Home > Erotické povídky > Sexy povídky > Erotická povídka: Sekretářka

Erotická povídka: Sekretářka

sexy povídka sekretářka

Už tři roky pracuji jako sekretářka ve velké obchodní korporaci. Mám svou práci velmi ráda. Pracuji v příjemném prostředí a mám kolem sebe milé lidi. Nejvíce si vážím svého šéfa. Připadá mi tak trochu tajemný, protože si se mnou nikdy moc dlouho nepovídá. Řekne mi jen to, co je třeba, a odejde. Možná právě to se mi na něm tolik líbí. Je to i hodně pohledný muž. Věk asi kolem 40, má hnědé delší vlaky, svěží pleť a hlavně krásné pronikavé modré oči. Ne že bych do něj byla zamilovaná, jen se mi moc líbí. Kromě toho, že rád chodí na golf a má spoustu práce o něm skoro nic nevím. Informace o něm dostávám jen prostřednictvím domlouvání schůzek, které jsou z většiny pracovní. Můj šéf pracuje velmi tvrdě. Myslím, že je ale hodně osamělý. Nikdy jsem ho neviděla s ženou.

Musím se vám přiznat, mám na něj už delší dobu zálusk. Už nejsem nejmladší, a když nemám partnera, sexu si moc neužiji. A vážně mi to chybí. Jednou jsem se s kamarádkou bavila o tom, že bych se s ním chtěla pomilovat. Ona to hned zavrhla. Podle ní je sexuální styk mezi kolegy na pracovišti přímo katastrofa. Kazí to pracovní morálku, a jestliže se pohádáme, budeme mít z práce peklo. Já si tento problém uvědomuji. Vím, že není správné pokoušet se svést svého šéfa. Ale když on je tak strašně sexy. Pokaždé, když se na mě podívá svýma pronikavýma očima, taju jako led. Věděla jsem, že stejně jednou neodolám a zkusím ho svést. A tak jsem si řekla, že lepší teď, když jsem ještě ve formě. Rozhodla jsem se pro pátek. Zrovna někdo z kolegů slavil narozeniny, a tak byla všude kolem nás uvolněná atmosféra. Věděl jsem také, že na odpoledne nemá žádné pracovní schůzky.

Poprvé ten den jsme se viděli v zasedací místnosti, kde se rozkrajoval dort. Stála jsem naproti němu a sledovala jsem jeho tvář. On se díval na rozkrajování dortu a usmíval se. Nikdy jsem si nevšimla, jak nádherně se směje. Nikdy se na mě totiž neusmíval. Jeho tvář zkřivená úsměvem mě utvrdila v názoru, že se o můj plán alespoň pokusím. Po hodinové pracovní oslavě jsme se museli dát do práce. Šéf kolem mě prošel a přikázal mi, ať za ním přijdu do kanceláře. V rychlosti jsem si vzala ze svého stolu zapisovací blok a propisku a zaklepala jsem. Ozvalo se tiché dále a já jsem vstoupila. Zavřela jsem za sebou dveře a přistoupila jsem k jeho stolu. Byl ke mně otočený zády a řekl mi, ať se posadím. Poslechla jsem ho. Pak se otočil a mně jako obvykle po těle přejel mráz vzrušení.  Zadával mi úkoly na další týden. Co všechno musím obvolat a zařídit. Poslušně jsem si všechno zapisovala, ale myšlenkami jsem byla jinde.

Nenápadně jsem dala kolena trošku od sebe, aby měl výhled pod mou krátkou sukýnku. Všiml si toho velmi rychle, protože se jeho hlas na sekundu zastavil. Pak však dělal, jakoby se nic nestalo. Musela jsem se více snažit. Mírně jsem se předklonila. Věděla jsem, že mi půjde krásně vidět do výstřihu. Pak jsem se kousla do rtu a nahodila jsem nejsvůdnější pohled. Omlouvám se, ale co jste to říkal? Zeptala jsem se. Šéf se pousmál a zvednul se ze židle. Zopakoval mi jeho pokyny a já jsem přikývla. Konec propisky jsem si strčila do pusy. Dělala jsem, že to sexy ožužlávání je můj zlozvyk.

Můj šéf byl velmi chytrý a pochopil mé záměry. Chtěl hrát stejnou hru se mnou. Sundal si sako a šel si ho pověsit na věšák. Samozřejmě mi tím poskytl úžasný výhled na jeho pozadí. Nikdy jsem si nevšimla, jak vysportovanou má postavu. Zadek měl v upnutých kalhotách kulatý a ramena měl v košili dokonale vytvarovaná. Šel k věšáku dost pomalu. Asi abych měla delší výhled. Ucítila jsem, jak jsem mírně zvlhla a to mě trochu vykolejilo. Musela jsem použít své zbraně. Rozepnula jsem si košili jak tak, že mi nezakrývala víc, než podprsenka. Šéf se otočil a uviděl má prsa. Rozesmály mě jeho vykulené oči. V jeho kalhotách jsem spatřila erekci. To mě vzrušilo ještě víc. Postavily se mi bradavky tak, že šly vidět i přes košili. Oba dva jsme naproti sobě stáli, nevím, kdo byl vzrušenější. Oba dva jsme po sobě toužili.

Olízl si rty. Ach, jak já jsem je chtěla políbit. Viděla jsem, jak sbírá odvahu. Přistoupil ke mně tak blízko, že by se mezi naše tváře už ani tužka nevešla. Cítila jsem jeho dech na své tváři. Můj chtíč byl obrovský. Přála jsem si na něj skočit a ztrhat z něho všechno oblečení. Přitiskl se ke mně ještě blíž. Moje bradavky se třely o jeho svalnatou hruď a já na svém podbřišku cítila jeho tvrdý penis. Chtěla jsem ho mít v sobě. Když v tom jsem uslyšela klepání. Odtrhli jsme se od sebe. Rychle jsme si sedli naproti sobě a do kanceláře vstoupila nějaká osoba. Už ani nevím, kdo to byl. Ale ze srdce ho budu navždy nenávidět.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: