Erotická povídka: V zajetí Divoké Šárky – díl první

Šárka, na tu holku nikdy nezapomenu. Bože byla tak úžasná a vnesla do mého sexuálního života kolik nového. Vypadala jako by ji stvořil sám Bůh. Rovné, kaštanové vlasy, výška kolem 170 centimetrů, útlé boky a pevný zadeček, prsa akorát do ruky a v obličeji jednu malou nádhernou pihu na pravé tváři. Byl jsem s ní přes rok, ale co mi provedla, náš první sexuální den, to do dnešního dne a myslím, že ani nikdy v budoucnu nezapomenu.

Připoután k lůžku

Večer jsme šli ještě spát jako kamarádi. Po dobré večeři a bezva filmu jsme se převlékli každý sám do „spacích úborů“, které byly tvořeny jen dlouhými triky a kraťásky. Ráno, po toaletě a ranní hygieně jsme šli zpět do postele, protože se nám oběma ještě nechtělo vstávat. „Zavři oči“, říká Šárka. Tušil jsem zase nějakou kulišárnu, kterou mi Šárka prováděla neustále, přesto jsem oči zavřel.

“Chviličku počkej“, povídá tajuplným hlasem. Cítil jsem, že mi bere ruku a něco kolem ni uvazuje. Za chvíli si bere druhou a já zjistil, že mám obě ruce přivázané k dlouhému topení, které měla Šárka v pokoji za hlavou. „Počkej, co chceš jako dělat“, povídám jí já, ale to už mě Šárka přivazuje kolem hlavy roubík, abych nemohl mluvit. Šátek i přivázala tak pevně k ústům, že jsem nemohl říct ani slovo a jen ji sledovat.

Představení Divoženky

Pak mi ještě dlouhým provázkem přivázala nohy k nohám postele a já byl naprosto bezmocný.  Netušil jsem, co má Šárka za lubem. Jsme přeci jen dobří kamarádi a tohle vypadalo na začátek nějakého týrání. Jak znám Šárku tušil jsem, že mě přivázaného bude týrat ledem nebo mi kreslit po těle fixou a smát se mé bezmocnosti. Šárka je velice škodolibá, tedy jen vůči mě a kolikrát mě začala lechtat v call centru, kde jsme spolu pracovali v době, kdy jsem měl na uchu klienta. V takové chvíli jsem se vždy svezl pod stůl a Šárka se mohla zbláznit radostí a smála se od ucha k uchu. Ale tohle bylo něco úplně jiného…

Když mě připoutala a ujistila se, že provazy drží pevně, klekla si na postel tak, abych na ni dobře viděl a svlékla noční triko. Odhalila tak svá prsa, která už od pohledu vypadala velmi lákavě. Nikdy jsem ji takto neviděl a tak jsem valil oči. Vzala si prsa do ruky a její růžové bradavky ji začaly tvrdnout. Byl jsem v šoku, prostě si se sebou hrála před mýma očima a já tam jen koukal a dělalo to se mnou divy. Šárka šla a pustila nějakou rytmickou skladbu, autora neznám, v hudbě se nevyznám. Začala se vlnit v rytmu hudby a stále pokračovala v hrátkách se svými bradavkami.

Během tance se přitočila až ke mně k mému šátku, který mi bránil v mluvení ale i v dalších činnostech, které bych byl prováděl. Písnička pokračovala a začala další, pomalejší. Na tu si Šárka začala pomalu svlékat kraťásky a odhalila svůj pevný zadeček. Klekla si na kolena a otočila se zadečkem ke mně a v rytmu pomalé skladby se začala vrtět. A já byl přivázaný, to snad nééé, vrhl bych se na ni, pořádně bych se do ni pustil, jen mě rozvázat. Utrpení, ale to nejhorší mělo ještě přijít. Šárka se otočila ke mně, sedla si a roztáhla nohy. Poprvé jsem viděl její nadrženou úplně vyholenou kundičku. Nad ni se však nacházel ostrůvek ze strniště. Její prsty sjely k dírce, z které vyteklo něco málo její šťávičky, která stekla na její zadeček. Prsty se ztratily někde uvnitř a kromě hudby jsem slyšel sladké zasténání.

Bylo to k nevydržení. Šárka na chvíli odběhla, aby se vrátila s něčím v ruce. No jasně, robertek to mě mohlo napadnout, pomyslel jsem si a šokovaně jsem se díval na to představení, které se přede mnou odehrávalo. Měl jsem pocit, že mé trenýrky prasknou každou chvíli a uvolní místo mému nadrženému penisu, o který jsem měl strach že byť nedrážděn bude každou chvíli stříkat. Šárka zapnula robertka a začala se pomalu dráždit…

Pokračování příště…

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: