Erotická povídka: 2 plné Sissy skleničky pro Pána

Byla středa, můj Pan se rozhodl, že mě ve čtvrtek čeká můj nový Sissy svátek. Měla jsem za úkol od rána stříkat do skleničky a sbírat si své orgasmy do večera, kdy mě zkontroluje.

Obsah článku

Ranní sklenička pro Pána

Ráno jsem se probudila, vzala přichystanou skleničku a poprvé jsem se udělala. Bylo to rychle, použila jsem ukazováček a palec a honila jsem svůj malý klitoris. Udělala jsem se do půl minuty do skleničky.

Dále jsem měla za úkol se upravit na růžově vypadající bimbo čubku.  Pan věděl, že už dlouhou dobu chci vypadat častěji jako bimbo, tak mi to splnil, aniž bych musela přemýšlet.

Přeci jen za sebe nemám co přemýšlet,  jsem hloupá submisivní čubička, za kterou přemýšlí a rozhoduje jedině Pán. Miluji svého pána za všechno co pro mě dělá.

Po svém prvním orgasmu jsem vzala nejdelší a nejhustší umělé řasy, jaké jsem dokázala koupit a nalepila jsem si je.

Pokračovala jsem makeupem, výraznými růžovými stíny na oči a sytě růžovým růžem na rty. Použila jsem rozjasňovač a dokončila poslední úpravy. Pán mi den před tím přikázal, že musím mít růžové spodní prádlo, abych se cítila o to více žensky.

Prádelko pro sissy

Oblékla jsem si černý podvazkový pás, roztrhané punčochy, jsem přece Pánova čubka, černou volnější minisukni a blůzku. Zakončila jsem to černým lesklým obojkem s okem, který musím nosit vždy, když jsem v roli Pánovy čubky.

Během dne jsem myslela na to, jaké kroky by mi pomohly v intenzivnější feminizaci a zvykla jsem si na roli ženy a v bdsm roli na svou roli hloupé čubky, kterou jsem mimo jiné téměř pořád u svého Pána, protože chci, aby měl ze mě radost. 

Přešla nějaká doba a já cítila, že se mohu znovu udělat.

Klekla jsem si, podívala se na skleničku, ve které jsem už měla svou šťávičku a pokoušela se udělat. Teď to trvalo dělí dobu než na poprvé, ale pořád jako čubičce, která se dělá na slovo a všechny její orgasmy jsou ovládané.

Druhá sklenička

Opět jsem dvěma prsty chodila nahoru a dolů, klitoris byl směšně malý a po 2 minutách jsem se udělala do skleničky. Po tomhle orgasmu jsem měla scvrklý klitoris a vůbec se až do večera nechtěl postavit, byl to můj denní limit pro tento den.

Můj klitoris byl natolik malý, že jsem ho téměř při sezení na toaletě neviděla mezi nohama, viděla jsem jenom své hezké kalhotky s mašlí na přední straně. 

Mrzí mě, že jsem natolik neschopná a nedokážu se ani více krát udelat.

Aromu skleničky se spermatem jsem cítila celý den, bylo to zvláštní, protože tu vůni nemohu vystát a vždy po stříkání všechno uklidím.

Konec dne

Můj den skončil tím, že jsem Panovi řekla, jaká jsem neschopná. Povídka psaná jako domácí úkol od mého Pána od sissy čubičky.

Autorka povídky: Lascivní sissynka

Image by frank kobras from Pixabay

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: