Sex mezi přáteli – tabu, či běžná věc?

Sex mezi přáteli. Každý se jistě v životě dostal do situace, kdy k tomu mohlo dojít. Využili jste té situace, přestože jste si byli vědomi, že vaše přátelství už nebude jako dřív? Nebo jste odmítli, protože přátelství je pro vás více než chvíle potěchy?

Mohou si přátelé spolu užívat sex?

Sex mezi přáteli je všeobecně považován jako tabu. Vždyť sex většinou provádějí buď partneři, nebo při různých úletech s neznámými.

Ale pomilovat se s kamarádkou, či kamarádem, kterému se svěřujete se svými nejtajnějšími problémy a řešíte spolu své problémy s partnery?

Jenže tohle se nedá naplánovat. Prostě jednou přeskočí jiskra a co teď? Dát tomu volný průběh, nebo to pro jistotu hned zaseknout? Je na každém z nás jak to dopadne. Jestli se tohoto kamarádského románku vyvine plnohodnotný vztah, nebo „pouhopouhý“ sex mezi přáteli, či zbytek vašeho přátelství bude plný výčitek a trapných chvil.

Kamarád taky rád…

Mezi mladými lidmi je známá určitá fráze typu “kamarád taky rád, a kamarádka ještě radši“. Nevím jestli je to pravda, ale myšlenka to je jistě zajímavá. Nedávno jsem slyšel názor, že přátelství mezi klukem a holkou je pouze odsunutý sex. Možná že na tom i něco bude. Neznám zase tolik přátel, kdyby ani jeden z nich neměl zálusk na toho druhého. Jenže většinou se to obejde bez toho, že by z toho přátelství bylo více než jen kamarádský vztah.

Jak to máte vy pánové? Bráníte se případnému sexu s vaší sličnou a přitažlivou kamarádkou? Nebo vy slečny? Odmítáte dorážení vašich kamarádů, kteří vás přitahují?

7 Comments

  1. Luuu 14. 8. 2019
    • Roman 14. 8. 2019
  2. Roman 14. 8. 2019
  3. Anička 14. 8. 2019
    • Roman 14. 8. 2019
  4. Evička 14. 8. 2019
    • Roman 14. 8. 2019

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: