Potraviny pro lepší sexuální život

Na kvalitě sexuálního života se nepodílí jen skutečnost, jak často se mu věnujeme, ale i řada dalších faktorů. Mezi nejdůležitější z nich patří správný jídelníček. Pokud cítíte, že už vám sex působí větší obtíže a že není tak dobrý, jako byl dříve, tak si představíme superpotraviny, které vás opět vrátí do správné formy.

Obsah článku

Hřebíček

V Indii byl hřebíček dlouho používá k léčení mnoha sexuálních dysfunkcí u mužů. Jedná se o skvělé a snadno odstupné afrodiziakum, které dokáže i snadno zbavit zápachu z úst a navíc skvěle chutná skoro v každém nápoji.

Vejce

Je jedno, jestli sázená, míchaná nebo na tvrdo, jedná se o bohatý zdroj bílkovin s minimem kalorií. Kromě toho jsou důležitým zdrojem aminokyseliny L-argininu, která je tím nejlepším pro léčbu srdečních poruch a problémů s erekcí.

Lehký salát

Salát s trochou octa a dresingu pomůže k uvolnění pohlavních hormonů a navíc vám nebude příliš zatěžovat žaludek při samotném styku. Tohoto jídla se před romantickou nocí rozhodně obávat nemusíte.

Zázvor

Velmi silná potravina, kterou je možné konzumovat ve všech formách, od čerstvého zázvoru až po sušený nebo jako vývar v čaj. V každém případě vám uvolní cévy a pomůže s lepší cirkulací krve. Také se jedná o nejlepšího pomocníka při nachlazení, který zastaví i váš tekoucí nos.

Ostružiny

Ostružiny jsou opravdovým pokladem, který se v posteli postará o delší výdrž a také o správné libido. Jedná se o fytochemické jídlo, které je vhodné konzumovat ideálně několik hodin před samotným aktem. Pozitivně zde působí samotné bobule i semena, stačí jediná hrst ostružin a dostanete se do té správné nálady.

Jahody

Jahody jsou nejen výborným ovocem, ale i skvělým pomocníkem pro lepší sexuální funkce mužů i žen. Jsou bohaté na antioxidanty, které pozitivně působí na srdce a na cévy. Jsou i bohaté na vitamín C, který podpoří tvorbu spermií. Nejlépe uděláte, když si je namočíte o čokolády, neboť ta obsahuje methylxanthiny, které pomohou s aktivací vašeho libida.

proc-sexovat5 DŮVODŮ PROČ SEXOVAT

Sex je nejenom příjemná činnost, ale má i spousty kladů, o kterých možná ani nevíte.

Víno a červené maso

Přesně tato kombinace je vhodná pro romantickou večeři před sexuálně nabitou nocí. Alkohol sice není nejlepším pomocníkem, ale v malém množství pomohou antioxidanty ve víně k větší produkci oxidu dusnatého, ten se postará o větší průtok krve k pohlavním orgánům a o větší uvolněnost kompletního cévního systému. Šťáva z hroznů sama o sobě obsahuje i polyfenoly, které chrání kardiovaskulární systém

Červené maso je zase důležitým zdrojem zinku, ten pomáhá ke zdravému pohlavnímu vývoji. Kromě toho blokuje tvorbu hormonu prolaktinu, který je častým důvodem pohlavních dysfunkcí.

Ořechy a semena

Dýňová a slunečnicová semínka, mandle, vlašské ořechy, arašídy a jiné ořechy obsahují veškeré potřebné mononenasycené tuky, které vašemu tělu zajišťují správnou hladinu cholesterolu v krvi. Jedná se také o významný zdroj bílkovin. Již staří Římané používali ořechy pro zlepšení sexuálního života. Eliminují možnost rakoviny prostaty, díky obsahu selenu, jsou dobré proti Alzheimerově chorobě a zajišťují také správnou srážlivost krve.

Losos

Nejen losos, ale i makrela, sardinky a tuňák by měly být součástí vašeho jídelníčku. Jedná se o významný zdroj omega 3 mastných kyselin, která zvyšují hladinu dopaminu v mozku a díky tomu napomáhají vzrušení a zvyšují odolnost proti srdeční arytmii. V rybách najdete také L-arginin, aminokyselinu, díky které budou látky v krvi rychleji přeměněny na oxid dusnatý, který je pro správný průtok krve nejdůležitější.

Ústřice

Ústřice jsou již dlouho považovány za afrodiziakum a Casanova jich údajně jedl až 50 za den. Důvodem skutečného účinku je především vysoký obsah zinku, který se stará o správnou funkci pohlavních orgánů. Ústřice je potřeba jíst syrové, jejich konzumace zvýší mužům hladinu testosteronu a zlepší i krevní oběh.

Čokoláda

Čokoláda s vysokým obsahem kakaa je perfektním zdrojem L-tryptofanu, tedy esenciální aminokyseliny, které se postará o produkci serotoninu, hormonu štěstí. Ten vás snadno zbaví depresí, stresu a zlepší váš psychický stav, abyste se lépe vzrušili a užili si sex od začátku až do konce.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: