Anální sex – rady jak na něj

Anální sex, někomu se udělá horko ve tvářích, protože si vzpomene, jak si ho minulou noc užil, jinému, protože je to pro něj bolestivá vzpomínka. Je to Váš postelový strašák nebo vzpruha? Na to se podíváme v následujícím článku, snad následující rady nenecháte jen na papíře!

Tato praktika může pro některé být stále něco, o čem ani nezačnou přemýšlet, je zde mnoho faktorů, které pohled na anální styk vrhají nemilé světlo. Pojďme si je nejdříve shrnout a vyvrátit je.

Obsah článku

Anální sex si užijí jen muži

To je velký omyl, anální sex rozhodně není příjemný jen mužům. Ano, je pravdou, že si ho velmi náruživě užívají, protože sevření penisu konečníkem je mnohem intenzivnější než při klasickém sexu. Pořád je to ale sex, tudíž i vy si ho musíte užít a ne jen přetrpět několik minut nepříjemných pocitů nebo dokonce i bolesti. 

A to není jen prázdná a neuskutečnitelná fráze! Je mnoho žen, které mají problém s poševním orgasmem, ale dosáhnout vrcholu při análním sexu dokáží velmi rychle a velmi intenzivně. Fantazií se meze nekladou. Dráždění konečníku může být ze začátku jen prstem, jako malý přídavek při sexu zezadu. Je to malá změna, ale vliv na prožití vyvrcholení muže mít opravdu velký!

Bolí to

Anální sex je jen bolestivá oběť pro partnera. Hloupost!

Je nutné si uvědomit, že konečník není primárně určený k pohlavnímu styku tak jako pochva. Znamená to, že je potřeba na to jít ještě pomaleji než s vaším “poprvé”.

Je dobré začít nejdříve prstem, později přejít na anální kolík, se kterým si také užijete zábavy a potom můžete zkusit samotný anální sex.

Díky tomu, že na to půjdete postupně, je dost možné, že bolesti se úplně vyhnete.

Pokud budete nervozní nebo si připadat trapně, rozhodně to pro vás bude bolestivější. Můžete se ale během delší předehry uvolnit a jít na věc uvolněná a dobře naladěná. Partner na vás nesmí tlačit, vše musí jít postupně a tak, aby to bylo příjemné. Když se předem připravíte a pomocí prstů nebo kolíku konečník trochu roztáhnete, penis už nebude tak velkým šokem.

Jak se připravit?

Pocity nervozity může způsobovat mnoho věcí, nejčastěji obava z toho, že dojde k nemilé a špinavé události. Tomu se ale můžete vyhnout. Stačí si před tím zajít do sprchy a pořádně všechno vydrhnout. A nemusí to být jen vaše záležitost, může to být společnou předehrou, která bude bavit oba dva. A na věc půjdete pěkně čistí.

Další věcí, na které nesmíme zapomenut je, že to musí klouzat. Když to bude klouzat dostatečně, rozhodně si to víc užijete oba dva. Rozhodně to nesmí dřít. Je dobré se vybavit lubrikačním gelem, popřípadě ho mít alespoň po ruce. Můžete použít i přírodní lubrikační gel, kokosový olej.

Komunikace je pro to, abyste se vyhnuli bolesti velmi důležitá. Platí to nejen u análního sexu. Pokud je něco některému z vás nepříjemné, rozhodně nemlčte, ale ozvěte se! Společně můžete najít nejlepší polohu a rychlost, která vám oběma bude vyhovovat.

Navíc, když vás partner ujistí, že na to půjde jemně a pomalu, rozhodně vás to uklidní.

Posledním a velmi důležitým bodem je pozor na infekci! Rozhodně dbejte na to, aby cokoliv, co bylo v konečníku nešlo zpět do pochvy bez toho, aby jste se umyli nebo očistili. Můžete použít kondom, nebo jít do sprchy, ale riziko infekce při přenosu bakterií neriskujte.

Tak co, už je vše jasné? Anální sex není žádným strašákem a rozhodně stojí za zkoušku i pro vás, uvidíte. Vzhůru na věc!

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: