Erotická povídka: Bidlo 4 

Zbývalo pár dní do konce července a já předpokládal, že se v Dubeči ještě zdržím. Ale všechno bylo jinak. V nejlepším průběhu prázdnin mi táta zavolal, abych přijel. Netušil jsem co mne se děje. Naštěstí se nic dramatického nestalo.

Věděl jsem, že musím být doma ke konci srpna, kdy máme předělávat topení. Naše osada měla štěstí, že vedle byl přívod plynu do Votic. Jinak by asi nebyla šance přivést přípojku plynu pro pár baráků včetně našeho do malé osady. Topenářské firmě odpadla nějaká zakázka a mohli začít dřív. Proto táta chtěl, abych se vrátil. 

Původně měl pomáhat i brácha. Taky slíbil tátovi pomoc při předělávání domu. Nyní byl s nějakou buchtou u moře a nemohl přijet. Ostatně po dokončení vejšky na Masarykově univerzitě, brácha v Brně dělal i bydlel. Sehnal si tam podnájem a domů jezdil jen sporadicky. Pomoc topenářům zůstala na tátovi a na mně. 

Rekonstrukce topení předcházela dlouhá příprava. Nejdřív projekt, pak různá vyjádření před stavebním povolením. Nebylo to jednoduché. Táta rok něco obíhal a sháněl různé doklady. Předtím než přišli topenáři, se musel vybagrovat přívod, plyn zavést do kiosku u domu a vyvložkovat komín. Sehnal taky dotaci na kotel. 

V baráku bylo už ústřední topení na uhlí. Byla to proti dřívějšku velká změna. Předtím se muselo topit ve všech místnostech, kde mělo být teplo. Rozvod původního ústředního topení nebyl zaveden jen do podkroví. Tady jsme  po postavení stavebnice museli s dědou dát kamna. Přes zimu jsme tu topili, pokud jsme si chtěli pouštět železnici.  

Ale i stávající topení mělo nevýhody. Pokud nebyl nikdo doma a kotel  během dne vyhasl, musel se znova roztápět. Trvalo dlouho než v místnostech začaly radiátory hřát, protože původní topení bylo spádové s velkými trubkami. Nové topení se mělo předělat na tlakové. Umožňuje to plynový kotel, který má čerpadlo. Topenáři zároveň doporučili dát nové deskové radiátory místo původních litinových. Dobře se čistí a lépe vyhřejí místnosti.  

Táta předpokládal, že alespoň radiátory zůstanou původní. Sháněl informace od známých než souhlasil s předěláním celého topení. Já si k tomu prosadil, že   i v mém kumbále v podkroví se stavebnici bude zavedeno topení.  A také vedle v podkroví, kde je nevyužívaná místnost bude zavedeno topení a já si tam udělám svůj pokoj. Se změnami se musel koupit výkonnější kotel a dokoupit radiátory do všech místností.  

Po prosazení mých požadavků jsem se s větší chutí pustil do práce. Vysekával jsem nové průchody ve zdi a ve stropu pro měděné trubky, pomáhal jsem vynášet velké ocelové trubky, litinové radiátory a vybourané zdivo. Původně jsem předpokládal, že si vydělám pár korun někde na brigádě. Nakonec jsem se dohodl, že budu mít všechny peníze za radiátory, starý kotel    a odevzdané trubky do sběru. O to víc jsem sháněl všechny železné nepotřebné věci okolo domu. Táta zachránil jen delší rovné trubky, které se prý na něco hodí a kamna z kumbálu, které si vzal do dílny.  

Topenáři předělali topení za týden. Já pomáhal jim a pak zedníkovi zadělat vybourané a nové otvory ve zdech a opravit omítku. Byl jsem z nezvyklé činnosti rozlámaný a utahaný. Ale šťastný, že je hotovo, že jsem získal svůj pokoj v podkroví, a že ve vedlejším kumbále se stavebnicí se nemusí v zimě topit v kamnech. Po dodělání topení jsem si jeden den dal pohov. Léto bylo v plném proudu a já relaxoval opalováním na zahradě.  

Mohl jsem nyní pozvat Tondu. Chtěl vidět stavebnici železnice. Nemohl přijet autem, které nechat doma, kdyby bylo potřeba někam dojet. Čekal jsem ho na nádraží. Byl jsem rád, že přijel na více dnů. Cestou domů jsem mu ukazoval zajímavosti naší krajiny. Divil se v jak malé osadě bydlím. Pak pochopil, že zde nejsou žádní moji vrstevníci a proto byl dřív děda můj největší kamarád. Tondovi došlo i proč jsem byl samotář a trvalo mi dlouho, něž jsem se někde rozkoukal. Jinak obdivoval jaký je zde klid. A taky se mu líbilo, že bydlím blízko lesa. 

Večer jsem doma představil Tondu rodičům. Vyptávali se ho na všechno. Kde bydlí, jaké má zájmy, má-li holku a podobně. Při jeho výslechu hlavně chtěli vědět jak nám to jde na průmce. Přitom se dověděli, že mi ve škole říkají Bidlo. Divili se, že mne tak vyvolávají i někteří profesoři. Potvrdil jsem jim, že toto oslovení mi nevadí a mám ho raději než skutečné jméno Johan. 

Poté co o Tondovi rodiče zjistili, byli rádi, jakého jsem si našel kamaráda. Ujistil jsem je, že je to můj nejlepší kamoš. To se ukázalo hned druhý den. První noc jsme byli v pokoji, kde spí i brácha pokud přijede domů. Další den mi Tonda pomáhal přestěhovat válendu, skříňky a stolek do podkroví, do mého nového pokoje. Nebylo to jednoduché, protože do podkroví vedou příkré schody. Já byl spokojen, že už mám svůj pokoj. Je zde ještě dost místa na další věci a úpravy. Můžu si sem dát plakáty, které jsem dole s problémem vylepoval. Hlavně, že mi do toho nebude nikdo kecat. Tonda mne v tom podporoval.

Věnovali jsme se i jiným činnostem nejen dodělávání bytu.  První noc spal Tonda vedle mne v bráchově posteli. Tento pokoj je vedle ložnice rodičů a my raději nic nepodnikli, aby nás rodiče neslyšeli. Další noc jsme trávili v mém novém podkrovním pokoji a tady jsme se nemuseli ničeho obávat. Doma zůstala během dne jen mamka a ta po strmých schodech nechodila. Pokud mne dřív

sháněla tak maximálně dole pod schody volala, abych už ukončil hraní se stavebnicí a šel se najíst. Protože se často nedočkala, tak jsem do kumbálu zavedl zvonek, aby mne dostala z podkroví. Po přestěhování do nového pokoje jsem tam zapojil i druhý zvonek. 

V podkroví jsme měli nerušené soukromí a náležitě toho využívali. Vzájemné honění bylo na denním pořádku. Tonda už při lezení do podkroví mne na příkrých schodech zezadu ošahával. Po příchodu do pokoje rozepnul kalhoty a uvolnil svého ptáka. Já ho následoval. Nejdřív jsme si sami prohonili čekající údy. Pak už Tonda chytil mě a já jeho. Bylo nádherné opět držet jiného čuráka než svého. Byl to úžasný pocit mít v dlani pěkný kus tvrdnoucího péra. 

Obnažil jsem mu hlavičku a na svět se vynořil červený žalud s velkým lemem. Přejížděl jsem ho po celé délce. Nezůstalo jen u honění. Znova mne přitahoval jeho vzhled a já olíznul vrchol. Následně jsem olizoval tvrdnoucí péro po celé délce. Pusou jsem se snažil  přejíždět po obnaženém žaludu a jeho citlivém lemu jako dřív při honění rukou. Hlavou jsem kmital dopředu a zpátky. Svíral jsem penis rty, aby byl co nejvíc masírován. V rozrušení v sevřené puse jsem mu asi i zuby dráždil žalud. Tonda spokojeností vrněl a hladil mne ve vlasech. 

Držel mne za hlavu a snažil se dostat  hlouběji. Obava z dávení mi bránila otevřít víc ústa, aby pronikl dál. I tak to byl pro mne neuvěřitelně vzrušující zážitek. Dřív jsem uhýbal před vyvrcholením Tondy pusou. Postříkal mi hruď nebo obličej. Neměl jsem odvahu, aby mi nastříkal semeno do pusy. Jen jsem ochutnával sperma olizováním rtů. V dalších dnech mne Tonda u nich doma přiměl neucuknout pusou při kouření. Časem mne jen přidržoval za hlavu a já jeho mrdinu nechával na jazyku. Neuhýbal jsem při jeho stříkání. Ze začátku bylo sperma pro mne nezvyklé. Po několikerém kouření čuráka mi nedělalo problém nechat všechno semeno v puse. Musel jsem se nadechnout, abych jeho náklad po částech spolknul. Jeho specifickou chuť a hořkost jsem nejdřív poznal v Dubeči jen při olizování rtů a mokrých prstů. Postupně jsem si zvykal na aroma Tondové mrdiny. Nedělalo mi pak těžkosti sperma pomalu po částech spolykat k jeho spokojenosti. Já byl také rád, že jsem to zvládal. 

Nejdřív jsem si nechal pasivně nastříkat jeho mlíčí do pusy. Později jsem se aktivně zapojoval do kouření a vysával z čuráka všechen obsah. Těšil jsem se i na předmrdku, kterou měl Tonda většinou bez příchuti a někdy trochu slanou.

Naopak Tonda mne ze začátku v Dubenči sám bez nucení  kouřil do konce, ale nic nepolykal. Jen mrdinu vyplival. U nás v osadě už Tondovi nedělalo žádný problém sperma polykat. Nemusel jsem ho nutit jako on mne ze začátku. Mne uspokojovalo, když mé životodárné dávky celé spolknul. Jednostranné kouření jsme brzy vylepšili pozicí 69. To jsme praktikovali večer před spaním. Někdy jsme tak usnuli a zůstali v této pozici i v noci během spaní na rozložené válendě. Tím jsme rozšířili a znásobili prožitky z kouření.  

Dostali jsme se taky k železnici. Stavebnice Tondu přitahovala a pouštění vlaků na jednotlivé tratě ho bavilo. Navrhl mi, abychom stavebnici zvedli a nemuseli okolo ní sedět na zemi. Nejdřív jsme zhotovili stojiny ve výšce stolu. Na ně jsme dali desky a spojili je. Vytvořili jsme plochu asi 2 x 4 metry velkou. Přendání železnice a její nové propojení trvalo dva dny. Ovládání a sledování vláčků bylo nesrovnatelně lepší. Mohli jsme u toho sedět. Po přenesení stavebnice zůstalo na desce další místo pro rozšíření železnice. Začali jsme prodloužením kolejí a dohodli se jaký bude v jejich okolí terén. Spolu jsme postavili další tunel. Nejdřív jsme z překližek udělali kostru rozšířené stavebnice včetně mostů pro silnice. Pro potřebný materiál (pro mech, šišky, jehličnaté i holé větvičky a zajímavé konce suché trávy) jsme zašli do blízkého lesa. Rozšiřováním železnice jsme se věnovali hodně hodin. 

Ale stavebnici jsme nedodělali jak jsme plánovali. Na desce bylo stále dost místa pro pokračování. Tonda se u nás chtěl zdržel déle. Ale musel se vrátit. Hraje v Dubči za dorost a začala jejich soutěž. Že hraje fotbal jsem ho taky obdivoval. 

Naopak koncem srpna přijel na oplátku k nám Jirka. Nahradil tak Tondu. Pokračovali jsme v prodloužení stavebnice. Nezůstalo jen u stavby modelu a pouštěním vláčků. Spali jsme spolu v mém novém pokoji. Hned první den co u nás bratranec byl jsme začali vzájemným honěním jako v Plané. Další den jsem se detailně věnoval jeho penisu. Měli jsme víc času a hlavně klid na prozkoumání chlouby toho druhého. Nedávno jsem si hrál a kouřil čuráka Tondy a měl v oku jeho velikost a tvar. 

Jirka má stojícího ptáka asi o dva cenťáky kratšího. U něj je zajímavé, že žalud má stejný průměr jako navazující klacek. Žalud nemá výrazný a penis se mu postupně zvětšuje. Největší průměr jeho čuráka má u kořene. Neměřil jsem ho, ale už při obejmutí prsty byl znatelně větší průměr péra u těla. Jirkův čurák vypadá za žaludem jako pozvolný kužel. 

Lákalo mne poznat také Jirkovo semeno. Po zkušenostech s Tondou mi už nedělalo těžkost začít bratrance kouřit. Nejdřív se na mne tázavě podíval. Nic nekomentoval a později se spokojeně usmíval. Dělalo mu to dobře. Rozvalil se na palandě, zhluboka  oddechoval a neomezoval mne v činnosti. 

Také mně kouření Jirky vyhovovalo. Oproti Tondovi jsem neměl u bratrance při zajíždění do pusy problém. Tonda se mi snažil zasunout tvrdého čuráka téměř celého do úst. Natahoval mne jeho žalud tlačící se na mandle. Dusila mne velká hlava napruženého péra. Při kouření Tondy jsem při jeho hlubokém zasunutí slintal jako pes čekající na žrádlo. Těžko jsem snášel jeho tlak když penisem zajížděl co nejdál. Stejně jsem nedokázal mít dlouho v puse celý jeho objem. Tonda raději přírazy zkrátil a nechával mne vydechnout. Jen občas zajel hlouběji.

Ale Jirkův čurák měl pro mne ideální rozměry.  Dokázal jsem ho celý udržet v puse. Jeho menší žalud mi klouzal po jazyku a sám jsem se po jeho péru posouval až ke kořenu. Vydržel jsem dlouho přitisknutý k jeho  tělu zabořen nosem do kudrnatých chlupů.

Sledoval jsem zároveň Jirku. Blaženě se při tom usmíval a hladil mne po hlavě.  Vnímal jsem jak začíná sám razantněji přirážet. Blížil se jeho vrchol. To jsem ještě nechtěl. Rychle jsem ukončil jeho kouření a nabídl mu svého ptáka. Předpokládal jsem, že v tomto rozrušení nebude mít problém mi kuřbu oplatit. To se také stalo.

Přidržel si penis a hladil ho od žaludu ke kořenu. Soustředně si ho prohlížel. Přistrčil jsem mu ptáka k puse. Čekal jsem jak bude pokračovat. Chvíli se rozhodoval. Olíznul špičku a pak se odhodlal jazykem olizovat trčící hlavu. Bylo to pro mne neskutečně rajcovní. Uvědomoval jsem si, že je to poprvé, co má Jirka před pusou napružené péro. Nedokázal jsem si představit co se mu honí hlavou. Pro mne bylo zajímavé jak se soustřeďuje na kouření, které před chvilkou sám zažil.

Pomohl jsem mu posunutím čuráka na jeho rty. Trochu otevřel pusu a já nechal na Jirkovi jak začne. Nechtěl jsem ho stresovat a nutit k něčemu co by se mu nelíbilo. Pomalu se nasunul na můj penis a sevřel rty celý žalud. Cítil jsem jak jazykem objíždí špičku hlavičky ptáka. Nekouřil mne a přesto byl začátek nádherný. Poděkoval jsem mu hlazením jeho na krátko ostříhané hlavy. Nechal jsem na něm jak bude sám pokračovat. Posunul se na mém klacku a zůstal        v klidu. Nevěděl jsem jak hluboko mám proniknout a nepřirážet jsem, abych Jirku nenapínal jako Tonda mne. V klidu zkoumal jazykem můj penis. I to mi stačilo, aby mne přivedl k vrcholu. 

Před výstřikem jsem raději vytáhl čuráka z jeho úst. Nechtěl jsem ho překvapit vystřikující mrdinou a neodradit v dalších aktivitách. Semeno jsem mu nastříkal na tělo. Já byl spokojenej jak první kouření proběhlo. Bratranec byl také v pohodě. Jen si setřel pomalu stékající mlíčí z těla.

Vyměnili jsme si polohy a já pokračoval v kouření Jirky. Nechal jsem bratrance, aby se sám pohyboval jak mu to vyhovuje. Nejdřív mi opatrně zajížděl do pusy. Viděl, že mi to nedělá problém a přidával na tempu a razanci. V závěrečné fázi se rozjel a tvrdě přirážel. Byl jsem zvědavej na chuť jeho semene a neomezoval ho. Blížil se Jirkův vrchol a chtěl mi z pusy čuráka vyndat. Přidržel jsem ho za zadek a nedovolil mu, aby se odklonil. Nesnažil se vymanit a pokračoval.

Prvními výstřiky mi postříkal patro a mandle. Úvodní teplou dávku jsem nestačil okoštovat a automaticky ji spolknul. Další sperma mi už zůstalo v puse. To jsem vychutnával převalováním po jazyku. Jirkova mrdina byla sladší. Snad to bylo tím, že mne u Tondy poprvé překvapila hořkost semene. Dalším opakováním mi houbová hořká chuť nedělala žádný problém. 

Mělo to dopad i na změnu mého jídelníčku. Původně jsem neměl rád houby a vadilo mi i pár jejich koleček v polévce. Po vykouření několika dávek mrdiny jsem dokázal sníst v polévce i houby a zachutnala mi i houbová omáčka.  

Po ukončení výstřiků se Jirka divil, že jsem všechno spolykal. Že už Tondu bez problému vykouřím do konce jsem mu neřekl. Přiznal jsem se jen, že jsem byl zvědavej na jeho životodárnou bílkovinu. Že jsem mrdinu od  Tondy nejdřív olizoval ze rtů, potom postupným zvykáním na několik kapek v puse a nakonec polykáním celé dávky jsem mu nepověděl. Měl jsem úmysl Jirku do konce prázdnin u nás naučit kouřit čuráka jak jsem zvládal já.

S učením jsem začal další den. Při kouření mého péra jsem se Jirkovi vystříkal na břicho a posledních pár kapek mu otřel o rty. Pusu měl pevně sevřenou a mokrého čuráka odmítal olíznout. Dokázal mne kouřit jen před výstřikem. Dál už neměl zájem o  pokračování. Netlačil jsem na něj a neodrazoval ho od dalších vzájemných hrátek. Můj záměr naučit Jirku vykouřit mne nevyšel. Snad se mi to podaří příště. Já si také dlouho zvykal. 

Před odjezdem domů mi bratranec pomohl se železným šrotem. Topenáři mi během předělávání topení poradili, abych starý kotel vyčistil. Jinak by mi ve sběrně dali za železo málo. Vyndali jsme šamotové obložení a kotel přesto hodně vážil. Domluvil jsem se s místním řidičem na odvozu. Složil u nás na pár dnů kontejner. Tak jsme mohli po rovině odtáhnout na kontejner těžký kotel a litinové radiátory. Na další přistavený kontejner jsme sháněli jiný železný odpad. Prošmejdili jsme celý dvůr, zahradu i dílnu. Zeptal jsem se i u souseda a ten se rád zbavil starého železa odkládaného několik let do kouta. Šrotu bylo hodně a naplnil i třetí kontejner. Byla to dobrá akce. Řidič pak odvezl kontejnery do sběrny, kde za železo nejvíc platili. 

Prázdniny končily a já s nimi byl spokojen. Nečekaně jsem v červenci přišel  o panictví se sestřenicí, získal jsem svůj pokoj a hlavně jsem upevnil vztah s nejlepším kamarádem Tondou. I s bratrancem jsem se sblížil a prožil s ním nádherný závěr prázdnin. Původně jsem si chtěl vydělat nějaké koruny na brigádě a to se mi také povedlo. Pomáhal jsem doma a zároveň získal stále potřebné chechtáky pro vylepšení kapesného.

Autor povídky: Johan Bidlo

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: