Erotická povídka: Přátelská výpomoc 2/2

Udělala dva kroky k Adamovi a znovu ho políbila. Tentokrát se jí konečně dostalo reakce, kterou chtěla hned na začátku. Prudce jí popadl za boky a horoucně se k ní přitiskl. Přes látku pyžamových kalhot cítila jeho erekci a spokojeně přes ni přejela rukou. Adam tiše zasténal a sledoval ji zpoza přivřených očí.

Ať to stojí za to,“ zamručel nespokojeně, aby jí dal na srozuměnou, že s tím vlastně nesouhlasí.

Ruby si zkousla spodní ret a tichounce na něj zavrčela. Jistěže to bude stát za to – ostatně stálo to už teď, jak se ujistila, když mu znovu stiskla penis přes látku jeho kalhot.

Pomalu se přesunula do pokleku a stáhla mu kalhoty ke kotníkům. Jeho penis trčel nahoru a ona se spokojeně olízla. Adam se uchechtnul, když však vzala jeho klacek do pusy, přešel smích do slastného povzdechu. Spokojeně zavřel oči, chytil ji za vlasy a sevřel ruku v pěst. Věděl, že ji tím tahá, ale bylo mu to jedno.

Líbilo se mu to víc, než si byl zpočátku ochotný připustit. Chytil další pramen jejích vlasů, který si obmotal kolem zápěstí, aby ji mohl držet pevněji. Pak jí začal neomaleně přirážet do pusy a spokojeně sledoval, jak jí do očí vyhrkly slzy. Dávit se však nezačala, což ocenil spokojeným zamručením.

Nakonec si odmotal její vlasy z ruky a strčil do ní, aby spadla naznak. Znovu na něj zavrčela a on pomyslel na to, že zní jako opravdové zvíře. Zašklebil se na ni a klekl si k ni. Neomaleně ji chytil kolem pasu a otočil ji, aby ležela na břiše, zády k němu. Přestože se mu to zatím líbilo a Ruby byla nesmírně přitažlivá, byla to v první řadě jeho kamarádka a pokud si mohl vybrat, nechtěl se jí dívat do obličeje, až do ní bude bušit.

Klekl si nad ni a popadl ji za bok. Poslušně na něj vyšpulila zadeček a tiše přitom sténala pod každým jeho dotykem. Naslinil si prst a pomalu ho do ní vsunul. Nebyla tak mokrá, jak by rád, proto ji chvíli prstil a líbal ji přitom na záda. Měl pocit, jako by z ní spadl všechen strach a starosti a to se mu líbilo skoro tak moc, jako její tělo. Zároveň cítil, jak se postupně uvolňuje, její tělo bylo stále vláčnější a vláčnější.

Když pak do ní zasunul, byla už na pokraji orgasmu. Jemu to ale nevadilo, věděl, že dokáže zvládnout víc, než jen jednu její milostnou křeč. Vytrvale do ní proto bušil, dokud se mu nesesypala pod rukama. Vyčerpaně se pod ním zhroutila a on ji chvíli nechal, aby se vzpamatovala. Zaznamenal, že jí po tvářích stékají slzy.

„Chceš přestat?“ zeptal.

Nebyl jistý, proč pláče. Ona však jen zakroutila hlavou a rychle si otírala slzy.

Chvíli počkal, nakonec se však do ní znovu pomalu ponořil a ona tiše zasténala. Tentokrát už byla nádherně mokrá a on si uvědomil ten pocit, který se mu usadil za žaludkem. Chvíli si to jen bez pochybu užíval, potom ji však pevně stiskl bok a začal proti ní přirážet. Hrubý koberec ho tlačil do kolem, ale jemu to bylo úplně jedno.

V jednu chvíli zaregistroval, že dívka se pod ním znovu napjala v očekávání dalšího orgasmu a ještě přidal na tempu. Vyvrcholil ve chvíli, kdy její milostné stahy ještě doznívaly a její mušlička mu drtila penis. Nakonec se vyčerpaně zhroutil vedle ní.

„Děkuju,“ zašeptala, když se s námahou převrátila na záda.

Dýchala zrychleně a na těle jí perlil pot.

„Za co?“ zeptal se, zatímco opatrně zkoumal svoje kolena.

„Za to, že o tom nebudeme mluvit.“

„A tím myslíš, že nebudeme mluvit o ničem, že jo?“ ujistil se Adam s povzdechem.

„Jsi přece správný gentleman, ne?“ zakřenila se na něj a s heknutím se zvedla. „Půjdu si lehnout k Ari,“ dodala vzápětí, a aniž by se po něm ohlédla, odešla z místnosti.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: