Sex budoucnosti: Chytré erotické hračky i virtuální přítelkyně

Nová média, nové technické novinky, to všechno samozřejmě nachází odezvu i v oblasti sexu. Sex se proměňuje, využívá virtuální reality, technologický vývoj zasahuje i do erotických hraček, které se z původních jednoduchých a primitivních věciček stávají opravdu důmyslnými pomůckami. Jaký bude sex budoucnosti? Podívejme, se jaký vývoj můžeme očekávat.

Obsah článku

Tištěné erotice odzvonilo

časopis LeoVirtuální sexuální svět už se rozvíjí. Internet přináší obrovský prostor pro sex. Tištěné obrázky odhalených slečen, nad kterými prožívali pubertu kluci v minulých generacích, už jsou passé. Pornočasopisům dávno odzvonilo. Proč by si někdo měl kupovat za drahé peníze obrázky sexu na křídovém papíře, když se může kdykoli podívat na internet a zážitek je daleko věrohodnější, protože u videí má nejenom obraz, ale i zvuk a dokonce existují i 3D technologie u kterých máte pocit, že jste ocitli přímo uprostřed děje. A tenhle trend může jít ještě dál. Například v podobě online sexuálních pracovnic. Nemusí ale jít jenom kontakt dvou lidí přes obrazovku počítače, žhavá slovíčka a navádění k těm správným pohybům.

Počítač bude spojovat

Online sex může být ještě skutečnější. Například mohou sexuální pracovnice své pohyby přenést na erotické hračky, které se na druhé straně postarají o štěstí muže, který zatouží po uspokojení. Prostě erotická hračka bude napojena k počítači na obou stranách. U jedné obrazovky si s ní bude hrát žena a díky čidlům detekujícím pohyb, teplo atd. se signály jejích pohybů přenesou i na druhou stranu k muži. Kromě online sexu pro osamělé muže to může být řešení i pro páry, které nemohou být momentálně fyzicky spolu. A od online sexu zbývá už jenom krůček k milování s roboty.

Humanoidní robot splní všechny potřeby

Svět robotů se stále rozvíjí. Díky moderní elektronice umělé bytosti dokážou dělat stále další a další činnosti a nebude dlouho trvat, kdy zvládnou i sex. Mnozí lidé si pak třeba budou s humanoidním robotem schopni splnit i sexuální sny a fantazie, na které by si třeba s živým partnerem nikdy netroufli. Různé netradiční praktiky, o které by se před skutečným partnerem styděli požádat.  Nabízí se ale pak také otázka, zda je sex s robotem nevěrou vůči skutečnému lidskému partnerovi, nebo ne. Zda robota brát jenom jako sexuální hračku nebo bytost.

Nová dimenze intimity

Další etapou virtuálního sexu může být ještě větší porce intimity. Slečna, se kterou si užívá pomocí obrazovky, po telefonu mu třeba pošle osobní email, přání k svátku nebo narozeninám nebo fotku ze své dovolené. Vytváří tak iluzi, že se jedná o skutečný vztah., který dotyčná či dotyčná momentálně nemá. Personalizace se už léta používá v reklamě – reklama se přizpůsobí uživateli a tomu co má rád. Tady jde vlastně o personalizaci v trochu jiné podobě. Virtuální přítelkyně bude vědět, co má dotyčný rád a jak ho potěšit. Bude vycházet z analýzy jeho sexuálního chování a díky tomu v uspokojování potřeb trefí hřebíček na hlavičku.

Inteligentní vibrátory

Loveo vibrátory Současné technologie doslova vtrhnou do sexuálního průmyslu. Erotické hračky budou chytré podobně jako telefony. Existovaly doby, kdy byl umělý penis jenom ohlazeným kouskem hmoty. Časem ale lidé přišli na to, že díky sofistikovaným plastům a silikonu může svým příjemným povrchem velmi připomínat penis skutečný a dokonce, že i může vibrovat. Nabízí se několik programů vibrace, ze kterých si uživatelka vybrat ten, který jí bude v danou chvíli vyhovovat nejvíce. Tím ale vývoj zdaleka nekončí. Půjde ještě dál. Chytré erotické hračky mohou mít na sobě senzory, díky kterým si zapamatují chování uživatele. Uloží si ho do paměti a budou mu ho schopné zopakovat. Rozhodně už nebudou jenom mrtvým kusem hmoty, díky svým schopnostem budou uživatelům plnit jejich přání.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: