Erotický veletrh 2015

Erotický veletrh se na našem území konal již od revoluce, minulý ročník se však neuskutečnil, tento rok se však pět koná a určitě se bude na co dívat. Přitom nejde jen o porno, erotické pomůcky, ale program bude opravdu nabitý vším co souvisí s erotikou. EROFEST se zaměřuje na široké spektrum produktů a služeb související s erotikou. Mezi vystavujícími tak můžete vidět plastickou chirurgii, spodní prádlo, vířivé vany a sauny, nechybí ani přednášky od specialistů, erotický nábytek a mnoho dalšího.

Kdy a kde

Erotický veletrh 2015 se uskuteční 24. – 25. Října 2015 v Praze v hotelu Diplomat, který nabídne exkluzivní prostředí, velkou plochu a mimořádné vystavovatele. Mezi vystupujícími bude i například česká špička erotické scény Tarra White, takže se bude na co dívat.

prostory hotelu Diplomatfoyer hotelu Diplomat

Cena vstupného

Mezi další pozitivní stránky veletrhu EROFEST je určitě cena vstupenek. V předchozích letech dosahovali náklady na jeden obyčejný vstup až k 500,- Kč. Na letošní erotický veletrh EROFEST je vstupné v předprodeji na portálu Ticketstream pouze 100,- Kč do 1. 7. 2015 a poté 150,- Kč. Tahle cena určitě přiláká velké množství návštěvníků, ale nebojte, kapacita hotelu Diplomat je velká.

Afterparty

Ta se uskuteční 24.10.2015 v Music clubu Hany Bany, kde bude pro návštěvníky EROFESTu vstup zdarma. A na co se můžete na afterparty těšit? Třeba na žhavé vystoupení pro muže i ženy. Můžete se těšit nejen na známé DJs, ale i topless tanečnice a erotické show. Ladies zóna bude přístupná pouze pro dámy, v této zóně vás budou obsluhovat svalnatí gentlemani a program zde bude zakončený pánským striptýzem.

Důležité odkazy

No Responses

  1. Pingback: Erotický veletrh 2016 - EroMag.cz 25. 4. 2016

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: