Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Bidlo 6

Johan Bidlo

abs-1846250_1280

 Fotbalový podzim skončil a my se dál scházeli na tréninky. Byl jsem rád, že se častěji můžu scházet s Tondou, s mým nejlepším kamarádem. Viděli jsme se každý den ve škole a to mi nestačilo.

Po trénincích jsme v podzimních a zimních měsících běhali za šera nebo za tmy po vedlejších ulicích Dubeče. Kluci chodili na tréninky rovnou v teplácích a pak se hned vraceli domů. Já se naopak musel převlíknout, protože jsem jezdil na tréninky ze školy. Po běhání jsem se většinou sprchoval.

Jinak to bylo při tréninku na hřišti, když jsme hráli fotbal. Převlékali jsme se do dvou různých dresů, abychom věděli kdo s kým hraje. Pak se před obléknutím do civilu hodně kluků sprchovalo. Pokud nás bylo pod sprchou víc a někdo se na mne natlačil, já to nezvládal a péro hned reagovalo. Byl jsem pak středem zájmu a hned mi penis ke všeobecnému veselí chytali. Tak se zase projevovala má nesmělost. Já se proto chodil sprchovat mezi posledními a držel se stranou.

Nevím jestli to byla náhoda či Tondova snaha překonat můj ostych. Ale projevila se jeho bezproblémová povaha domluvit se s každým. Tak krotil kluky, kteří ze mě měli srandu. Ale po odchodu všech z kabiny, po zamknutí celého klubu jsme si s Tondou jako vícekrát předtím honili péra. Časem se k nám přidávali další kluci. Naši skupinu postupně rozšířil Aleš, Marek, Kuba a David.

Pro mne bylo zajímavé porovnávat mezi sebou všechny čuráky, jejich zvětšování, tvary, délky při honění a reakce kluků před výstřikem. Také mně zajímalo množství sperma, délka výstřiků a rozdíly v barvě a hustotě semene.

Co jsem chtěl také porovnat byla chuť mrdiny jednotlivých kluků. K tomu jsme se nedopracovali. Zůstalo jen u honění. Ke kouření čuráků, ochutnávání a polykání mlíčí jsme se nedostali. Davidovi stačilo pochlubit se ostatním se svým ptákem a při tom se sám vyhonil. Marek po vyndání svého penisu čekal až ho někdo chytí a nechával na ostatních jak si s ním pohrají. Sám jen málokdy někoho honil.

Aleš s Kubou se přidali ke mně a Tondovi. Ve čtyřech jsme si dopřávali vzájemnou rozkoš. Bylo vzrušující sledovat, vnímat a přivádět k vrcholu stojícího souseda. Mně bavilo přivést kamarádova vláčného ptáka až před vrchol. V sevřené dlani jsem vnímal jak se připravuje k výstřiku. V této chvíli jsem přestal s honěním a drážděním trčícího péra a nechával jsem ho vydejchat. Nedovolil jsem mu, aby sám dokončil rozjetou akci. Následně jsem ho s větším uspokojením a slastí přivedl k vrcholu. Mrdina z něj stříkala pod tlakem. Naše hrátky jsme různě kombinovali.

Klukům stačilo, že uvolnili napětí z plných pytlů. Ke kouření z nich se nikdo neodhodlal. Snad se obávali, aby se o nich nerozneslo, že jsou teplí. Kouření patřilo k vyvrcholení jen mezi mnou a Tondou, když jsme byli sami u nich doma. O to víc jsem se na naše méně časté schůzky u Tondy doma těšil. Vnímal jsem to také tak, že náš vztah je víc než kamarádství s ostatními.

Na Silvestra jsem rád přijal možnost oslavit konec roku s Tondou v Dubeči. Pozval nás Emil, spoluhráč z dorosteneckého oddílu. Jeho rodiče odjeli na hory a Emil pozval mnoho známých. Na oslavu přišlo 7 kluků a 5 holek. Předpokládal jsem, že tam přišlo 5 dvojic a k nim já s Tondou. Kluky z fotbalu jsem znal, ale s místními holkami jsem ještě nemluvil. Ve skutečnosti byla na mejdanu jen jedna dvojice kluka s holkou. Ostatní byli plonkoví.

V předstihu přišly holky. Domluvily se, že se postarají o jídlo. Přinesly veky, různé pomazánky, okurky, papriky, šunku, saláty, plátkové sýry a další delikatesy. Na začátku večera udělaly chlebíčky, jednohubky, slané i sladké chuťovky. Na několika tácech a talířích toho bylo hodně a všeho bylo dost. Já s Tondou jsme přinesli šampáňo a vodku. Také ostatní kluci nosili další pití. Pivo, kolu a minerálky obstaral Emil. Večer začal ve skupinách. My kluci co jsme se znali z fotbalu jsme ze začátku seděli spolu v obýváku a bavili se o úspěšné sezóně. Holky zase v kuchyni dodělávaly občerstvení a probíraly místní drby.

Časem se to promíchalo. Běžela televize, ale na ni se nikdo nekoukal. Emil pouštěl písničky z noťasu a byla to jen kulisa. Pil jsem hlavně pivo a nechtěl jsem se odbourat tvrdým, kterého bylo dost. Většinou jsme se bavili každý s každým. Já se dovídal víc věcí od kluků, s kterými jsem trénoval a osobně je znal málo. Pomalu jsem poznával i jednotlivé holky. Blížila se půlnoc a všichni se dostali do nálady. Během půlnoci bouchlo na oslavu 6 šampaňských a my je vypili za půl hodiny. Líbačka s holkami byla samozřejmostí. Monika která se mnou často seděla byla hodně povolná.

Šli jsme se podívat před barák na ohňostroj. Už jsem něco vypil a tolik hvězdiček jsem ještě neviděl. Všechno se mi vícekrát násobilo a bylo to úchvatné. U nás v osadě vystřeloval o půlnoci pár rachejtlí soused pro své děti. Jen v dálce byla osvětlena obloha světlicemi z Heřmaniček. Tady z každé strany vybuchovaly dělobuchy, lítaly rachejtle, na obloze bouchaly petardy s prskajícími světly a dalšími efekty. Největší ohňostroj, jak jsme se všichni dohodli, byl nad Hostivaří.

Ve zprávách předpovídali, že na Silvestra bude bílo, ale také nyní se neobjevila žádná vločka jako o vánocích. Jen mírně mrzlo a my vydrželi venku necelou hodinu. Mně sledování ohňostroje prospělo. Dal jsem se do kupy a pročistil si hlavu. Po půlnoci se trochu tancovalo. Zájem o tancování měla hlavně Monika. Párkrát mne vytáhla k ploužáku. To jsem ještě zvládl. Okolo Tondy se zase točila Jana. Chtěla tancovat většinou jen s ním. Jak jsem zjistil, Jana s Monikou byly kamarádky.

Nad ránem chtěly holky doprovodit domů. Tonda souhlasil a já šel s nimi. Stejně jsem měl být na Nový rok u Tondy. Naštěstí holky bydlí ve stejné ulici a dlouho jsme po Dubeči necourali. Byl zde klid a jen v pár oknech se svítilo. První šla domu Monika a na rozlučku jsem jí dal pusu. Tondovo loučení s Janou bylo delší. Odešel jsem stranou a počkal až se vrátí. U Tondy jsem ospalý zalezl do pelechu, na nic nemyslel a spal do oběda.

Ve škole mi Tonda o Janě povídal. Znal ji dřív jen zběžně a po Silvestru se s ní znova sešel. Zjistil při tom, že je to bezva holka. Já jsem o Monice prakticky nic nevěděl a překvapilo mne, když mi během týdne volala. Chtěla se se mnou sejít. Slíbil jsem ji, že až budu na tréninku, tak ji zavolám.

V novém roce jsem dál chodil na pravidelné kondiční běhání v Dubeči a těšil se na pokračování „tréninků“ v klubovně. Stále nás bylo šest kluků co jsme zůstávali v kabině a tam si honili péra. Po prvním tréninku v lednu jsem na Moniku zapomněl pro nádherné zážitky z honění ptáků. Monika mne znova volala a já ji potvrdil schůzku po dalším běhání. Čekala na mne a na Tondu před klubovnou s Janou.

Vyrukovala s nápadem abychom s nimi chodili do tanečních. Mně se moc nechtělo. Tonda nebyl překvapenej a nabídku slyšel od Jany. Domlouval jsem se o tom další den s Tondou ve škole. Protože s tím souhlasil, tak jsem na to také kývl. Rodiče byli spokojeni, že jsem se přihlásil do tanečních i když jsem dřív taneční odmítal. Následovalo koupení kvádra, které jsem před tím nikdy nenosil. Oběhli jsme s Tondou pár obchodů. Nechtěl jsem černé hadry a oba jsme se rozhodli pro tmavé šaty. Tonda má asi normovanou postavu, protože mu předložené sako a kalhoty pasovaly. Já měl ještě problém s výběrem. Musel jsem si vybrat a vyzkoušet sako i kalhoty stejného odstínu samostatně, ze dvou velikostí.

Začali jsme chodit do kurzu jednou týdně v půlce ledna a 10 plánovaných večerů bylo rozepsáno do konce března. Domluvil jsem se s Tondou, že u nich budu spát a převlíkat se, abych nechodil do školy v gala. Hned na začátku tanečních jsme se dověděli, že holky přijímaly do kurzu jen když přišly s klukem. Bylo málo kluků a aby všechny holky mohly tancovat, měl tam mistr několik pomocníků. Ostatně Monika byla hodně vysoká a byla ráda, že jsem s ní do tanečních chodil. Netancoval jsem jenom s ní, protože vždy po čase jsme se museli posunout k další partnerce. Tak jsem občas pošlapal nohy další holce. První hodiny jsem do kurzu chodil hlavně kvůli Tondovi, ale pak se mi tancování zalíbilo.

Naopak Tondu do kurzů přitáhla Jana, s kterou začal chodit. Měl už pro mne méně času, ale stále to byl nejlepší kamarád. Zájem o mne měla i Monika. Abych se Tondovi vyrovnal, chodili jsme všichni spolu nejen do tanečních, ale i do kina nebo na další akce. Bylo zřejmé, že se Tonda zamiloval.

Často se od nás Tonda s Janou odpojili a já zůstával s Monikou. Začal jsem si ji víc všímat. Je stejně stará jako já. Je štíhlá a hodně vysoká. Mezi holkami z tanečních patří mezi nejvyšší. Byl jsem o půl hlavy vyšší a to jí vyhovovalo. Asi proto se o mne začala během Silvestra zajímat. Monika se snažila, abych s ní chodil. Stále se něčemu smála. Pokud mluvila s Janou většinou se jen chichotaly. Chtěla být zajímavá a výstředně se oblékala. Učila se kadeřnicí a měla přeliv blondýny. S Monikou jsem začal randit v únoru.

Monika mne po měsíci chození pozvala domů. Čekal jsem, že přijde i Tonda s Janou, u kterých jsme často byli společně. Ale chtěla být se mnou sama. V kuchyni připravila čaj a dala k tomu sušenky. Přesunuli jsme se do jejího pokoje na válendu. Tam mi nabídla víno a v rozrušení ani nevím jaké. Přinesla na stolek bílé víno, které mi chutnalo. Byl jsem celý nesvůj z toho co mne čeká. Ani jsem nevnímal co pustila za písničky. Po prvních pusách jsem se snažil uvolnit. Vadilo mi světlo. Stáhl jsem roletu a v přítmí se už cítil líp. Je zajímavé, že s kluky při honění pinďourů mi světlo nevadilo.

Pomalu jsme se svlékali. První se svlékla do půl těla Monika. Já ji následoval. Poprvé jsem viděl její prsa. Měla je proti Martě malé. Byly také velmi pevné, když jsem je držel. Seděli jsme vedle sebe a Monika mi hladila rozkrok. Teprve když jsem si stoupl, kalhoty s trenýrky mi stáhla. Šlo jí to snadno, protože péro nebylo tvrdé. Já zase pomohl jí. Monika má při své vysoké postavě celé tělo štíhlé. Je štíhlá nejen v pase ale i v bocích. Rozkrok má zarostlý krátkými chlupy. Leželi jsme vedle sebe. Já se nemohl zbavit obav jak překonám její panenství a jak bude krvácet. Také jsem měl strach, jestli neotěhotní. Mé vysněné představy jak píchám jednu holku za druhou se zase vytratily.

Zábrany byly velké a snaha šukat holku nyní byla malá. Po delším dráždění se mi čurák ztopořil. Obrátil jsem se na Moniku, našel její chlupatici a zasunul péro. Párkrát jsem přirazil a začal stříkat. Brzy jsem skončil a lehl si vedle Moniky. Žádné uspokojení jsem necítil. Oblékli jsme se a vstali z válendy. Dál mluvili o jiných věcech jen ne o mrdání. Šoustání mi nepřineslo žádné uspokojení. Obával jsem se jejího těhotenství. Cestou domů jsem byl stále rozhozen. Doma pod sprchou jsem strávil dlouhou dobu, než jsem se dostal do své kůže.

Na druhé pozvání jsem přišel dřív a připraven. Koupil jsem si gumy. Branka byla otevřená. Obešel jsem dům a před vstupem do vily pozoroval Moniku. Viděl jsem ji jak vyběhla nahá z koupelny do pokoje a nějakým sprejem se voní. Připomnělo mi to sestřenici, která mne odvedla k sobě do pokoje. Tam mne přinutila k souloži.

Přestože s odhodláním zapíchat si, jsem pozvání Moniky přijal, její přípravy mne zmrazily. Měl jsem blok. V tichosti jsem se vytratil a jel domů. Druhý den jsem se vymluvil, že jsem musel odjet domů. Dál jsme spolu chodili, ale k ničemu už nedošlo. Po dalším měsíci po ukončení tanečních jsme se rozešli.

Chození s Monikou mi pomohlo při vyptávání doma i známých, jestli mám nějakou holku. Tvrdil jsem, že jsem v Praze s jednou chodím. Měl jsem od podobných otázek už pokoj. Došlo mi, že mne holky nepřitahují. Dokážu se s nimi bavit, pomáhat jim ve škole a zajít s nimi například do kina nebo cukrárny. Ale abych jim nadbíhal a uháněl je, na to jsem nebyl. Po rozchodu s Monikou jsem se s ní dál bavil, pokud jsem ji potkal s Janou, ale už jsem neměl zájem vyspat se s ní.

Nevěděl jsem jestli někdy později budu s nějakou holkou ještě chodit. Nevadilo mi, že se nemůžu pochlubit jako někteří kluci kolik holek dostali. Asi si to Monika také uvědomila a nenaléhala na mne. Byla to skutečnost, která mi vyjasnila mojí orientaci. Uvědomil jsem si, že mne víc přitahují kluci.

Na začátku nové sezóny přišlo překvapení. Na fotbalový trénink dorostenců Tonda nepřišel. Trenér nás informoval, že Tonda a David budou od jara hrát za muže. Došlo mi, že po trénincích skončily naše pokračující hrátky při honění ptáků. Trenér pokud pospíchal, dával dřív klíče Tondovi, aby zavřel místo něho. Mrzelo mě to. Na tréninky jsem chodil jenom kvůli Tondovi. Ale Tonda mne ujistil, že na našem kamarádství se nic nemění. Letošní jarní tréninky pro mne končily odchodem všech domů. Ve fotbale jsem se moc nezlepšil a lepší byli i kluci, kteří přestoupili z žáků. Přestal jsem na tréninky docházet.

Tonda byl pořád můj kamarád. Byl zabouchnutý do Jany a já jsem mu nevyčítal, že na mně nemá čas. Už jsme se intimně nestýkali. Přestal jsem jezdit do Dubeče a nehonili si spolu ptáky ani nekouřili čuráky. To mi scházelo. Ve škole jsme si stále pomáhali. Hledal jsem další kamarády a snažil se odbourat mou velkou vazbu na Tondu. Bylo mi jasné, že on nyní dává přednost Janě. Nechtěl jsem, aby ukončil vztah s Janou nebo omezil jejich časté schůzky a aby se věnoval i mně. To by později určitě skončilo moje dlouhodobé kamarádství s ním.

Za dva a půl roku jsem poznal všechny kluky ve třídě. Ale jen o některých jsem věděl víc. Rozuměl jsem si jen s několika z nich. Pro podobnou povahu mi nejvíc vyhovoval Pavel z Čerčan a Mirek z Prahy. V 1. ročníku jsme se spolu zúčastnili na pár akcích. Po tom co přišel do 2. ročníku Tonda, jsem se kamarádil hlavně s ním a neměl čas na ostatní. Nyní jsem poznal, že to byla chyba, že jsem s nimi moc nekamarádil. Začal jsem je pak víc vyhledávat. Dostal jsem se do party šesti kluků. Od jara ve 3. ročníku jsem s nimi chodil po škole na pivo, někdy do kina a občas na jinou akci.

Snažil jsem se s kluky víc sblížit, aby nahradili intimní kamarádství s Tondou. Zval jsem kluky jestli nemají zájem podívat se na stavebnici železnice u nás. Nejdřív jsem přemluvil Standu. Jeli jsme v pátek po škole a zůstal u nás do soboty. Model se mu líbil a my si pouštěli mašinky celou sobotu. Na moje narážky nereagoval a k ničemu mezi námi nedošlo. Líbilo se mu u nás a potvrdil ostatním, že mám zajímavou stavebnici.

Jeho vyjádření o mém modelu železnice zlákalo Oldu a chtěl se také podívat. Jel jsem s ním za pár dní po škole. Odpadly nám dvě hodiny a hned jsme vyrazili na nádraží. Olda se divil, že i když je to k nám dost daleko, tak cesta trvala jen hodinu a zlevněná jízdenka moc nestála. On bydlí ve Slivenci a do školy jezdí také hodinu.

S dráhou jsme si hráli asi dvě hodiny a měli jsme dost času mluvit o jiných věcech. Přiznal jsem se mu, že mne holky nebaví a že jsem raději s klukama. Vyzvídal jsem na něm jak on to má s holkama a potvrdil mi, že chodil už se třemi. Také s Oldou jsem nenavázal bližší kontakt, přestože přeplněné koule potřebovaly odlehčit. Snažil jsem se ještě cestou zpátky k nádraží. Vyndal jsem vláčný penis a při čůrání si nenápadně protahoval péro. Stál vedle a také si ulevoval. Měl zakrytého žaluda a mně lákalo shrnout mu předkožku a prohlédnout si ho. Olda po vykonání potřeby penis hned schoval. Já čuráka ještě chvíli držel, aby na něj viděl a předstíral jsem vymačkání dalších kapek. Podíval se a nereagoval. Tak jsem naběhlý klacek musel nacpat zpátky do kalhot a šels Oldou s naběhlým ptákem. Doprovodil jsem ho k vlaku a rozloučil se s ním bez jakéhokoliv uvolnění.

Cestou zpátky se mně špatně šlo s natvrdlým ocasem. Zastavil jsem se za nejbližšími keři a tam se musel vyhonit. Doma před spaním jsem ještě jednou prohnal ptáka, než se uklidnil a já mohl spát.

Jiného kluka jsem během měsíce na stavebnici nenalákal. Chodili jsme potom v různém složení na akce v Praze jak se komu hodilo. Nejčastěji na pivo. Ve středu města většinou čepovali drahou plzeň. Taky další značky jsou v centru předražené. Proto jsme vyhledávali restaurace mimo turistické oblasti a ve vedlejších ulicích. Například Mirek nás pozval do Nuslí, kde bydlí. Mně to vyhovovalo, protože je to blízko nádraží ve Vršovicích. Po třech pivech jsme hospodu v dobré náladě opustili. Nesledoval jsem hodinky, ujel mi vlak a do odjezdu dalšího jsem měl dost času. Mirek mne pozval domů, abych nečekal na nádraží.

Doma mi nabídl pití a to jsem už nechtěl. Zasedli jsme k počítači, že budeme hrát hry. Spustil počítač a šel připravit něco k zakousnutí. V historii jsem viděl, že si prohlížel porno stránky. Mirek se vrátil s namazaným chlebem a sedl si vedle mne. Na obrazovce zůstalo porno a my spolu hodnotili jednotlivce, dvojice i skupiny. Komentovali jsme ženským kozy a chlapům jejich ozdoby. Čím déle jsme koukali na fotky, tím častěji jsme sledovali ptáky mužů. Fascinovala mne trčící péra mladých kluků a narostlé chlouby starších chlapů. Někteří neměli klacky ale klády, Chlubili se velkými a mohutnými dlouhými čuráky s obrovským průměrem. Pod dojmem těchto fotek mi narostl penis a požadoval ukončení těsného sevření v kalhotách. Podobné problémy měl i Mirek. Automaticky jsem zajížděl rukou do rozkroku. Podíval jsem se na Mirka a začali jsme se smát.

Dál už to nešlo oddalovat a oba jsme osvobodili tvrdé kolíky. Sedli jsme si vedle na válendu a celí se uvolnili. Následovalo krásné zvyšování rozkoše přejížděním rukou po pružném péru. Se vzrůstajícím honěním se zvyšovalo napětí v celém těle i rychlost dýchání. Srdce mi tlouklo rychleji a dodávalo do zvětšujícího se ptáka další krev až dosáhl svého maxima. Blaženost nemohla trvat věčně i když bych si to přál. Na vrcholu slasti jsem chvíli vydržel. Nakonec jsem se nadzvedl a čuráka držel od sebe. První výstřiky dopadly na podlahu. Neuvědomil jsem si, že mám kalhoty stažené jen ke kolenům a celé jsem je postříkal dalšími cákanci.

Potom jsem se zájmem sledoval vedle sedícího Mirka jak pracuje na svém péru. Dostal se do závěrečné fáze chvíli po mně a také on prožíval slast jak jsem viděl v jeho napnutém obličeji. Svíral ptáka proti sobě a zacákal si tričko. Pro mne bylo daleko vzrušující honit si ptáka ve dvou než samostatná masturbace. To mi po ukončení schůzek s Tondou nebo s klukama v klubu scházelo. Nyní jsem byl spokojenej, že jsem se vyhonil v přítomnosti Mirka.

Teprve po uklidnění jsme se na sebe podívali a znovu se smáli. Já měl od semene zacákané kalhoty a Mirek tričko. Přinesl ručník a naše výtvory si utřeli. Nečekané zakončení pivního sezení jsem měl zájem opakovat. Pochvaloval jsem Mirka, že to vyšlo, že byl doma sám. Byl si jistý že nikdo nepřijde, protože oba rodiče jsou úředníci a ti mají v pondělí a ve středu dlouhé úřední dny. Jeho mamka prý dělá na finančáku a táta na dopravním odboru vydává techničáky a řidičáky. V tyto dny kdy mají otevřeno pro veřejnost tam musí být do pěti a běžně se vrací po šesté hodině. Naznačil jsem mu, že tyto dny můžeme využít i jindy. Byl pro a já se už těšil na další pivní sezení.

Mirek mne pozval další týden. Hned po ukončení školy jsme jeli do Nuslí. Nezastavili jsme se na pivo a šli rovnou k němu. Zasedli jsme na válendu v jeho pokoji a vytáhli nedočkavé ptáky z poklopců.Ze začátku jsme si pohonili své penisy a připravili je na očekávané hrátky. Měli jsme více času. Přestože věděl, že nikdo nepřijde, otočil pro jistotu klíčem v zámku. Mirek se bez obav svlékl a já ho následoval.

Po delším čase jsem nedočkavě chytil jiného čuráka a důkladně si ho prohlížel. Péro mu trčí trochu stranou, ale jinak má souměrného rovného ptáka zvýrazněného protkanými žílami dlouhého asi 14 cenťáků. Posledně si každý honil svůj klacek a nyní jsem s chutí držel Mirka. On zase chytil můj penis a také ho okukoval a porovnával. Mám asi o centimetr delšího čuráka s větším a špičatějším žaludem.

Mirek mne pevně svíral a přiváděl do blaženého stavu. Musel jsem dvakrát zastavit jeho intenzivní honění, abych se brzy neudělal. Také já dopřál Mirkovi pár přestávek aby se vydejchal. O to silnější jsme měli výstřiky. Času bylo víc než posledně. Po odpočinku a napití jsme rozjeli další kolo hrátek. Přes dvě hodiny jsme si mastili péra a já odcházel na vlak spokojen s prázdnými koulemi.

Těšil jsem se na další dny do školy s představou, že i s ostatními kluky z naší party se sblížím jako s Mirkem. Znova jsem je pozval na prohlídku mé modelové železnice nebo jsem čekal na pozvání od nich. Ale Libor ani Honza neměli zájem k nám přijet a sami žádný mejdan doma nechystali. Jenom Pavel z Čerčan slíbil, že se na stavebnici přijede podívat.

Dál jsme chodiliv partěv různé sestavě na pivo. Nejvíc jsem se těšil pokud jsem se domluvil s Mirkem a jel jen s ním do Nuslí. Do oblíbené hospůdky jsme zašli jen na jedno na stojáka k výčepu a pak šli k němu domů. Nadržení nás popohánělo. Nezdržovali jsme se a po zajištění dveří jsme se svlékli. Běžně jsme se navzájem honili a snažili se často dvakrát vyhonit a odbourat napětí v koulích.

Při další akci jsem byl nadržen a nezačal s honěním. Nedočkavě jsem se sklonil nad Mirka a vzal si jeho okrasu do pusy. Dlouho jsem Tondu nekouřil a scházelo mi mít v ústech penis. Mirka jsem nečekaně překvapil. Tázavě na mne koukal ale nic nenamítal. Líbilo se mu to. Snažil jsem se nasunout se na celé péro. Bylo zřejmé, že jsem si odvykl mít žalud na konci jazyka a trochu jsem se dusil. Posunul jsem se aby mi zůstala hlavička na jazyku.

Cucal jsem žalud a vysával z tvrdnoucí Mirkovi chlouby jeho první tekutiny. Vnímal jsem jak mi nejdřív dopřál pár kapek první rozkoše. Má nečekaná akce přivedla Mirka brzy k vrcholu. Ani já nečekal jeho okamžité vyvrcholení. Začal mi rychleji přirážet do pusy a já vydržel i natahování krku. Chtěl jsem ochutnat a sníst všechno jeho semeno. Rád mám hořké chutě. Hořké pivo, hořkou čokoládu, hořké kafe a po ročním kouření jsem si zvykl i na hořkou mrdinu. Mirkovo nahořklé sperma s houbovou chutími také šmakovalo.

Semene bylo dost a když jsem nadzvedl hlavu, abych dávku spolkl, zůstalo ho na trčícím čuráku ještě hodně. Po několikerém spolknutí celé dávky jsem olízal zbytek ze všech stran stále tvrdého Mirkova péra. Asi jsem se usmíval, protože mne Mirek sledoval a pak se mu překvapivý výraz změnil na úsměv. Byl spokojenej jak jsem ho přivedl k vrcholu. Já se narovnal a sedl si vedle něj.

Teď byla řada na Mirkovi. Váhal jestli mne má honit rukou nebo začít kouřit. Pomalu jsem mu sehnul hlavu k mému rozkroku a čekal jak se rozhodne. Držel mi penis v ruce a přibližoval se pusou k obnaženému žaludu. Přitlačil jsem mu hlavuk penisu a pomohl překonat nerozhodnost. Chytil jsem své nedočkavé péro a přejížděl žaludem po zavřených rtech. Pozvolna jsem mu rozevíral rty a dostával se do jeho úst. Prožíval jsem nádherný pocit jak ohříval mého ptáka. To jsem už dlouho nezažil. Držel jsem Mirkovu hlavu a pomalu s ní kmital na mém kolíku. Ze začátku byl ztuhlý. Po chvíli si na penis v ústech zvykl a sám po něm kmital hlavou.

Nechtěl jsem ho stresovat a nevycházel jsem mu zezdola vstříc, abych nezajížděl moc hluboko do úst. Sám jsem poznal, že jsem si nejdřív musel zvyknout mít čuráka v puse, abych si nezprotivil tyto aktivity. Při vědomí, že Mirek poprvé kouří péro, jsem se rychle blížil k vrcholu. Raději jsem přidržel jeho hlavu stranou, abych mu nenastříkal semeno na tváře a do úst. Nevěděl jsem jak by reagoval. Sperma se potom dostalo na jeho hruď a krk a na mé břicho. Mirkovi to nevadilo. Utřel nadílku po svém i mém těle. Nakonec k prstům čichal. O mé aroma se zajímal a to byl dobrý signál, že ho moje semeno přitahuje.

Naše hrátky nás sblížili tak, že jsme se bavili spolu bez zábran. Slyšel jsem o Mirkovi, že má chodit s holkou. To mi potvrdil. Zároveň mi řekl, že i když ji mrdá, neomezuje se jen na ní a honí si péro s jedním klukem. Překvapil mne svým tvrzením o mně a Tondovi, že o nás ví, že si spolu užíváme. Nikomu svůj předpoklad o nás neříkal a to mne utvrdilo, že mu můžu důvěřovat. Já se mu přiznal, že s Tondou jsme si skutečně honili a kouřili čuráky. Pověděl jsem mu, že jsem zároveň chodil s Monikou. To jsem ale ukončil, protože mne chození a mrdání s holkou neuspokojuje. Také jsem mu řekl, že se Tonda zabouchnul do Jany a intimnosti mezi námi skončily. I když naše aktivity skončily, kamarádství mezi námi trvá.

V Mirkovi jsem získal dalšího dobrého kamaráda, kterému důvěřuji a s kterým si intimně užívám. Byl jsem rád, do jaké roviny se náš vztah dostal.

Před prázdninami jsem se sblížil i s Pavlem. Už začátkem června se nemusel ve škole stresovat s prospěchem. Měl solidní známky ze všech předmětů. Patřil mezi výborné studenty i když nebyl žádný šprt. Učení hlavně technických předmětů mu šlo samo. Pomáhal strýcovi v autoservisu. Motory a auta dobře znal z praxe. Po průmce chtěl hned do servisu nastoupit a strýc prý s ním počítá.

Mé nové pozvání využil a přijel se v pátek podívat na stavebnici. Chtěl se vrátit večer, ale stavebnice ho zaujala a zůstal u nás přes noc. Pavla zajímalo propojení a mechanické ovládání celého modelu železnice. Navrhl několik úprav v kolejišti nádraží, novou signalizaci na výhybkách i na křižovatkách se silnicemi a rozšíření celé stavebnice. Mně se navržené změny líbily a v týdnu jsme v Praze sháněli potřebné doplňky i nové koleje, mašiny a vagóny na rozšíření modelu. Pavel přijel se mnou ze školy v pátek s plánem, že budeme pokračovat i v sobotu. Stavebnici jsme předělávali k oboustranné spokojenosti.

Já se nedočkavě těšil na večer. Šli jsme spát do mého pokoje v podkroví. Leželi jsme vedle sebe na rozložené válendě. V noci jsem toho moc nenaspal. Trpělivě jsem čekal až Pavel usne. Potom jsem mu opatrně zajel rukou pod deku a po milimetrech se přibližoval k jeho rozkroku. Obával jsem se abych nenarušil naše přátelství s jeho citlivou povahou. Na mé narážky během dne ohledně penisů při úpravě modelu Pavel nereagoval. Byl zaujatý předěláváním železnice a vymýšlením jejího zlepšení. Nechtěl jsem Pavla odradit od společné zábavy a už vůbec ne aby odjel.

Pavlův rozkrok mne v noci neskutečně přitahoval. Přes všechny své obavy jsem neodolal a nadzvedl nad ním deku. Rukou jsem opatrně položil na jeho chloubu. Vnímal jsem pod slipy v ruce jeho teplé přirození. Byl jsem vzrušený když jsem přes látku držel jeho vláčný penis s koulemi. Pavel spokojeně spal a mně se samovolně postavil klacek. Snažil jsem se při každém jeho posunutí dát hned ruku stranou abych ho nevzbudil. Pokud se obrátil zády ke mně, čekal jsem až zase bude spát na zádech nebo čelem ke mně. Stále mne vábil jeho pták a vyhledal jsem jeho mužství, které jsem měl vedle sebe a ještě ho detailně nepoznal.

Teprve k ránu jsem usnul. Bylo už světlo když jsem se vzbudil. Pavel se na mne díval. Já si uvědomil, že mám ruku na jeho rozkroku. Chtěl jsem ruku odendat, ale nešlo to. Něco mi v tom vadilo. Měl jsem ruku v jeho slipech. Neuvědomoval jsem si, že bych se snažil dostat přímo k jeho mužství. Nyní jsem neměl v ruce vláčný penis ale stojícího čuráka. Pavel se na mne usmál a já mu dal za nádherné překvapení pusu. Pak se přiznal, že ráno po probuzení jsem měl na jeho rozkroku ruku. Pomalu mi přendal ruku do slip, aby mne neprobudil. Pak netrpělivě čekal až se probudím.

Uvědomil jsem si, že i Pavel má podobné potřeby a stáhl jsem mu slipy. Už jsem se nerozpakoval a začal ho honit. Poznal jsem, že má představa o Pavlovi který nemá zájem o kluky nebyla správná. Pavel si začátek užíval a sledoval mne s napětím. Pak sáhl také po mém klacku a začal ho honit. Ještě večer jsem pochyboval, jestli bude mít zájem o vzájemné sblížení. Velký pokrok v našem vztahu mi potvrzoval honěním mého tvrdého penisu. Za jeho aktivity jsem byl nesmírně vděčný. Získal jsem dalšího blízkého kamaráda.

Po této noci jsem se z naší šestičlenné party intimně sblížil se dvěma kluky.

Ostatní o to neměli zájem. Využíval jsem skutečnosti stýkat se s nimi podle oboustranných domluv. To mi vyhovovalo a s každým jsem se scházel podle jejich možností. Předcházející schůzky s Tondou jsem nahradil novými vztahy s Mirkem a s Pavlem.

Johan Bidlo

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: