si.

Kamil cítil, že si ho Marek zálibně prohlíží. Věděl, že Marka přitahuje, Byl připraven okamžitě a rázně zakročit, pokud by se Marek pokusil překročit hranice přátelské konverzace, ale Marek se o nic víc nepokoušel. Po pár locích vína Kamil usoudil, že provokovat Marka je vlastně zábava. Byl si dobře vědom své mužské převahy, sebevědomého vystupování a přitažlivosti pro ženy i muže. Rozhodl se Marka trošku potrápit.

Jen tak mezi řečí se Kamil přisunul k Markovi blíž a porozepnul si košili. Bavil se Markovým toužebným pohledem. Dále se Kamil uvelebil v sedačce, pohodlně si roztáhl nohy a  upustil brambůrky do klína. Pomalu a soustředěně je začal sbírat a po očku pozoroval Marka. Ten hypnotizoval jeho rozkrok, chvěl se a vzdychal. Nic víc si nedovolil.

Po chvíli se Marek vzpamatoval a odešel do koupelny. “Připrav mi lázeň!” volal za ním provokativně Kamil. Zalíbilo se mu Marka trápit a jeho utrpení se rozhodl vystupňovat. Slyšel, jak Marek v koupelně napouští vanu. “Poslouchá jak otrok.” pomyslel si Kamil opovržlivě. A pak mu bleskl hlavou nápad. Udělá si z Marka otroka. S touto myšlenkou následoval Marka do koupelny.

Kamil rozrazil dveře do koupelny a přistihl Marka, jak se snaží rukou uspokojit. “Co si to dovoluješ?” křikl na něj. “Dal jsem ti snad svolení?”. Pak uchopil Markovy ruce a svázal mu je ručníkem za zády. “Budeš se koukat, jak se koupu.” Kamil se začal pomalu vysvlékat, dával si záležet, aby každý jeho pohyb stupňoval Markovu touhu. Pak se ponořil do horké vany provoněné levandulí. Markovu utrpení přestal věnovat pozornost.

Marek zatím skutečně trpěl. Cítil, že mu rozkrok vzrušením exploduje. Divoce cloumal svázanýma rukama, ale marně. Rozhodl se tedy využít Kamilovy dočasné nepozornosti a přesunul se k vaně. Začal se nenápadně třít rozkrokem o roh vany. Vzápětí byl však ztrestán zásahem mokré žínky. Lekl se tak, že na chvíli opadlo jeho vzrušení. “Už to nedělej, varuji tě, smíš se jenom dívat.” zasyčel na něj z vody Kamil a začal si hrát se svým penisem. 

Marek se vrátil na místo v rohu koupelny, ale již se neovládl. Nedokázal stát, sesunul se na kolena. Cítil vzrušující bolest mezi nohama, zíral na Kamila a chvěl se slabostí. “Výborně otroku.” pochválil ho Kamil za pozici na kolenou. “A teď mi dojdi pro šampaňské, ale pěkně po kolenou, jako hodný otrok. A nemysli si, že se cestou někde zdržíš pokusem o onanii. Ať si hned zpátky a tvůj penis si zkontroluji. Marek se poslušně odplazil do kuchyně, vzal láhev požadovaného pití do zubů a vydal se na cestu zpět.

Kamil vylezl z vany, zabalil se do osušky a těšil se spát. Marek už ho přestal bavit. Dopije si šampus a ulehne na rozkládací gauč v obýváku. Nakonec to nebyl tak špatný večer. Najedl se, pobavil se, vyspí se a do práce to má ráno pěšky. Nakonec se Kamil rozhodl, že nebude vůči Markovi tak krutý a hru dohraje. Až mu Marek přinese šampaňské, rozváže mu ruce, lehce poodhalí osušku a pak ho pošle do ložnice, tam ať si Marek dělá co potřebuje.

Když se Marek vplazil do koupelny s lahví šampaňského, rozhodl se Kamil ještě chvíli vychutnat sovu převahu a nechat ho trpět. Koneckonců byl to dobrý otrok, tak ať si ještě chvíli užije. Kamil ze sebe nechal sklouznout osušku a napil se šampaňského. Pil dlouze a s chutí. Při tom po očku pozoroval Marka jak trpí, jak je u konce sil. Marek se mu svíjel u nohou, vydával kvílivé zvuky. Kamil chtěl Marka přezíravě překročit a obléci se na spaní. Náhle však zavrávoral a zatočil se s ním svět.

Po chvíli boje se závratí Kamil začal vidět jasněji. Ale svým očím stejně nevěřil. Ve dveřích stála vedoucí jeho směny Romana, v těsném koženém úboru a kozačkách s vysokými podpatky. “Výborně otroku”, pravila Romana Markovi a uvolnila mu ruce. Nyní si můžeš vybrat svou odměnu. Marek zaskučel, odplazil se do rohu koupelny a konečně svůj tvrdý penis přivedl rukama k vyvrcholení. Sperma na rukou a slastný uvolňující vzdech ukončily jeho trápení.

Kamil mezitím ztratil rovnováhu a upadl do vany. “V tom pití jsi měl lehká sedativa”, vysvětlila mu Romana, bavící se jeho nechápavým pohledem. “Všechny v práci už štve tvé sebevědomé profesionálně odtažité chování. Je na čase, abys poznal život z opačné strany.” Romana se zasmála a připevnila Kamilovi na krk kožený obojek. “Marku, doprovoď Kamila do ložnice. Já i kolegové si chceme vyzkoušet nového otroka.” a významně je oba šlehla bičíkem.

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: