Home > Vztahy a příběhy ze života > Tereza (25): Má matka šlape

Tereza (25): Má matka šlape

Dnes jsem se rozhodla pro příběh mladé dívky Terezy, která začala kariéru prostitutky v čerstvých 18ti letech. Už od patnácti let si strašně přála být společnicí jako její matka, která tuto práci začala dělat po odchodu Terezina otce.

Chodila vždy krásně oblečena, upravena, vypadala velmi šik, i přesto, že jí bylo přes čtyřicet. „Povídat si s muži, pít drahé drinky a ještě za to dostat skvěle zaplaceno, to je snad práce snů!“, říkala si tenkrát, aniž by vůbec tušila, jak hluboce se mýlí.

Pár dní po svých 18. narozeninách se rozhodla, že půjde onen klub pro společnice navštívit. Matka se jí v tom snažila bránit, ale ona si mlela stále dokola tu svou, že je již plnoletá a může si dělat, co se jí zlíbí…. A tak vyrazily vstříc novým, nevšedním zážitkům.

Když dorazily na místo, stály před postarším domem, ověnčeným červenými lucerničkami. Otevřela jim sympatická slečna, která zdejší podnik vedla. Představily se a následně ji matka zavedla do šatny, kde si „přepudrovaly nosy“, aby byly kočky a vydělaly si společností nějaké ty kačky.

O pár hodin později, nějaký čas před půlnocí, přišel první zákazník. Jako společnost si vybral černovlasou dlouhovlásku snědšího typu. Popíjeli, popíjeli a najednou spolu odcházeli směrem, který rozhodně nevedl k východu z podniku.

Tereze to přišlo poněkud divné a tak se otázala matky, kam se ti dva odebrali… Ta odvětila, že si asi byli sympatičtí a šli do soukromí. „Jako na jeden z těch pokojů, co jsou nahoře?”, optala se Terka. „Jo, tam, ale takhle na pokoje chodí jenom špíny, normální společnice – jako já – tam nechodí“, odpověděla a vypadala při tom poněkud nesvá a nervózní.

Tu noc přišlo pouze pár klientů, ale i tak se Tereze také zadařilo. Vypila s jedním starým uslintaným Němcem asi deset drinků, tak byla ráda, že si též vydělala a nezůstala pozadu za ostatními. Když ji navrhoval, zda se odeberou na pokoj, ona zakývala hlavou, že je sice fajn, ale toto opravdu nejde.

A tak docházela s matkou několikrát týdně, častokrát neměla za celý večer nic, což jí připadlo divné, jelikož z celého kolektivu byla nejmladší, nejpohlednější a chlapi po ní nejvíce pokukovali. Asi tak po měsíci jí bylo oznámeno, že takto to dál nepůjde. Pokud chce pracovat, musí chodit na pokoje a to s každým, i se starci či ožralci. Její duše utrpěla újmu. Říkala si, že něco takového vůbec nemůže být možné, že její matka přece není prostitutka!

Velmi se v ní zklamala a od té doby už jejich vztah nebyl stejný. Už v ní neviděla svůj vzor, nebrala ji jako autoritu. Postupem času se ze všech těchto událostí psychicky složila a trvalo dlouhé měsíce, než se opět dala do pořádku. Bylo to náročné období, ale to ještě zdaleka netušila, že toto nebylo to nejhorší, co ji v životě potkalo….

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: