Erotická hra: Mini laškování

Pokud hledáte malou a skladnou erotickou hru, kterou si můžete snadno vzít sebou na dovolenou, nebo třeba na chatu, je právě pro Vás stvořená hra Mini laškování. Jedná se o malou krabičku ve tvaru srdce, která v sobě ukrývá celkem 21 erotických úkolů, které si opravdu užijete.

Jak už bylo zmíněno, hlavní předností této erotické hry je její skladnost, krabička je opravdu malá a vleze se pohodlně i třeba do kabelky, nebo kapsy od bundy. Navíc jak už sám tvar krabičky napovídá, jedná se o erotickou hru, která probudí vášně v každém páru.

mini-laškování-erotická-hra

Malá a jednoduchá, tak by se dala dvěma slovy hra shrnout. Mini laškování nabízí celkem 21 vášnivých úkolů pro páry. Mezi úkoly naleznete například takové:

  • Dopřejte si ovocný pohár. Nejprve ovoce nakrájejte a položte na různá místa těla partnera/ky. Poté můžete společně začít hodovat.
  • Po společném jídle předveď partnerovi/ce soukromý striptýz i s tancem na jeho/jejím klíně.

Tohle je pouze náhodný výběr z celkového počtu 21 úkolů, na své si tedy přijde určitě každý. Hra je snadná, proto se hodí pro navození okamžité romantiky a vzrušení v případě, že Váš sexuální život není tak “akční” jak by jste chtěli. Cena hry je navíc víc než příjemná o pohybuje se od zhruba 80 Kč. Hra Mini laškování se hodí i jako dárek například k Valentýnu, svátku kdy chcete udělat jen třeba drobnou radost, ale kterou si užijete společně.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: