Home > Jak na sex > Co dělají ženy a muži při sexu špatně?

Co dělají ženy a muži při sexu špatně?

jaké jsou chyby v sexu

Cílem každého z nás je výborný sex s partnerem či partnerkou. Docílit naprosté spokojenosti ovšem není jednoduché. Není proto od věci se čas času podívat na všechno optikou druhého pohlaví. Začněme tím, co muži kritizují při sexu na ženách. Co podle nich dělá něžné pohlaví špatně?

Z pohledu muže: Žena má málo fantazie a chce dlouhé předehry

Podle mužů žena především dává málo průchod svým fantaziím, a tak se sex s ní časem stává trochu nudným. Když vyzkouší, že něco funguje, nemá odvahu hledat něco nového, co by intimní chvilky okořenilo. Odrazuje také přehnaná nebo naopak minimální hygiena. Někteří muži nemají rádi zarostlá intimní místa. Muži ženám také vytýkají, že se jich neumí správně dotýkat. Buď leží v posteli jako prkno a svého partnera se téměř nedotknou, neprojeví vůbec žádnou iniciativu a jenom čekají, co se bude dít, nebo se naopak intimních partií dotýkají příliš drsně, na nevhodných místech a pány to bolí. Ve třetím případě jsou zase příliš něžné a jejich polovičky to spíš lechtá, než laská. Za další potom tradiční záležitost, a sice když ženy vyžadují dlouhé předehry.

Z pohledu ženy: Muži chtějí příliš rychlé akce a bolestivě tisknou

Abychom ale byli spravedliví, dejme prostor i druhé straně, tedy věcem, které naopak ženám vadí na mužích.  Obecně ženám vadí, když jdou muži na sex příliš zhurta. Jedním z terčů kritiky je například zalehávání při misionářské poloze. Jednoduše plná váha mužského těla spočívajícího na ženských prsou moc vzrušující není. Často jsou také muži příliš drsní k ženským ňadrům. Bolestivé stisky nemusí být příjemné. Ideální nemusejí být ani příliš hluboké opakované průniky. Partnerku mohou bolet. Řada mužů má ráda, když má žena při sexu rozpuštěné vlasy, ovšem už nemyslí na to, že se mohou někde skřípnout a třeba i vytrhnout.

Fotografie: www.freedigitalphotos.net

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: