Milenci podle národností

Svoji přirozenou potřebu, sex, provozují všechny národy bez ohledu na to, z které části naší planety pocházejí. Jenže právě původ, podnebí, náboženské přesvědčení, sociální zvyky, historický vývoj má vliv na jejich sexuální život. Jinak bude přistupovat k sexuálním hrátkám chladný Seveřan ze Skandinávie, jinak nažhavený Ital. Jak jsou na tom různé národy se svojí sexualitou?

Řekové: Naprostá otevřenost a smyslné masáže

Jižní národy jako například Řekové jsou známé tím, že se ke krátkému postelovému románku nedají pobízet. Řekové jsou velmi otevření různým sexuálním praktikám. V žádném případě proto s nimi nehrozí stereotyp a nuda. Také si dopřávají sex minimálně jednou do týdne. Nezanedbávají předehru, pod kterou si představují například smyslnou masáž. Tabu pro ně není ani komunikace o sexu.

Italové: Krátká vášnivá rychlovka

Italové jsou žhaví, svůj zájem dávají okamžitě najevo. Ovšem bývají neodbytní i tam, kde o ně není zájem. Zkušenosti žen mluví o tom, že jsou stavění spíše na krátkou vášnivou rychlovku, která se ovšem může poměrně brzy opakovat. Na dlouhé pomalé něžné milování v jejich podání zapomeňte, ale pokud si číslo chcete užít ještě jednou, nejspíš budete mít příležitost.

Francouzi: Dlouhá a něžná noc

Stále disponují svým šarmem, díky kterému nejde jenom o samotný akt, ale o celou předehru zahrnující i dobré jídlo a víno a společné chvíle, které pokračují mazlením a vrcholí nocí plnou dlouhého, něžného a k partnerce velmi pozorného sexu. Žádný spěch, všechno má svůj čas a je potřeba si to do posledního okamžiku vychutnat. Pokud je tohle i vaše heslo, jsou Francouzi ti praví.

Angličani: Konzervativní pánové

Jejich pověstný konzervativní přístup převažuje i tady. Pokud vám jde především o klasiku, na své si pravděpodobně přijdete, nic dechberoucího nejspíš nečekejte. Zkušenosti žen říkají, že Angličané mají rádi zavedené postupy a jsou poměrně líní. Takže pokud nenarazíte na výjimku, velká část práce možná zůstává na ženě.

Němci: Dokonalá technika a žádné zábrany

Němci. Jako národ v nás asociují dokonalé perfekcionisty. I v sexu je tomu tak. Kladou důraz na technickou dokonalost celého aktu. Mají ji v malíčku. Navíc postrádají prakticky jakékoli zábrany, jež by je svazovaly. Jejich snem je sex plný živočišné vášně, sex, který nezná stud a jakékoli předsudky. Z toho vyplývá, že Němci jsou výkonnými sexuálními turisty. Neváhají podniknout cestu přes půlku světa včetně exotických zemí, jenom aby si užili vášeň. Na druhou stranu podle průzkumů o sexu neradi mluví, neužije je ani typické chlubení. Rakušané k německému základu přidávají ještě slabost pro orální sex.

Brazilci: Majetničtí žárlivci

Brazilci mají mnohé společné s jihoevropskými národy. Vítězí u nich horká vášeň, u naprosté většiny z nich je sex minimálně jednou týdně naprostou samozřejmostí. Umějí si vychutnat i orální sex. Rádi jsou ale také páni situace. Jsou žárliví a chtějí v sexu dávat najevo převahu. Proto ženy, které mají snahu všechno dirigovat, musí ustoupit ze svých emancipovaných názorů. Tedy pokud chtějí zažít vášeň.

Norové, Finové, Švédové: Klidná a vytrvalá síla

Norové, Finové, Švédové, zkrátka severské národy. Pokud vyžadujete nějaké nové, překvapující praktiky, které by převrátily váš sexuální život naruby a vlily do něj šťávu, zapomeňte na ně. Silnou stránkou Seveřanů je především klidná síla, vyrovnanost a také nezanedbatelná výkonnost. O co méně mají vášně, o to déle dokážou partnerku uspokojovat. Nejde o rychlý sex, kdy je za pět minut po všem. Severští muži znají svůj cíl a vydrží dlouho. Romantiku si s nimi ale nevychutnáte.

Češi: Do experimentů se moc nepouští

A co Češi? I když nás většinou neomezuje žádné náboženské přesvědčení a převládá ve společnosti otevřenost vůči novým praktikám, nakonec obvykle stejně dáváme přednost průměru a staré známé klasice bez výraznějších experimentů. Spíše je kolem toho spousta velkých řečí a skutek mnohdy utek.

Fotografie: manželský pár v lásce legální fotografie z fotobanky www.pixmac.cz

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: