Pomůcky pro BDSM „co dům dal“

Chcete-li si vyzkoušet BDSM, tedy trochu znehybňování, bolesti a ovládání partnera, ale nechcete utrácet za pomůcky v sexshopu, mám několik tipů, jak si užít s tím, co už doma pravděpodobně máte, a přitom si ani příliš neublížit.

Provázky, lana, šňůry

Měly by být měkké, aby se na nich snadno dělaly uzly (a také snadno poté rozvazovaly), ale ne klouzavé. Aby vám partner neunikl ze svázání dřív, než potřebujete, ale hlavně, aby se některé úvazy samy neutahovaly a neškrtily. Pro jistotu však mějte vždy po ruce nůžky s kulatou špičkou.

Používejte čisté provazy, které lze i po použití vyprat. Zvláště, jestli se chcete svazovat nazí a vést provazy mezi nohama, nebylo by příjemné mít tam třeba tažné lano od auta. (To je pro tyto účely naštěstí příliš tlusté).

Svorky, kolíčky, skřipce

K připínání na tělo a na bradavky se hodí prádelní kolíčky. Chcete-li ale na bradavky, nebo stydké pysky zavěsit i nějaké závaží, vhodnější budou háčky na utěrky (nebo na záclony). Mají zubaté čelisti a plastovou smyčku (nebo očko, či kroužek), na kterou lze zavěsit závažíčko.

Plácačky, důtky, rákosky

Nejjednodušší je použít kožený opasek přepůlený do smyčky. Pozor, nebijte sponou opasku.

Možná máte doma opravdovou rákosku jako oporu pokojových rostlin, ta správná by měla být pružná, aby správně svištěla vzduchem. Raději s ní ale zacházejte opatrně, než zjistíte, jakou silou švihnout.

Na „tupější“ rány je vhodné něco širokého, třeba kuchyňské prkénko s rukojetí, které tvarem plácačku vlastně připomíná.

Vosk, svíčky

Lze použít i obyčejné čajové svíčky, jen je nenechte hořet příliš dlouho, aby se vosk úplně nerozpálil. Vosk kapejte z větší výšky, aby se stihl ve vzduchu trochu ochladit. Úplně stačí, když dřív, než pokapete voskem partnera, zkusíte do svíčky namočit prst a vyzkoušíte, jestli je teplota vosku snesitelná.

A na závěr „švihátko“

Nevím, jak se tato hračka jmenuje, ale je to výborný vynález. (Doufám, že na něj nemá kamarád, který jej na mě používal, patent). Na napěňovač mléka do kapučína (takovou tu malou metličku na tužkové baterky) se do spirálky zaháknou dvě tři obyčejné gumičky.

Když se míchátko roztočí, gumičky létají dokola a štiplavě švihají po těle. Je napínavé sledovat, jak se vrtulka blíží třeba k bradavkám, a čekat, kdy ucítíte švihnutí. Vyhněte se obličeji, nebo dlouhým vlasům, které by se mohly do šlehače zamotat.

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: