Erotická povídka: Divadlo pro chlapce

Ležela jsem rozvalená na pláži a cítila, jak mi slunce hřeje vytahané pysky mé kundy. Zvedla jsem hlavu a vidím, jak naproti mně sedí dva mladší chlapci. Koukají mi na ni a při tom se hrabou na koulích.


Špitla jsem k Tomášovi (který už dlouho chtěl vykouřit chlapa), že mám nápad. Zvedla jsem se, zapálila si cigaretu a šla za chlapcem – bylo jim odhadem tak 18 let. Přijdu k nim a vyzývavě se ptám: „Na co myslíte?“

Odpověď zněla jasně a rázně: „Strašně bychom tě ošukali!“ Zhluboka polkli a trenky se jim div neroztrhly.

Ožralá a opět nadržená odpovím: „Dobrá, ale teď si je budete přede mnou kouřit.“ Hned si sundali trenky a zaujali polohu 69. Je vidět, že to dělají často. Jednomu při tom hladím pytel a volám na Tomáše, ať se přijde podívat. Přišel a hned začal jednat.

Vzal mi hlavu a narval mi ho do krku, div jsem se nepoblila. Když přestal a mně tekly sliny z brady na kozy, zeptal se chlapců: „Kdo si ji chce půjčit? Ale nebude to zadarmo.“ Klukům bylo jasné, o co půjde, protože když to Tomáš říkal, držel už jednoho za ptáka.

Jednoho jsem povalila já a druhého Tom. Začali jsme jim je na střídačku kouřit a vydávali při tom perverzní zvuky.

Já si pak lehla na záda a čekala, kdo první ho do mě vrazí. Udělal to ten nejmladší. Nejdřív mě plácal ptákem po kundě a pak ho tam narval až po koule. Začal mě divoce mrdat a plácání koulí o mou prdel bylo slyšet snad až do vsi. Hubu měl přitom ucpanou Tomovým naběhlým ocasem, až z toho začal slintat. Ten druhej si na mě klekl a páka dal mezi kozy.

Celá v transu chytám perverzní choutky a říkám: „Vy dva mě teď pochčijte!“

Mé přání začali plnit hned. Zatímco mě jeden prcal, druzí dva na mě chcali. Jeden na hlavu, druhý na kozy. Cítila jsem, jak se mi horká tekutina rozlívá po těle. Tomáš mu ho pak opět vzal a vrazil mi ho do huby. Hlavou mi na něj přirážel, a když cítil, že bude, vyndal mi ho a nechal se celý postříkat. Zbytek vysál do sucha a už se těšil na druhého. Ten zatím stále rejdil svým pyjem v mé lasturce.

Za chvíli došlo na výměnu stráží. Tomáš si na mě lehnul do polohy 69. Já mu ho kouřila a on měl hlavu u svého ptáka, který byl hluboko ve mně. Začala jsem rychle přirážet, abych to urychlila, a pak to přišlo. Chlapec zasténal, Tom ho vyndal z mé upocené prcky, otevřel pusu a začal chytat sperma, které lítalo úplně všude.

Kluci byli hotoví a spokojeně koukali a nás dva. Postavila jsem Tomáše na kolena, začala mu lízat díru a za chvilku ho prstila třemi prsty. Druhá ruka mu masírovala stále ztopořený ocas. Vidim, že kluci jsou opět nadržení a bez zábran si navzájem kouří ptáky. Jak na povel oba přistoupí k Tomášovi a začnou cákat. Tomáš je v sedmém nebi. Když ho prstím, otočí se na mě a já vidím, jak mu sperma teče z nosu na bradu a dál na zem.

Když cítí, že bude, vstane, přijde za klukama a oba je postříká nekonečnou dávkou semene. Když je po všem, zapaluji si cigáro a přemýšlím, co bude příště. Vážně jsem netušila, co se v Tomovi skrývá

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: