Erotická povídka: Poprvé do zadečku

Tento příběh je pravdivý. Co se týká sexu jsem docela konzerva a tak se není co divit, že jsme asi půl roku odolával naléhání mé partnerky Jany, abych jí to udělal do zadečku, že se mi to bude líbit a že se ničeho nemám bát. Sama byla v análku zběhlá a líbil se jí, takže mně při každém našem sexu navrhla, zda bych to chtěl zkusit.

Jednou jsem se odhodlal

Nechtěl jsem to úmyslně a neměl jsem to v plánu, ale stalo se. Jednou jsme se zase začali milovat. Lízal jsem ji vyholenou kundičku a Janina krásně tekla. Tu mě napadla věc, kterou jsem nikdy neudělal.

Smočil jsem prst v její kundičce, aby byl co nejvíce mokrý a začal s ním následně dráždit dírku o něco níže. Kroužil jsem kolem a vždy malinko zatlačil. Měl jsem strach, sám bych asi nepřežil, kdyby mi někdo něco strkal do zadku, ale Janičce se to líbilo.

Abych dodržel aspoň nějakou hygienu, nestrčil jsem prst opět do jejího mokrého lůna, ale použil jsem lubrikační gel. Nanesl jsem jej na její zadeček a prstem opět kroužil kolem a pak zatlačil.  Bylo to fajn a vzrušovalo mě to. Zastrčil jsem ji do zadečku i druhý prst. Opatrně a zlehounka tak, aby to Janinku nebolelo. Ale ona byla v této praxi zběhlá, líbilo se jí to a chtěla víc.

Chtěla to zezadu a pak do zadečku

Byla roztoužená a klekla si na všechny čtyři a vystrčila na mě tu její krásnou věčně nadrženou mušličku. Penis, který jsem měl mokrý od jejího kouření krásně vjel dovnitř a jezdil tam. Přirážel jsem hlubokou až po koule.

Vzdychala, ale nezapomínala na své přání. „Teď do zadečku“, napomínala mně. Vytáhl jsem ho, ještě pro jistotu otřel gelem a přiložil ho zlehka na její dírečku. Tady se přeci nemůže vlézt, myslel jsem si. Lehce jsem zatlačil a můj tvrdý klacek se posunul směrem dovnitř. Bylo to tam tak krásně úzké a mě to tak hrozně vzrušovalo. Najednou jsem zjistil, že půlka penisu je uvnitř a Janu to nebolí, naopak byla roztoužená a prsty si dráždila kundičku.

 Začal jsem ji tedy šukat do zadečku. Poprvé a byla to nádhera. Vytáhl jsem jej a opět potřel gelem a znova zasunul. Jezdil tam a mé koule jí mlátili do kundičky a do prstů, kterými si ji dráždila. Chtěla, abych se jí vystříkal do zadečku.  Při tom, jak byl análek vzrušující to nebyl problém. Přirážel jsem a rukama masíroval její obrovské kozy, které teď visely dolů jako dva měchy.

 Najednou jsem ucítil tlak a proto jsem přirazil znova o to silněji až mi v něm začalo lomcovat a můj penis začal stříkat Janče do zadečku. Byla to opravdová nádhera. Od té doby jsme s Jančou provozovali análek často a já už se nestyděl ani mi to nebylo trapné, že dělám něco „prasáckého“ Zjistil jsem, že zadeček je daleko užší, než leckterá kundička a o to více vzrušující. Půl roku mi trvalo než jsem sebral odvahu, ale stálo to za to. A jaká byla vaše první zkušenost s análkem?

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: