Erotická povídka: Bidlo 7

Johan Bidlo

adult-1867665_640

Ve třeťáku se toho dost změnilo. Moje kamarádství s Tondou dál trvalo. Chodil jsem s ním na tréninky dorostenců.

Při tom jsem poznal další čtyři kluky z Čechie v Dubeči, se kterými jsme si honili péra. S Tondou a holkami jsme chodili od ledna do tanečních. V té době se Tonda zabouchnul do Jany a víc se jí věnoval. Naše kamarádství se omezilo na školní aktivity.

Ve třídě jsem získal další kamarády. Navzájem jsme se poznávali a při tom jsme se dál sbližovali. Nejvíc jsem se skamarádil s Mirkem. Scházel jsem se s ním podle dohody. K Mirkovi jsem jezdil do Nuslí i dvakrát týdně. Během schůzek jsme proháněli čuráky.

Vzájemně jsme uvolňovali napětí v koulích.

Se stoupajícím penisem mi stoupala spokojenost i sebevědomí. Začal jsem Mirka také kouřit. Nejdřív jsem s obavou očekával jeho výstřik do pusy, abych to zvládl. Předtím jsem dlouho poznával mrdku Tondy a než jsem si zvykl na její chuť.

A s Mirkovým mlíčím jsem neměl zkušenosti. Ze začátku mi stříkal semeno na tělo, na krk i na obličej. Ze sevřených rtů jsem pomalu poznával hořkost jeho životodárné bílkoviny. Po otevření pusy jsem olizoval ze rtů vycákané kapky. I Mirek měl mrdinu nahořklou a zároveň mírně nasládlou. Po zkušenosti s Tondou mi brzy nedělalo žádný problém sperma ochutnat a potom i polykat. Dokonce jsem s chutí vysával zbytky sperma z vystříkaného čuráka, abych získal celou dávku.

Také Mirka jsem chtěl postupně naučit poznat moje mlíčí.

Věděl jsem, že musím postupovat po malých krocích, aby sám poznal jestli mu mrdina nevadí. Poprvé když mne začal kouřil jsem se cítil na vrcholu blaha. Jeho snažení bylo fantastické. Nedokázal mne hulit jako Tonda. Ale o to víc vzrušující bylo jeho úsilí. Dal jsem mu na jazyk naběhlý žalud a posouval jen pomalu hlouběji. Natahovalo ho to. Raději jsem nezkoušel dostat se k mandlím. Vím jak mne to ze začátku hodně vadilo. Netrval jsem jenom na kouření. Začal mého čuráka ulizovat ze všech stran. I toto jeho snažení bylo pro mne neskutečně inspirující.

Při dalším kouření jsem Mirka šetřil a tvrdý penis jsem mu jen nechal na jazyku a dál se nesnažil proniknout. A před výstřikem jsem vyndal ptáka z pusy a dávku mu nastříkal na tělo. Změklý ocas s ulepeným žaludem jsem mu nabídl do pusy. Viděl jsem jak se při tom kření, ale jinak neprotestoval. Můj nástroj s obavami olízal.

Následující dny už neuhýbal pusou, když jsem začal stříkat. Mirek časem dokázal udržet v puse mou nadílku. Jen mrdinu převaloval na jazyku a pak ji vyplivl do kapesníku. Ještě nic nepolykal. Po vyplivnutí mu zůstal zbytek na jazyku. Se zájmem jsem sledoval jak zbytek semena zkoumá.

Pak s rozředěnými slinami si už se specifickou nahořklou houbovou chutí poradil.

Poznal jsem že i Mirek si na mé semeno postupně přivyká. Během dalších hrátek jsem mu první dávky směroval na tělo. Nakonec ocas se zbytkem vytékající mrdiny jsem mu dal do pusy. Čuráka si už nechal na jazyku. Žmoulal ho a pak všechno co měl v puse musel spolknout. Dokázal to bez odporu.

Následně jsem ho už nešetřil. Nechal jsem mu v puse všechno semeno z plných koulí. Vyndal jsem čuráka z jeho úst co z něj vysál i zbytek a potom co penis zvláčněl. Uvolniljsem mu pusu, aby mohl snadněji polykat.Pak už bez problémů všechno zvládal. Byl jsem rád, že mou mrdku neodmítal a naučil sepolykat celé dávky.

Mirkovi jsem po čase navrhl, aby šel s námi na pivo i Pavel. Souhlasil a nikoho dalšího jsme nezvali. Na stojáka jsme jedno urazili a pak se vydali k Mirkovi. U něj v pokoji jsme v počítači pustili video tří kluků jak si užívají. To nás inspirovalo a za chvíli si Mirek rozepnul kalhoty a uvolnil napnutý rozkrok. Já ho následoval. Pavel mne překvapil. Brzy se přidal. Seděli jsme vedle sebe a mastili si své klacky. Nedalo mi to a Pavla, který seděl mezi námi, jsem chytil za jeho okrasu. Držel ho i Mirek. Pavel se nerozmýšlel a zaměstnal obě své ruce. Abych mu usnadnil přístup k mému ptáku, stáhl jsem si kalhoty. Za chvíli jsme byli bez oblečení všichni.

Pavův čurák mne přitahoval jako magnet.

Sklonil jsem se nad něj a začal ho kouřit. Vystřídal mne i Mirek. Pavel se spokojeně usmíval, ale neodhodlal se vzít žádný penis do úst. Byl s námi poprvé a k ničemu jsme ho nenutili. Já byl rád že se účastnil našich aktivit. S Mirkem jsem se o jeho okrasu střídal, až jsme ho přivedli k výstřiku. Jeho mrdina voněla jako všechny předcházející co jsem poznal. Byla nahořklá a zároveň s nasládlou chutí. Vybavilo se mi při tom droždí. To jsem mamce ujídal, když pekla a já někdy uždiboval i vykynuté těsto. Na závěr odpoledne jsem vykouřil Mirka a on mne. Pavel nás se zájmem pozoroval.

S Pavlem jsem jel večer vlakem domů a přiznal se, že se mu to líbilo. Poprvé ho prý někdo kouřil. S kluky si doma dřív honili péra, ale nikdy se nekouřili. Byl jsem rád, že mu to nevadilo. Také já byl spokojený, že jsem ochutnal jeho semeno.

Na další setkání stačilo Pavlovi říct, že jdeme na pivo. Hned se připojil. Z hospody k Mirkovi domů jsme se přesunuli automaticky. Jeho rodiče měli být v práci, ale přesto Mirek pokoj uzavřel. Zasedli jsme na válendu a vzájemně se zbavovali překážejících oděvů. Zbývající slipy všem nadouvaly nedočkavé kolíky. Popohánělo nás osvobozovat jeden druhému naběhlé čuráky. Pomalým stahováním posledních svršků se zvyšovalo naše očekávání i napětí penisů. Při stahování slipů uvolnění péra vystřelila jako čertíci z krabičky.

Nyní Pavel nečekal a hned chytil mého čuráka. Rázně mne začal honil. Mirek pak navázal na jeho iniciativu a začal mne kouřit. Zvolnil tempo a já měl šanci déle vydržet. Naklonil jsem se nad Pavla a rád se věnoval jeho napruženému ptáku. Byl vzrušený od začátku a nedočkavostí měl uslintaný žalud. Ochutnal jsem Pavlovu předmrdku. Nemá žádnou výraznou chuť. Je jen nepatrně slaná. Střídali jsme se při kouření. Pouze Pavel se zdráhal začít někoho hulit. Stačilo mu, že nás honil. To ale nestačilo mně. Když byl roztažený na válendě a Mirek Pavla kouřením přivedl k výstřiku, natočil jsem se nad něj a dal mu svého čuráka před pusu. Žaludem jsem mu jezdil po rtech a on ve vrcholu vzrušení pusu otevřel. Natlačil jsem mu žalud mezi zuby a tam ho nechal. Mohl mne kousnout, ale ustál to. Později když se zklidňoval, jsem mu nechal začátek penisu na jazyku. Už se neodvracel a já zase na něj netlačil. Dovedl jsem Pavla k tomu, že se podvolil a nevadilo mu, že má čuráka v puse.

Také Mirek zkusil jestli ho bude Pavel kouřit. Nabídl mu svou okrasu a Pavel ho nezklamal. Už mu nevadilo mít v puse další klacek. Jen mu ptáka cumlal, ale nekouřil. Byl to u Pavla pokrok. Já doufal, že i on za čas bude kouřit čuráky a zvykne si na semeno. Chápal jsem ho, protože i mně trvalo dlouho, než mi mlíčí kluků zachutnalo.

Řekl jsem si, že můj úkol bude časem Pavla připravit na to, aby mu mrdina nevadila.

Naše schůzky pokračovaly dál a spolu jsme si často užívali. Shodli jsme se, že válenda nám třem nestačí. Po příchodu k Mirkovi začaly přípravy. Odsunuli jsme stolek a doprostřed pokoje rozložili velkou deku. Sedli jsme si do kruhu a naklonili se k vedlejšímu kamarádovi.

Já si položil hlavu mezi rozevřené nohy Pavla, on se uvelebil v rozkroku Mirka a ten si hrál s mým přirozením. Vnímal jsem jak mi z čekajícího ptáka shrnoval předkožku a obnažoval žalud. Pomalým i rychlým opakováním jsem cítil jak se mi penis zvětšuje.

Já se zase věnoval Pavlovi. Bylo zajímavé sledovat jak se mu honěním mění mužství. Vláčný visící úd se mu zvětšil a narovnal na trčící tvrdý klacek stejného průměru do kořene k žaludu. Už jsem měl možnost vidět několik různě tvarovaných ptáků. Buď se jim ke kořenu měnily průměry nebo byly různě ohnutý. Ale jeho kolík byl úplně rovný jako vysoustružený a neohýbal se na žádnou stranu. Na konci měl velkou hlavu která zabírala čtvrtinu délky jeho údu. Veliký tvar jeho čuráka umocňoval ohromný žalud s větším průměrem než rovný penis. Nepřehlédnutelnou hlavu penisu zvýrazňoval výrazný lem kolem celého žaludu. Také rudá hlava přispívala k dominantnímu vzhledu a zakončení jeho péra. Prohlížel jsem si Pavlovu okrasu zezdola. Připomínala mi namalované srdíčko. Napadlo mne, že mi takto dává i své srdce. S vděčností jsem mu políbil a olízal žalud.

Změnili jsme sestavu a všichni se obrátili. Nyní jsem nabízel své mužství Pavlovi a já měl před sebou Mirkovu okrasu. Pustili jsme se do dalších hrátek. Pavel mne hlavně honil a občas mi jen olíznul péro. Měl jsem možnost víc se věnovat Mirkovi a sledovat jeho reakce. Začal jsem ho náruživě kouřit. Kroutil se, vycházel mi v přírazech vstříc, chvěl se po celém těle a vykřikoval óóóch, ááách a úúúž budu.

Trvale jsem ho vysával a čekal na odměnu. Zaplnil mi pusu svým nektarem. Vychutnával jsem hořkost jeho semene. Nestačilo mi to a v rozrušení jsem se obrátil na Pavla. Mirek mi uvolnil místo a já pokračoval v kouření Pavla. Rozjel jsem další číslo. Pokračoval jsem v intenzivním kouření. Pavel byl rozdělaný od Mirka a po chvilce se i on dostal do vrcholu.

Jeho dávka byla větší a část mi vytekla z pusy na trčící kolík.

Pomalu jsem převaloval po jazyku sperma a bezprostředně jsem ho porovnával s Mirkovým semenem. Po polknutí druhého přídělu jsem řekl své hodnocení. Pavlova bílkovina je podobně hořká a jen nepatrně sladší. Kluci vzali porovnání mrdiny na vědomí. TakéMirek chtěl ochutnat Pavlovo semeno a olízal jeho mokrý kolík.

Já ještě nestříkal a nabídl klukům svou smetanu. Zájem měl Mirek. Já se honil nad jeho hlavou. Během výstřiku jsem nastříkal dávku do čekajících úst. Mirek, který před chvílí okoštoval Pavla, spolkl mou dávku a prohlásil, že má mrdina víc chutná po houbách. Pavel se zatím k ochutnání mrdiny neodhodlal.

Po malém občerstvení a odpočinku jsme zvládli další kolo. Líbilo se to všem a od té doby jsme jezdili ve třech po škole k Mirkovi kdykoliv to šlo. Jeho rodiče byli v úředních dnech celý den v práci a vraceli se domů večer. Měli jsme jistotu, že nikdo nás nepřekvapí.

Domlouvali jsme se také na prázdninách. Mirek nám při projednávání navrhl, že by jsme mohli jet na Sázavu. Mají prý po dědovi v Ledečku chalupu. O víkendech jezdí na chalupu hlavně jeho rodiče a mají tam menší zahrádku.

Mirek dostal za úkol až budou rodiče na dovolené, aby tam alespoň jednou týdně zajel zalít.

Později nám upřesnil, že jeho rodiče budou odlétat první sobotu v červenci na dovolenou na Kanáry a vrátí se za 14 dní. Já i Pavel jsme začátkem měsíce nic neplánovali a souhlasili jsme s touto možností. Odjezd jsme dohodli hned v sobotu, v den odletu Mirkových rodičů.

Škola nám skončila v úterý a já se domlouval s Pavlem jestli se před tím ještě sejdeme. Zatím jezdil Pavel k nám ohledně železničního modelu a jeho rozšíření. Já s ním jel maximálně stejným vlakem ze školy a on cestou vystoupil. Dohodli jsme se, že na oplátku přijedu tentokrát já do Čerčan a tam oba počkáme na Mirka.

Hned po škole jsem se ve středu balil a rodiče seznámil s tím, že na dva týdny budu na Sázavě. Tentokrát mamka neměla připomínky že odjíždím. Ještě mi přinášela hromadu věcí, které bych si měl podle ní vzít. Na to bych potřeboval snad tři batohy. Hlavně že jsem dostal chechtáky na cestu. Jen mne nabádala aby se mi nic nestalo.

Ve středu ráno jsem jel oblíbeným vlakem za Pavlem. Čekal mne na nádraží a já byl zvědavej kde bydlí. Po 10 minutách jsme došli k bytovce se čtyřmi byty. Bydlí v prvním patře v bytě 3+1. Jeho rodiče byli v práci a ukázal mi celý byt. Největší byl obývák, vedle byla ložnice rodičů a Pavel měl menší pokoj. Vedle postele, skříně na hadry a skříněk na vše ostatní tam měl ještě stůl. Dohodli jsme se, že budu v jeho pokoji. V obýváku jsem nechtěl spát, aby mohli rodiče sledovat telku. Odtud jsme vzali rozkládací lavici a dali ji k Pavlové posteli. Jinam se nevešla. Pokud by se posunula, nešla by otevřít skříň. S tímto umístěním jsme byli oba spokojeni.

Dopoledne jsem vypakoval nejnutnější věci aby se nemuchlali. Pak mne Pavel protáhl po vesnici. Okolo Sázavy jsme se dostali ke splavu a tam sledovali úsilí vodáků překonat jez. Pavel mi řekl, že tady občas sleduje jak se vodákům daří zvládnout překážku. Při současném větším stavu vody je jez s obtížemi sjízdný. Někdo se ale udělá a pak má starost pochytat věci na řece. Pokud je málo vody, tak musí posádka sesednout a odlehčenou loď spouštěl na provaze samotně. Pod splavem do ní můžou nasednou a pokračovat. Naopak při velké vodě by se lodě měly přenášet po břehu.

My jsme zde vydrželi a se zájmem pozorovali jak se komu daří překonat jez. Bylo tady pár čumilů jako my. Vedle je půjčovna lodí a ti, kteří si loď tady půjčili se domlouvali jak pojedou, aby se hned na začátku neudělali. Někteří sem dojížděli z horní Sázavy a lodě vraceli. Pavla napadlo, že si loď také půjčíme a řeku sjedeme. Mně se to zamlouvalo a já byl pro. Ještě jsme museli zjistit co na to Mirek. Než jsme mu zavolali, tak nás v půjčovně zklamali. Nyní od začátku prázdnin mají všechny lodě zamluvené do poloviny srpna. Teprve potom bychom měli šanci. Tak jsme ostrouhali.

Byly už po poledni a Pavel mne pozval na oběd do hospody k nádraží, protože doma nic neměl. Dál mne Pavel zavedl k nedaleké škole. Spokojeni jsme pak pokračovali v prohlídce Čerčan. Zavedl mne ke kinu a já se divil, že zde stále hrají. Přitom jak jsem viděl na programu, promítali zde filmy jako v Praze v multiplexech za nesrovnatelné ceny. U nás v okolí jsou kina dlouho zavřena a neslyšel jsem, že by je někdy měli znova otvírat.

Došli jsme na konec vesnice a hned vedle byl les. Bydlím taky u lesa a líbilo se mi, že Pavel má takéblízko do přírody. Zároveň v Čerčanech mají prodejny, hospodu, kino a hlavně že je zde řeka. Asi bych to vyměnil za bydlení v naší osadě pokud bych zde bydlel v samostatném domě jako u nás.

Večer jsme se vrátili a nastalo vyptávání jeho rodičů jak to Pavlovi i mně šlo ve třeťáku, jestli mám představu kam po škole, kde bydlím a podobné otázky. Další kolo výslechu se týkalo prázdnin a kam nyní plánujeme jet. Neznali jsme přesně kam nás Mirek vezme na chalupu a tak jsme se domluvili, že pojedeme na čundr k Sázavě. Místo kde budeme jsme ještě nevěděli. Následovaly rady na co by jsme si měli dát pozor a co všechno by jsme si měli vzít na cestu. Bylo to něco podobnýho jako u nás doma. Výslech a rady na cestu jsem slyšel hlavně od jeho mamky. Pak mamka přinesla hodně hadrů co by si měl vzít na cestu. Probrali jsme to a většinou z toho nechali doma.

Potom už byl klid a já s Pavlem se večer přesunuli do jeho pokoje k počítači. Vedle v obýváku se koukali rodiče na bednu a nás si nevšímali. V noci jsme žádnou akci nerozjeli. Rodiče by nás mohli vyhmátnout. Zato ráno po odchodu rodičů do práce a po snídani a po ranní hygieně jsme znova zalezli do postele.

Užívali jsme si celé dopoledne, než jsme vylezli z pelechu.

Také druhý den jsme nenechali čuráky v klidu. Teprve po obědě jsme v klidu relaxovali u řeky. Bylo horko a raději jsme po chvíli opalování zalézali do stínu, abychom se hned na začátku prázdnin nepřipálili. Rozpálená těla jsme také často ochlazovali v Sázavě.

V sobotu ráno jsme vše zabalili a vydali se na nádraží s plnou polní a čekali na Mirka až přijede. Měl přijet přímým vlakem z Prahy. Zde jsme plánovali přestoupit na posázavský pacifik, aby začaly naše dlouho očekávané prázdniny.

Autor povídky: Johan Bidlo

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: