Užíváte si vztahy a sex na pracovišti?

Kdo z nás vztah na pracovišti nezažil, ať už osobně, od kolegů nebo z vyprávění. Co se týče vztahů na pracovišti, přikládám svůj osobní názor a tím je fakt, že jsou spíše destruktivního charakteru.

Užíváte si s kolegy v práci?

Člověk toho v zaměstnání moc neudělá, věnuje své myšlenky a činy protějšku, efekt práce je v podstatě nulový. Samozřejmě, najdou se jedinci, kteří se dokáží odpoutat a být profesionální, nicméně, zase tolik jich není, zvláště, pokud se jedná o období prvotní zamilovanosti.

Vlastně úplně nejlépe na tom jsou lidé, kteří se řídí heslem „Co je v domě, není pro mě.“, jelikož jejich mysl nezaměstnávají různorodé podněty, dokáží se soustředit na práci a podávat tak výkony.

To zamilovaní spolupracovníci těžko. Časem možná ano, ale to už přichází na řadu zase žárlivost jednoho na druhého, při pohledu na jednoho kolegu, nezávazném flirtu s druhým atd.

Co dělat a jak poradit?

Pokud oba z dvojice pociťují, že jejich pracovní výkony klesly, bylo by dobré, aby se jeden z nich nechal přeřadit na jinou pozici, případně si sehnal jiné zaměstnání.

Do budoucnosti by to beztak nedělalo dobrotu, ikdyž by se jistě našlo množství párů, které by toto vyvracely a na odiv světu ukázaly, jak umí být dokonalé jak v soukromém životě, tak v práci (ano, domníváte se správně, hodně z nich by to mělo nahrané naoko, protože v práci sice odvádí senzační výkony, ale domácnost a soukromý život se jim rozpadá).

Na druhou stranu, takový sexík v průběhu pracovního dne vůbec není k zahození a zpříjemní i ten nejvšedější den. Potřebná dávka hormonů se vyplaví a budete mít skvělou náladu a cítit se rozjaření.

Rychlovka, která vás obohatí…

Co na tom, že proběhne na toaletě, v kanceláři nebo prázdné kantýně. Za zkoušku to určitě stojí a pokud nic jiného, alespoň tato zkušenost obohatí váš sexuální život o nějaký ten nový prožitek.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: