Erotická povídka: Mladý gynekolog amatér na sex seznamce

Seznamila jsem se na seznamce s maldým klukem, který nabizel vyšetřovaní jako u doktora a jelikož mám ráda hrátky s kundou, tak jsem odepsala. Odepsal mi a dal mi adresu a jestli teda chci, tak ať přijedu. Neváhala jsem a rozjela se do města vzdaleného asi 30 km od mého bydlistě.

Zazvonila jsem u cizích dveří a taky jsem se bála, kdo je on. Otevřel mi mladý kluk asi 20 roků. Představil se jako Pavel a pozval mě dál.

Mně je 48let a jsem baculka s velkými prsy.

Chvíli jsme si povídali o tom, co mám ráda, nalil mi víno a řekl, že se jde připravit. Po chvíli přišel v doktorském plášti, vzal mě za ruku a odvedl do koupelny. Tam mi řekl, abych se svlékla a klekla na všechny 4.

Pak mi dal 2× klystýr a po vyprázdnění si mě umyl a zavedl do pokoje. Tam pro mé překvapení měl gynekologické křeslo. Vylezla jsem a on mi připnul nohy i ruce do pout. Vzal si rukavice a nejdřív mi začal prohmatávat moje prsa, hnětl a měřil je – i bradavky.

Pak vzal provaz a kozy mi pořádně omotal, až trčely vzhůru – vzal skřipce a nasadil mi je na bradavky.

Jakmile jsem vykřikla, strčil mi prsty do pusy a pak mi tam strčil i roubík, abych nekřičela.

Přesunul se k mé kundě, roztáhnul mi ještě více od sebe nohy, až má kunda byla uplně roztažená. Prošmátl mě poštěvák a řekl, že ho zvětší, vzal odsávku a nasadil mi ji na poštěvák a pustil. Pumpoval a natahoval mi ho – nechal ji tam a sundal mi skřipce.

A nasadil mi na prsa nastroj na dojení vemen = prý mám vemena a tak je musí podojit.

Přistoupil ke kundě, aby zjistil, jak se mi zvětšil poštěvák – liboval si, že je větší. Ale že ještě chvilku a tak odsávku zapnul a odešel…

Nemohla jsem se hýbat ani křičet – odsávky mi zvětšovaly bradavky a poštěvák! Asi po 5 minutách přišel a odsávky vypnul – bradavky byly už opravdu bolestivé a zvětšily se. Poštěvák podle něj byl mega, ale to byl jen začátek. Pak řekl, že mě vycévkuje a strkal mě do čurací dírky trubičku a vycévkoval mě.

Pak vzal gyno kleště, namazal mi kundu a strčil mi do ní kleště. Roztáhl a vzal velkou špejli s vatou a strkal mi špejli do kundy až úplně dozadu.

Vůbec se mnou neměl slitování a to jak jsem se kroutila, se mu ještě více líbilo!

Pak vytáhl kleště a prohmatával mě prsty a postupně jak jsem se uvolňovala, tak do mě strkal celou ruku. Nemohla jsem se nijak bránit a já tekla a tekla.

Druhou rukou vzal muj poštěvák a tahal mi za něj a kundu mi mrdal rukou… Nezvládla jsem ten nával vzrušení a udělala jsem se.

Vytáhl necitlivě ruku a že ji musíme nafouknout.

Strčil mi tam nafukovací kolik a nafukoval balonkem více a více. Moje už ztrápená kunda byla plná, zvětšovala se a on mě zase začal při tom odsávat poštěvák. Nemohla jsem to vydržet a udělala jsem se asi 3x za sebou.

Kunda tekla a on byl spokojený. Když se mu zdál poštěvák opět dost velký, vzal ho do pusy a jakoby mi ho kouřil – byla to krása.

Pak si sedl na stoličku vedle mě a přifoukl ještě kundu a jal se vyšetřovat muj anál.

Jeden prst strčil do vazelíny a pak do mého zadku a hned přidal dva prsty. Pak tři a už si liboval jak se zadek roztahuje. Můj nespočetný orgasmus tu byl každou chvilku.

Pak řekl, že ani zadek nemůže zahálet a strčil mi tam vibrátor a zapnul ho. Bylo to krásné, když viděl, že jsem se opět udělala. Vyndal mi ho i nafukovací kolík a někam odešel.

Přišel se stolečkem, na kterém měl šukací nástroj.

Dal tam umělého čuráka, ale mega velkého. Do análu druhého nastavil – kundu ještě namazal a spustil.

Pak přišel k mé hlavě, sundal mi roubik a dal hlavu dolů. Místo něho strčil mi do pusy takový roubík z dírou a začal mě mrdat až do krku. Divoce mě mrdal stroj do obou děr a on do pusy. Měl čuráka pěkně macatého a držel mě krk rukou a mrdal.

Nevydržel a pak se do mě vystříkal!

Zákeřně mi ještě držel mi nos, abych vše spolkla. Bezcitně, co se udělal, pak vypnul stroj a pod mojí kundu dal misku a chcal mě do kundy. Když mě dostatečně ponížil, odvázal mě, poslal mě umýt a rozloučil se se mnou.

Na tohodle “doktora” Pavla budu ještě dlouho vzpomínat…

Kdy se asi znovu objednám na kontrolu?

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: