9 faktů, které jste o ženách nevěděli

1) Tři otázky stačí k tomu zjistit, jak na tom s ženami jste

Až se budete příště bavit s dívkou, o kterou máte zájem, položte si tyhle tři otázky:

Chovám se stejně jako před svými přáteli? Chovám se stejně, jako bych najisto věděl, že se se mnou do deseti minut vyspí? A chovám se stejně, jako by mi to před chvílí udělala moje oblíbená pornohvězda?

Pokud jste třikrát odpověděli ANO, je vše v pořádku. Čím více máte NE, tím je pravděpodobnější, že se v přítomnosti krásných žen chováte nervózně, nepřirozeně a tedy i neatraktivně.  Nejste sami.

2) 1% bohatých kontroluje tok 99% peněz. Stejně tak malé procento mužů spí s většinou žen

Ostatní neví, jak na to, nebo hůř, pasivně spoléhají, že se jim perfektní přítelkyně sbalí sama!

Co odlišuje dravce s desítkami zářezů nebo šťastným vážným vztahem od nesmělého kluka, který raději tráví dny u počítače? V první řadě jsou to zkušenosti.

3) Jako hra na klavír nebo řízení auta, i svádění je dovednost, ve které se dá zlepšit jedině tréningem

Někdo měl spokojené dětství, od školy populární, první sexuální zkušenosti přišly brzy. Jiný musí vše vědomě vzít do vlastních rukou a sám se vydat na cestu, na jejímž konci bude šťastnější, sebejistější já. Tak či tak…

4) Ta pravá NIKDY nepřijde sama

Naopak, musíte jí vybrat z mnoha jiných. Nečekejte, že se vám podaří vybudovat fungující láskyplný vztah s první ženou, které se budete trochu líbit. Krásnou, sympatickou, inteligentní holku například nikdy nebude přitahovat nervózní skoro-panic s minimem sociálního života.

Doufejte tedy, že ji potkáte co nejpozději, protože až se to stane, musíte už být sakra zkušení!

Řekněme, že průběžně spíte s třemi nebo čtyřmi holkami naráz. Pak když vám jedna z nich připadá speciální, můžete se opravdu svobodně rozhodnout začít s ní vážný vztah. Už to nebude motivováno myšlenkami jako „Na nic lepšího nemám“ a „Tohle její chování mě uráží, ale bez ní bych zůstal nadobro sám“… Bude to klidné, moudré rozhodnutí s kým kráčet životem, nezaložené na strachu a nízkém sebevědomí. Tak se buduje funkční, milující vztah.

5) Ženy cítí, jak moc jste úspěšní

Z evolučních důvodů jsou ženy velice vnímavé k tomu, jak je muž v životě úspěšný. Zoufalost čtou z řeči těla, tónu hlasu a dokonce i z vašeho pachu.

V jedné studii měly ženy hodnotit na stupnici 1 až 10 zápach triček, které předtím nosila skupina mužů. Většina žen určila zápach těch nejvýše postavených automaticky jako nejpřitažlivější, i když muže nikdy neviděla.

6) Pokud neumíte sbalit holku, podle slovníkové definice jste sterilní

Vážně, najděte si to.

7) Ženy podvědomě dělí muže na Milence a Zaopatřovatele. S první skupinou se baví a spí, druhé nechávají týdny čekat

Typický Zaopatřovatel si myslí, že nejlepší sváděcí taktika je říct: „Já jsem Vladimír. Vystudoval jsem skvělou školu práv. Vydělávám čtyřicet tisíc měsíčně. Rád ženám kupuji dárky, také vařím a uklízím. Jezdím v autě značky…“. Prostě ukazovat zdroje a svou bezmeznou loajalitu. Křičet do světa: „Já jsem ten nejlepší zaopatřovatel! O koho se můžu začít zdarma starat?“.

To ale není nejrychlejší cesta k sexu, ani ke šťastnému vztahu. Maximálně ke zlatokopce.

S Milenci si ženy od puberty tajně plní svá sexuální přání. Zaopatřovatelé o ničem nevědí. Na ty totiž hrají hodné holčičky, sex jim odpírají a většinou je i podvádí.

Vyspala se s vámi až po dvou měsících? Jste Zaopatřovatel.

8) Je mýtus, že ženy přitahují jen zlí kluci. Přesnější je říct, že se jim líbí sebejistí, populární, nápadití, charismatičtí muži, které nemají úplně jisté

Neexistuje nic jako sebejisté, populární, nápadité, charismatické mimino. Tím chci říct: všechny tyto vlastnosti se dají získat.

9) Spousta věcí, které ženy říkají, jsou vlastně testy

Má kamarádka Linda mužům vždy říká: “Podrž mi kabelku”. Když poslušně poslechnou, skončili u ní.

“Mám přítele”, “Já číslo nedávám”, “Proč ještě nemáš holku?”, “Dnes nemůžu” a další na vás ženy hází, aby zjistili, jací opravdu jste. Pokud znervózníte, začnete se chlubit, omlouvat nebo prosit, je konec.

Jak se s ženami zlepšit? Jak se nechovat jako Zaopatřovatel, ale jako Milenec? Jak získat sebevědomí? A jak procházet ženské testy?

Těžko říct… vycházejí o tom celé knihy

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: