Erotická povídka: Chtěla ojíždět moji buchtičku

Čas utíkal a postelí mi sice prošlo pár kluků, ale jelikož jsem nějak nemohla zapomenout na svoji kamarádku a budila se v noci nadržená, po zkušenosti s Denisou přišla na řadu Markéta. Ozvala se mi přes seznamku, nadržená podnikatelka, co chtěla lízat a ojíždět moji buchtičku. Navrhla první setkání přes web kameru. No, co vám budu popisovat. Hned na první pokus jsme se vzájemně u kamery udělaly a pěkně postříkaly svoje křesla.

Líbí se mi opravdové krásky

LMé odhalení bylo drsné, líbí se mi opravdové krásky. Tahle byla macatější baculka, dobře stavěná, pevné větší prsa, cca pětky a dole ukrývala poklad. Když tekla, bílé mlíčko stékalo po tlusťoučkých okrajích buchtičky. Celé dny chodila v kostýmku, nosila podvazky, vysoké podpatky. Navrhla mi opravdové setkání. Bydlela v jiném městě, měla auto, takže žádný problém. Přijela další den.D

Dotýkala se každého místa na mém těle

Ještě jsem nezažila něžné milování se ženou, tahle mi věnovala veškerou pozornost, daly jsme si nejdříve víno, jahody a společnou koupel, nikam nespěchala. Líbala mě jemně, dotýkala se každého místa na mém těle, jezdila jazýčkem od krku až na vnitřní stranu stehen, hladila po vlasech a lízala dlouho moji šťávu.

S Denisou to bylo dravé šoustání a s Markétou dlouhé něžné milování. Masírovala moji mušličku a análek robertkem, dělala mi všechna smyslná potěšení. Nechala se ojet rozkročená jazýčkem v křesle, krásně tekla, jemně sténala, předváděla mi striptýz, nemohla jsem se nabažit těch jejich tvrdých bradavek a velkých ňader.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: