Womanizer – nechte se unášet na vlnách slasti

Womanizer je hračka určená k rozmazlování klitorisu. Funguje na bázi jemného sání a chvění. Je to zážitek, který se jen těžko k něčemu přirovnává. Snad jen trochu ke stimulaci proudem vody, ale ne tak docela. Nebojím se říct, že je to ještě mnohem lepší. Na rozdíl od stimulace proudem vody si hrátky můžete užít i v posteli, bez toho, abyste jí celou zmáčela. No dobře, teď možná trochu lžu. Ne jedna žena totiž s Womanizerem zažije svůj první mokrý orgasmus.

Jakmile se vám podaří najít to správné místečko a správný úhel, čeká vás do několika sekund totální odzbrojení ve jménu slasti. Výhodou Womanizeru je to, že se klitorisu přímo téměř nedotýká a proto nedochází k jeho bolestivosti nebo přecitlivělosti, která se někdy dostavuje při příliš horlivé stimulaci. Můžete si tedy dát druhé kolo hned, jakmile rozdýcháte to první.

Jaký je Womanizer v akci?

Orgasmy od tohoto mazlíka jsou rychlé a silné, ale nebojte se, pokud si budete chtít hrát trochu déle, díky regulaci intenzity to není žádný problém. Stačí jen vědět, kdy zpomalit.

Pokud chcete vyzkoušet anální sex, tato hračka je dobrým pomocníkem. Intenzivní stimulace klitorisu vás natolik uvolní, že průnik bude pak mnohem snazší.

Nechcete-li ošidit ani partnera, zkuste mu toto sexy klíšťátko přisát k ušnímu lalůčku, bradavce, k uzdičce nebo s ním přejíždět po žaludu. A možná bude jen stačit předat na chvíli Womanizer jemu, dát si ruce za hlavu a nechat ho, aby si s vámi hrál. Říká se, že kdo si hraje nezlobí, ale partner s Womanizerem v ruce vás jistě pozlobí velmi důkladně.

Womanizer je k dostání ve dvou provedeních. První verze (Womanizer W100) šikovně padne do ruky a je k němu praktická růžová cestovní taštička, do které se vám pohodlně vejde i s nabíječkou a náhradní hubičkou, které jsou taktéž součástí balení. Funguje na principu bezdotykové stimulace a může vás rozmazlovat až pěti různými stupni intenzity.

Nevýhodou první verze je snad jen to, že je o trochu hlučnější než verze druhá a hůře se ovládá. Nelze totiž přejít z vyššího stupně intenzity rovnou o stupeň níže, ale vždy jen k prvnímu stupni. To znamená, že pokud jste na pátém stupni a chcete se dostat na čtvrtý, pomocí krátkého stisku tlačítka, které slouží i k vypínání a zapínání, se dostanete na stupeň první a k tomu čtvrtému se musíte “proklikat”. I tak vás ale spolehlivě vezme na cestu kolem světa a zase zpět.

PROfesionální verze této hračky je…

Womanizer W500, tedy mladší bráška první verze, má tvar připomínající list. Funguje na stejném principu jako verze první, ale ovládání je trochu rafinovanější. Je totiž opatřen tlačítky plus a minus a proto můžete měnit intenzitu mnohem efektivněji a rychleji.

Oproti W100 nabízí jeden jemnější a dva silnější programy, dohromady jich má tedy osm. Součástí balení je nabíječka a náhradní hubička. Každá ze dvou silikonových hubiček má v tomto případě jinou velikost a tím pádem si můžete zvolit tu, která vám lépe vyhovuje. Estéty jistě také potěší elegantní vzhled a Swarovski kamínek na tlačítku on/off.

Womanizer se velmi jednoduše udržuje. Stačí jen sejmout silikonovou hubičku, očistit, osušit a znovu nasadit. Je to jedna z mála hraček, u které se při použití obejdete bez lubrikačního gelu. Womanizer si můžete pořídit v několika barevných provedeních, od růžové až po černou s motivem lebek. Je také velmi galantním milencem a když mu nakonec přeci jen dojdou síly (baterie ale vydrží poměrně dlouho), ještě na chvilku je možné ho zapnout, aby dokonal započatou práci.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: