Erotická povídka: Narozeniny ve vířivce

Petr má narozeniny a tak jsem poslední dny nepřemýšlela nad ničím jiným, než jak ho překvapit. Nakonec jsem našla vibrační vajíčko na dálkové ovládání a v mé hlavě se začaly rodit nápady, co všechno společně podnikneme…

Petr ode mě doma dostal pusu a instrukce, že za hodinku vyrážíme na privátní party. Koukal na mě sice trošku překvapeně, ale těšil se. Sbalila jsem si tedy vibrační vajíčko, v rychlosti na sebe hodila nějaké oblečení a už popoháním Petra, abychom doma zbytečně nemrhali časem.

Před Wellness centrem to začalo být Petrovi trochu divné, tohle asi opravdu nečekal a navíc si pořád nebyl jistý, co se z toho vyklube. Když jsme ale dostali na recepci osušky a láhev sektu s jahodami, začal se usmívat.

Při vstupu k vířivce jsem byla překvapená i já, svíčky po celé místnosti a romantické pološero jsem opravdu nečekala. Atmosféra jak stvořená pro nádherný sex. Ponořili jsme se do bublající vody, dali si přípitek, polibek a zakousli jsme se do slaďoučkých jahod.

Klidně relaxovat v teplé vodě jsme ale dlouho nevydrželi. Ruce nás obou během vteřiny šmátraly po tom druhém a rozpalovaly naše těla víc, než horká voda. Když jsem se natáhla pro schované vajíčko, Petr se jen usmál a já v jeho očích viděla, že je s průběhem své narozeninové oslavy více než spokojený.

Beze slova mi jej vzal a zběžně ho prozkoumal. Po chvíli mi chtěl vrátit vibrační vajíčko, dálkový ovladač si rovnou nechal, nakonec si to ale rozmyslel a nedostala jsem nic. Místo toho mi lehce roztáhnul nohy a prsty si se mnou pohrával jakoby nic.

Nejdříve mi přejížděl po stehnech, pak po klitorisu a nakonec jemně zasouval prsty do mojí jeskyňky. Než jsem se vzpamatovala, měla jsem vajíčko zavedené a Petr už zapínal vibrace. Co to se mnou dělalo, to si nedokážete ani představit.

Doufám, že jsem nebyla slyšet až na recepci. Petr pomalu zkoušel jeden druh vibrace za druhým a sledoval moje reakce. Nejvíc nadšená jsem byla z pátého stupně, kdy se vibrace samy zvyšovaly a zase snižovaly od nejsilnější po nejslabší pořád dokola.

To byl přesně ten typ vibrace, kterého se nechcete vzdát a který stupňuje vaše vzrušení až za únosnou mez, ale nedovolí Vám prožít orgasmus moc brzy. Petr si semnou hrál a vychutnával si mě. Když měl pocit, že víc nevydržím,  změnil vibraci na jinou a nedovolil mi přepnout na moji oblíbenou dřív, než on bude chtít.

Naopak, místo přepínání vibrací mě otočil, roztáhl mi nohy, chytil mě pevně za boky a už jsem jeho chloubu měla v zadečku. Rukama jsem se musela držet okraje vířivky, jinak bych se utopila. Moje mušlička stále vibrovala a Petr mi konečně přepnul vibrace na moje oblíbené.

Během chvíle jsem tak musela Petrovi pošeptat, že už dlouho nevydržím. To ho vyburcovalo k tomu, aby přirážel víc a silněji a ještě mě plácal mě po zadečku, jak to mám ráda. Můj orgasmus už nešel oddálit, Petr ale nepřestával a pokračoval ve svém tempu ještě dlouho po té, co mě zaplavila vlna orgasmu.

Nedovolil mi přestat ani na okamžik, naopak mě začal dráždit rukou na klitorisu a znovu přepínat vibrace. Během chvíle jsem byla zase vzrušená a čekala na další orgasmus, teď už společný s Petrem. Po posledním a nejsilnějším přírazu přišlo i jeho vyvrcholení, stále doprovázené vibracemi z vajíčka.

Teprve když se Petr trochu vzpamatoval, vypnul vajíčko a já se mohla pořádně nadechnout. Oba dva jsme si sedli vedle sebe, relaxovali a popíjeli sekt. Oba jsme se potřebovali vzpamatovat z toho krásného zážitku a já navíc konečně mohla pořádně prozkoumat to vajíčko, které mě tak „zlobilo“.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: