Erotická povídka: Pochybné známosti 2

Kalhotky odsunul na stranu teprve po několika minutách, během kterých mě rozdráždil skoro až k orgasmu. Co je to pravá rozkoš jsem pochopila ve chvíli, kdy se obličejem ponořil mezi mé pysky a začal jazykem drnkat o můj klitoris.

Způsoboval mi v rozkroku tolik rozkoše, kolik jsem nezažila několik dlouhých měsíců. Nohu mi tlačil stále víc nahoru, aby měl lepší přístup, a já jsem tekla. Byl tak hrubý a neomalený, bezohledný bastard. Přesně věděl, co chci!

Cítila jsem slabost v kolenou, bála jsem se však pohnout, aby nepřestal. Jen jsem tiše kňourala blahem a snažila se odolat nutkání přitlačit si jeho hlavu co nejtěsněji do klína. Celkově jsem měla podivný strach se ho dotknout, což se mi vůbec nepodobalo.

Měla jsem pocit, že stojím opřená o své vchodové dveře už celé hodiny. Jako by se přese mě přelévaly vlny neutuchajícího vzrušení, které sílily a slábly podle toho, jak se muž mezi mými stehny snažil. Velmi rychle zjistil, co se mi líbí – nebo si to pomatoval ze skladiště jaderného paliva.

Postupně do své činnosti zapojil také prsty, které mi střídavě pomalu a rychle strkal do mé vlhké kundičky. S hlavou zvrácenou dozadu jsem se zalykala blahem. Několikrát jsem byla tak blízko orgasmu, že jsem už ani nevěřila, že by mi mohl být odepřen. On však očividně věděl, co dělá, protože pokaždé přestal přesně v ten nejposlednější moment, kdy to ještě bylo možné. A to všechno jen proto, aby mohl po několika minutách pomalého dráždění začít znovu.

Přestal teprve ve chvíli, kdy se mi začala točit hlava a skoro jsem na něj spadla. Nevypadal v ten moment spokojeně a já jsem se bála cokoliv říct. Tak hrozně moc jsem toužila po tom, aby mě udělal, že bych byla ochotná splnit mu jakékoliv sebezvrhlejší přání. V ten moment jsem dokonce doufala, že si opravdu bude přát něco hodně zvrhlého. A viděla jsem mu na očích, že o mém přání ví.

„To taky budu všechno dělat já?“ zeptal se a hrubě mě strhnul na kolena. Tiše jsem sykla bolestí a podvědomě jsem se od něj trochu odtáhla, ten bastard mě ale chytil za vlasy a zvrátil mi obličej nahoru k němu. Několik vteřin si mě s lehkým úsměvem měřil, než mi nasměroval do úst svůj tvrdý klacek.

Neomaleně mi ho vrazil až dozadu do krku, takže jsem se zalkla a začalo mi téct z očí. Naštěstí jsem se ale nezačala dávit – takovou radost bych mu neudělala! Naopak, rychle jsem se vzpamatovala a upřela jsem na něj oči. On však pochopil, že se mu tímhle způsobem vysmívám a mě došlo, že jsem to asi neměla dělat.

Jeho ruka pevněji uchopila těch několik pramenů mých vlasů, načež několikrát prudce přirazil proti mému obličeji. Nemohla jsem se ani pohnout, a co bylo nejhorší, nemohla jsem polknout, takže mi teklo z pusy. Když po chvíli přestal, znovu mi zvrátil hlavu dozadu a prohlížel si mě, jako bych byla nějaké bizarní zvířátko.

„Děvko,“ zašeptal a jeho hlas byl prosycený špatně skrývanou spokojeností. Opovržení, které se snažil do toho jediného slova vložit, díky tomu zůstalo naprosto upozaděné. Já jsem si však tentokrát dala pozor, abych nevypadala příliš spokojeně.

Když mi znovu zajel penisem do pusy, začala jsem pochybovat hlavou, abych mu ukázala, že i já umím velkou spoustu příjemných věcí. Pouštěla jsem si ho co nejhlouběji a upírala jsem na něj přitom oči. Líbilo se mu to, poznala jsem to, když začal hlasitě vzdychat. Jinak však své vzrušení najevo nedal – pokud jsem tedy nepočítala jeho tvrdý klacek v mých ústech.

„Dost,“ zavrčel po několika minutách a tvrdě mě odstrčil. Vyjekla jsem a spadla jsem na záda. Posunkem mi naznačil, abych se nehýbala, a já jsem se tentokrát rozhodla poslechnout.

Když si ke mně kleknul, roztřásla jsem se vzrušením. Chtěla jsem ho konečně pocítit v sobě! On se však jen zašklebil a popadl mě za zápěstí. Hrubě mi je přimáčknul k sobě a svázal je páskem, který vytáhl z mého koženého kabátku. Potom je přivázal k noze botníku, a aniž by se obtěžoval zkontrolovat, jestli nejsou pouta příliš těsně utažená, začal se věnovat mému oblečení.

Nevydržela jsem to, protože do mého podvědomí pronikly útržky z mého výcviky. Zatahala jsem za pouta, abych se ujistila, že nejsou příliš pevná, a že mi po čase nepřeruší proudění krve v rukách. On však zaregistroval pohyb a přezíravě se na mě usmál.

„Ještě jednou se pohneš a přísahám, že toho budeš litovat, štětko.“

Ztuhla jsem a tělem mi projela vlna strachu. Uvědomila jsem si, že by mi opravdu mohl ublížit. Potom se však o slovo přihlásily vzpomínky ze skladiště jaderného materiálu, které mi pomohly se uvolnit. Tehdy mě nezabil, neudělá to ani teď.

On si nade mě mezitím klekl a hrubě zkoumal mé tělo. Jeho penis mě přitom mimoděk šťouchal do břicha. Rozhodla jsem se být zlobivá holka a znovu jsem zatahala za svá provizorní pouta. Jen co jsem to udělala, došlo mi, že on na to čekal.

Vztekle na mě zavrčel a jediným prudkým pohybem roztrhnul moji košili. Chtěla jsem vykřiknout, ale nacpal mi svoji ruku do pusy a hrubě mi roztáhl nohy. Jeho penis mnou projel jako kulka, slastí se mi zajiskřilo před očima a on se zasmál.

„Chováš se, jako bys s nikým nepíchala od té doby, co jsem tě vyklepal v tom skladišti,“ poznamenal konverzačním tónem. Kousla jsem ho do ruky a znovu zatahala za svá pouta. V duchu jsem se však spokojeně tetelila, protože tahle věta dokazovala, že na ten incident myslel!

Odměna na mé chování přišla záhy. Chytil mě pod krkem a lehce přitlačil, aby mi ukázal, že mě má pod kontrolou. Záhy mě druhou rukou chytil za vlasy, zvrátil mi hlavu a kousl mě do krku, který jsem mu díky tomu odhalila. Vykřikla jsem, nicméně ani já sama jsem si nebyla jistá, jestli to bylo bolestí nebo touhou. Jeho tvrdý kolík totiž stále vězel v mé roztoužené lasturce.

Po několika sekundách pustil mé vlasy a já jsem se na něj zadívala. V očích mu hořela vášeň, jakou jsem u jiného muže nikdy nepoznala. Zasténala jsem a sevřela jsem své vnitřní svaly kolem jeho penisu. Ihned začal divoce přirážet a já jsem si uvědomila, že nejsem jediná, kdo se pohybuje na hranici orgasmu.

Uměl se však ovládat, protože dokázal svůj frontální útok zastavit. Zpomalila a sklonil se k mým ňadrům, doposud skrytým v podprsence. Krajková látka mu však očividně nepřekážela, protože nasál moji bradavku přes ni. Lehce ji zkousl a rukama zároveň pevně sevřel můj pas. Opět se mi zajiskřilo před očima, tentokrát jsem však pocítila odezvu i ze svých slabin.

„Ještě ne!“ vykřikl chraplavě a chytil mě za bradu. „Ne! Nesmíš!“

„Prosím,“ zasténala jsem rozechvěle, jeho pohled však byl nekompromisní. Nepohnul se ve mně ani o milimetr, nereagoval ani na toužebné stahy mé lasturky.

„NE!“ zopakoval svůj rozkaz a do mých očí vstoupily slzy vzteku. Ten bastard mě nenechá ani udělat se!

Už však bylo pozdě, můj vrchol se vzdálil a tělo, které se připravovalo na slastné uvolnění, se napjalo v nové vlně vášně. Prudce jsem škubla za svá pouta a vyrazila jsem boky proti svému milenci.

Ten mě však jen popadl kolem boků a hrubě mě přetočil na břicho. Vyjekla jsem, protože mi tím bolestivě zkroutil ruce. Jeho klacek navíc vyklouznul z mojí lasturky a zanechal jí nepříjemně prázdnou.

„Štětko!“ zavrčel mi do ucha, zatímco mi hrnul sukni co nejvíc nahoru. O vteřinku později jsem ucítila štípnutí, jak mě pleskl přes zadek. Vzápětí chytil lem kalhotek a mým tělem projela další vlna vzrušení, když se mi šňůrka mých tang zaryla mezi pysky. Hlasitě jsem zasténala a on mě znovu plácl přes zadek.

Nechal mě, abych se trápila, skoro pět minut, pak už to ale nevydržel ani on, a zezadu do mě zasunul. Kalhotky se mi při tom ani neobtěžoval sundat, jen je dal stranou. Už ve chvíli, kdy ho do mě vrazil, jsem si ale uvědomila, že tentokrát se orgasmu prostě nevyhnu. Zasáhnul mě při jeho prvním přírazu, byla to jako rána kladivem.

Celé mé tělo se roztřáslo a stáhlo se v poslední milostné křeči. On jen hlasitě zasténal a ještě jednou uhodil penisem proti mému zadku, než do mě začal stříkat. Rychlé stahy mé lasturky ho přivedly k vrcholu stejně jistě, jako předtím on mě.

Když se pak vedle mě zhroutil na podlahu a roztřeseně mi začal rozvazovat pouta, uvědomila jsem si, že tohle byl ten důvod, proč dnes přišel.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: