Erotická hra: Laškování

Erotická hra Laškování je vetší bráška od již námi představené erotické hry Mini Laškování. Čím je ale hra Laškování jiná? Třeba tím, že obsahuje hned dvě varianty, menší, která je určená pro páry a druhou, která se hodí pokud doma, na chatě nebo kdekoli jinde pořádáte párty a chcete jí okořenit.

Samozřejmě variantu pro více hráčů (2 – 10) si užijete pokud všichni zúčastnění na to budou mít chuť a náladu a takové lidi, kteří by hráli ve skupině erotickou hru je málo. Přece jen jde o erotickou hru, a ne každý je ten typ, který by se svými kamarády hrál erotickou hru.

Zaměříme se tedy více na variantu pro páry, hra obsahuje celkem 185 oboustranných papírků s 250 erotickými úkoly, 120 odměnami/tresty (vždy jedna polovina pro páry, druhá na párty), 15 prázdných papírků pro úkoly šité na míru, které si můžete na papírek napsat, nebo vymyslet “za běhu”, přesýpací hodiny, pinzetu na vybírání úkolů a pravidla v českém a slovenském jazyce.

Jak je zřejmé od Mini Laškování se hra liší hlavně velikostí a množstvím úkolů, těch je opravdu dost a každý tam najde to své. Laškování je hra, která dokáže zpříjemnit dlouhé večery, probudí ve Vás fantazii a užijete si u ní dost legrace i erotiky. Osobně takové hry mám rád, zejména proto, že existují určité úkoly, které by Vás normálně nenapadly, a nebo se je bojíte před svým partnerem říct nahlas.

Jak je u hry Mini Laškování a Laškování zvykem, hra je tvaru srdce, proto se dá velmi pěkně i třeba vystavit na poličku a vyšperkuje interiér Vašeho bytu. Laškování je příjemné hrát při sklence dobrého vína, kdy se oba uvolní a odhodí zábrany při plnění úkolů a celkový pocit z hraní (všech erotických her) je tak daleko větší.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: